Жената Лъв - 54-та тема

  • 17 569
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Някой ползвал ли е услугите на Еконт? Тряя да пратя една пратка с наложен платеж утре...

Да, в офиса само с тях работим, до сега не съм имала проблем (въпреки че за всяко нещо си има 1-ви път  Mr. Green )

Рейче, ти си пусни един скан с антивирусната пък  Crazy

А колкото до картите: аз казах ли ви, че заради един смотан сандвич дето го ядох в Мадрит на летището последния път (беше 3 евро тяхната вяра  Rolling Eyes ) сега ми блокираха картата и ми я подменят с нова. "Търговецът", при който съм я ползвала бил хванат за нещо си и ...  Rolling Eyes

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Трябва да пратя пратка до офис на Еконт в София, с наложен платеж и опцията да се плати след отваряне.
Трябва ли да е опакована пратката от мен предварително или те ще си я опаковат? Колко ще излезе горе - долу? За сметка на купувача е, но все пак...
Нещо не мога да се ориентирам в сайта им...

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Бенджи, знам каква напаст са, ужас! Сакво ли не сме пробвали преди години и нищо! То фирми, то препарати от специално изпитани фирми, и със съседи сме се разбирали за общи пръскания - НИЩО! Докато кака ти не барна едно пакетче с Регент  ooooh!. Знам, че казват, че е много токсичен (а и вече май не се намира), но с него си реших проблема за години! Вчера и днес не съм виждала гадове, но утре ще пръскам за всеки случай  ooooh!.

# 48
  • Мнения: 11 338
Вийчо, добре де  Hug

МразиМ хлебарки, искам всички да ги  #2gunfire
У нас още не съм виждала, но още от сега си мисля, как ще я карам като идем във Видин. Там сме на 1-вият етаж и се случват случките дето Бенджи описваше по назад   Sick

# 49
  • Балчик
  • Мнения: 740
Бенджи  хубаво е да си имаш твоя си опаковка ,
но ако са документи те си имат пликове и ако  не секретни
можеш да разчиташ на техните пликове.
Сумата за пратката - доставка + грамаж

# 50
  • Мнения: 668
Чух Изипей и дофтасах.  Mr. Green
Майтап, ходих на РД и сега толкова преядох, че ме е грях да си легна с пъкен тумбак.  Crazy

Джул  Hug Hug Hug

# 51
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро момичета! Бенджи,снощи не влизах защото дъщеря ми беше окопирала компа и не видях въпроса ти. Преди една седмица изпращах до София с Еконт,един лаптоп. Платих за три килограма пратка 11лв със застраховката. Бях го сложила само в една кутия и в една торбичка.

# 52
  • Мнения: 699


Добро утро!  Hug Hug Hug

ДжулсCrossing Arms сърдита съм пък. Очаквам да се реваншираш подобаващо. Това в кръга на шегата, да не вземеш да ми се вържеш  Hug Никой няма да ти се сърди, просто ни липсваше.

Бенджи, смело с еконт, няма да имаш проблеми. Аз работя с много куриерски фирми и ако имаш въпроси - питай.

Днес по план трябва да дойдат да ми сложат плота в кухнята, да ви кажа честно, чакам го с нетърпение вече. Чака ме ужасно много работа преди и след това. Стискайте палци всичко да е наред ид а стане бързо.

# 53
  • Мнения: 11 338
Добро утро банда  Hug

Хая, да покажеш после с фото  Peace

Камче, успя ли да спиш с пълният тумбак?

Аз пък вчера като се прибрах от спорт и се наядох с постно зеле с мноо чесън и сега още ми е гадно в устата, в стомаха  Joy

Какво ще правите днес?

# 54
  • Мнения: 1 129
Добро утро, мацки!

Реа, аз лично ще тичам по банки  Sick и после на работа. Днес един приятел се връща от чужбина и ще ни запознава с нова булка, та нямам търпение да свърши работния ден, още преди да е започнал  Grinning

Хубав ден ви желая   bouquet

# 55
  • Мнения: 9 776
Ма кЪк можах да не се запиша в новата тема. ooooh!
Тедко, благодарско!  bouquet
Пиши ни. Hug

Ваучери-маучери не ме вълнуват нещо. newsm78 Като не са ми подръка услугите, така ще е. Whistling
Диетувам. Наядох се с кебапчета и салата, и ще лягам да нанкам. Crazy

# 56
  • Мнения: 699
Реа, снимки се чудя дали да правя. Плота е мнооого хубав, но около него в момента изглежда всичко ужасно. Старо и гадно.

Как съм се подредила ако знаете, мъжа ми кърти из банята, почти е невъзможно да се ползва. Нямам мивка в кухнята, защото се оказа, че мъжа ми не може да я върже, липсало му нещо си. Та все едно сме без вода. А всичко е мръсно и сега ще легне детето да спи и аз няма да мога да чистя. Водя в кухнята - чак довечера като си дойде баща ми. Чудно. Иде ми да се гръмна, другия вариант е да легна да си гледам нещо и нищо да не правя, докато не ми пуснат вода. Аааа имам и да гладя.

# 57
  • Мнения: 3 898
  animal037
НабръШки само, че няма време. И ще бягам

# 58
  • Мнения: 116
ку-ку дзаааак  Simple Smile Как сте бре моминки.. записвам се да ви следя Wink

# 59
  • Мнения: 339
Ето ме и мен.  Hug
Загубих се, ама действам по задачи насам натам. Първо бях при милото, че правихме един шкаф над вратата на кухнята, а от 2 дена ровя из сайтовете и търся готварска печка и аспиратор.  #Crazy
Теди, имаш и моите съболезнования и едно голямо гуш.  Hug Hug Hug
Джуджи така без вода наистина много зле. Ама все пак престраши се и го снимай този плот. Нали знаеш, че и на мен ми предстои да правя кухненски шкафове с плот. Твоят плот от какъв материал е?  Flutter
Гледам за хлебарки говорите. При нас преди време викахме фирма да напръска общите части. Помня тогава, че не взе много пари. От тогава минаха 2-3 години и нямаше. Ама онзи ден видях една. А, както каза някой, където има една, там има и още.  ooooh!
 Иначе вкъщи не смея да пръскам с нищо, че нали имам животинки. Да не вземат да се изтровят те, как ходят навсякъде, че после никога няма да си го простя.  Tired
Ние вкъщи имаме някакви ситни буболечки. От сорта на бълхи, ама не са, защото са с крила и хвърчат. Пък и, ако бяха бълхи до сега да са ни изпохапали. Все ги трепя и все излизат и се лепят на пердето. Нямам идея откъде излизат.  newsm78
Добре дошла на новото попълнение и от мен.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт