Тема Незабравима 210

  • 31 929
  • 753
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 329
Бре, баба ви и тя де си турила ръчичката... #Crazy #Crazy #Crazy Хемен, хемен... Rolling Eyes
Ами, той Серхан е зашеметяващ за всички newsm09- и големи, и мънички! smile3521

# 631
  • Мнения: 2
Едно малко клипче то мен да загреем за серията довечера...

http://www.youtube.com/watch?v=uj7C1QBaGuM

# 632
  • София
  • Мнения: 833
Серхо се чуди къде да си сложи ръчичката  Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Мен, ако питаш, изобщо даже не се чуди! Naughty Прекрасно си знае! smile3521 Мери си движенията заради феновете! newsm09 Че то хич не е шега работа за млад мъж като Серхан да върти такава умопомрачителна мадама като Йозлем просто ей така- от единия професионализъм! smile3503
Чуди се дали на гръбчето,дали на кръстчето да я сложи  Wink Wink Затова от гръбчето я приплъзва лекичко надолу до кръстчето да я гушне хубаво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 633
  • Мнения: 93

Здрасти Радиииии
здравейте момичета, днес попътувах , но толкова бързах да се върна, да мога и аз като димана да направя вечерята навреме и после да съм с вас
Ако знаете колко се вълнувам, бях забравила тези трепети - та аз на мойта сватба не съм се вълнувала толкова, ама затова сте виновни всички вие - за което благодаряяяя  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug

# 634
  • Мнения: 0
Бре, баба ви и тя де си турила ръчичката... #Crazy #Crazy #Crazy Хемен, хемен... Rolling Eyes
Ами, той Серхан е зашеметяващ за всички newsm09- и големи, и мънички! smile3521

Как да не си мери всяка крачка Серхан бей. Под лупа го гледаме.Всичко виждаме. Само на Йозка без бой го даваме. hahaha hahaha hahaha

# 635
  • Варна
  • Мнения: 475
Едно малко клипче то мен да загреем за серията довечера...

http://www.youtube.com/watch?v=uj7C1QBaGuM
слънце , страхотен е ,браво

# 636
  • Мнения: 0
Пепелче и Ади, чудесни са клипчетата.
Страхотна подгрявка за финала. Hug  bouquet newsm51

# 637
  • Варна
  • Мнения: 329
Днес си смених смяната за да съм с вас.
 Дани здравей мила! Още като влязох и потърсих да видя твоето вулканично изригване, като имам предвид твоята чувствителна душа. Е , не сбърках. Както винаги върховна, такава каквато те видях.
Кесарче, днес и теб те видях във вихъра си.
Мокси, ти си незаменима- мила, чаровна и сияйна.
Дани, ето ти една песен да плачеш и да се радваш едновременно. Аз също се чувствам така.

http://www.youtube.com/watch?v=uBfwRALG2wc&feature=BFa&l … JmO8&index=15
 wavey Kissing Heart reverance за песента!  newsm09

# 638
  • Варна
  • Мнения: 475
Бре, баба ви и тя де си турила ръчичката... #Crazy #Crazy #Crazy Хемен, хемен... Rolling Eyes
Ами, той Серхан е зашеметяващ за всички newsm09- и големи, и мънички! smile3521


Ама бабинка наистина знае къде да пипа , палавница  smile3532 smile3532
smile3532 , не че я упреквам , изчервих се  smile3532 smile3532 smile3532

# 639
  • Варна
  • Мнения: 329
Серхо се чуди къде да си сложи ръчичката  Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Мен, ако питаш, изобщо даже не се чуди! Naughty Прекрасно си знае! smile3521 Мери си движенията заради феновете! newsm09 Че то хич не е шега работа за млад мъж като Серхан да върти такава умопомрачителна мадама като Йозлем просто ей така- от единия професионализъм! smile3503
Чуди се дали на гръбчето,дали на кръстчето да я сложи  Wink Wink Затова от гръбчето я приплъзва лекичко надолу до кръстчето да я гушне хубаво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Еми, то при нея има и какво да се види, и какво да се пипне! newsm10 smile3521

# 640
  • Мнения: 0
Адии, smile3501 smile3501 smile3501, браво и на мама и на синчето! newsm51 newsm51 newsm51

Пепелче, много красиво-браво!  smile3525 smile3525 smile3525

# 641
  • Варна
  • Мнения: 475
Ади , добре дошла миличка , страхотен клип , браво

# 642
  • Мнения: 93
Серхо се чуди къде да си сложи ръчичката  Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Мен, ако питаш, изобщо даже не се чуди! Naughty Прекрасно си знае! smile3521 Мери си движенията заради феновете! newsm09 Че то хич не е шега работа за млад мъж като Серхан да върти такава умопомрачителна мадама като Йозлем просто ей така- от единия професионализъм! smile3503
Чуди се дали на гръбчето,дали на кръстчето да я сложи  Wink Wink Затова от гръбчето я приплъзва лекичко надолу до кръстчето да я гушне хубаво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


чист професионализъм и джентълменство    newsm03 newsm03 newsm03 newsm03 newsm03 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 newsm10 newsm10 smile3505 smile3505 smile3505 smile3505 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47

# 643
  • Мнения: 2
Ади,страхотно клипче!  newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501

# 644
  • Варна
  • Мнения: 329
Видях разкошно стихче на Вени smile3525- поздравления и оригиналните на Кесара newsm51- чудесни сте!
Много хубави клипчета на Ради, Ади и Пепелка- поздравления, момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Сигурна съм, че тоя сериал още дълго ще ни вдъхновява да творим красоти от всякакъв род! newsm10
 Като че някак станахме по-добри, по-истински...

Общи условия

Активация на акаунт