Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 183 288
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 168
Ние сме от 29.08 в Шкорпиловци ,но се отказахме от бунгалата и ще спим в селото в семеен хотел. С кола  сме и няма да е проблем ходенето до плажа,но с храненето ми е питанката.
Нека тези ,които са се върнали да споделят къде са се хранили ,да споделят плюсове и минуси...
За първи път решихме да отидем на север и наистина да си починем ,обикновено се тъпчем по плажовете на юг.

# 16
  • Мнения: 23
Ние ще ходим на Шкорпиловци от 22, трета поредна година. Относно храненето - кръчма Седлото. Там съм яла най-вкусната цаца. Каквото сме си поръчали винаги е било хубаво. Относно цените - като Софийските са. Местните я водят скъпа кръчма, но според мен не е . В Русалка можете да обядвате, всеки ден готвят различно и не е лошо. В края на селото има кланица и ние си купуваме месо от там - препоръчвам я горещо.  А плажа, невероятен е.  Няма кой да ти ходи по главата и е чист. Ако търсите място за почивка, далеч от лудницата - Шкорпиловци.  

# 17
  • Мнения: 4 195
Milma братовчедка и беше в семеен хотел в селото тази година, при бившата рентаторка на бунгалата на СБА. 25 лв нощувка, закуска, обяд и вечеря. Много доволни бяха. Шкропиловци си било все така хубаво и спокойно Peace

# 18
  • Видин
  • Мнения: 168
Благодаря много,там сме  bouquet
Надявам се прогнозата също да е добра

# 19
  • Мнения: 556
Milma братовчедка и беше в семеен хотел в селото тази година, при бившата рентаторка на бунгалата на СБА. 25 лв нощувка, закуска, обяд и вечеря. Много доволни бяха. Шкропиловци си било все така хубаво и спокойно Peace

А кой е хотела?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 945
о888814483 е телефона на собственика на няколко бунгала в гората над централния плаж на ШКОРПИЛОВЦИ.Те са ремонтирани основно преди 2 години.Имат кабелна ТВ и интернет.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 945
о888814483 е телефона на собственика на няколко бунгала в гората над централния плаж на ШКОРПИЛОВЦИ.Те са ремонтирани основно преди 2 години.Имат кабелна ТВ и интернет.
Бивша почивна база на ПРИСТАНИЩЕ ВАРНА .
[/quote]
Тук има и по малки бунгала,за трима-35 лв/ден.Снимките ги чакам за утре.

# 22
  • Мнения: 761
Ще ги чакаме и ние. Аз вчера видях в почивка бг едни снимки, като ги качиш ще ги сравня.

# 23
# 24
  • Мнения: 556
И аз съм му хвърлила око, но очаквам тозиви.

# 25
  • Мнения: 674
о888814483 е телефона на собственика на няколко бунгала в гората над централния плаж на ШКОРПИЛОВЦИ.Те са ремонтирани основно преди 2 години.Имат кабелна ТВ и интернет.
Бивша почивна база на ПРИСТАНИЩЕ ВАРНА .
Тук има и по малки бунгала,за трима-35 лв/ден.Снимките ги чакам за утре.
[/quote]
Давай ги снимките де... Peace

# 26
  • Мнения: 761
И аз ги чакам, ама ги нямааааа Laughing

# 27
  • Мнения: 5
Здравейте на всички,
Следя темичката. Това лято и ние мислим да отидем в Шкорпиловци. Децата, живот и здраве, ще бъдат на 5 и на 2 години. Харесала съм семейните къщи на Джордаш. Моля ви, споделете мнение и впечатления. На нас бунгала също ни харесват, но искам да е хубаво и чисто, и да има кухненски бокс. Интересува ме също как е храненето - най-вече заради децата.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 945
И аз ги чакам, ама ги нямааааа Laughing
Имат сайт
Шкорпиловци,бунгала Станеви
Просто снимките там са тригодишни,изках да пусна по нови,ама вижте старите.

# 29
  • Мнения: 4
Здравейте.Изобщо не се лъжете за Шкорпиловци.От цялото Черноморие Шкорпиловци и Бяла са най смотаните места–нито плаж,нито заведения,нищоооо.

Общи условия

Активация на акаунт