Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 183 302
  • 446
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 89
Препоръчвам бунгалата на СБХ. Много прилични за цената си - плюс разкошна за цената храна, собственост са на Пицарии Мамма Мия!

# 406
  • Мнения: 4
Здравейте!
Някой може ли да даде малко по актуална информация за бунгала Белопал.  Търсих, но мненията които открих са преди 2-3 години.  Разглеждам и Ахинора, Русалка, Явор, Боар и съм в шах, не-знам къде да отидем, с малко дете сме. За Бунгалата на СБХ ми казаха, че е стръмно и има много стъпала.

# 407
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Здравейте!
Някой може ли да даде малко по актуална информация за бунгала Белопал.  Търсих, но мненията които открих са преди 2-3 години.  Разглеждам и Ахинора, Русалка, Явор, Боар и съм в шах, не-знам къде да отидем, с малко дете сме. За Бунгалата на СБХ ми казаха, че е стръмно и има много стъпала.
Преди 3г.бяхме в бунгала Рай, мога да кажа че съм доволна. Не е далеч от плажа, вътре беше чисто. Бяхме за 4-5 нощувки, като ми направи много приятно впечателение, че бяхме уговорили за 4-5 нощувки, като на средата им се сменяше ценовия сезон, направиха ни отстъпка когато отидохме.

# 408
  • Мнения: 4
Какви са ви впечатленията за бунгала " сбх" ?

# 409
  • Мнения: 19 487
2 поста преди теб се коментират точно тези бунгала.

# 410
  • Мнения: 4
Извинявам се исках да напиша БТА, но от толкова четене за СБХ се обърках. По точно ме интересува дали е достатъчно чисто и дали в бунгалата мерише на мухъл (ще сме с бебе на 2 месеца). Ако някой има снимки от тези бунгала ще съм много доволна да фи пратите ,тъй като из нета няма никъде инфо за тях.

# 411
  • Мнения: 4 941
От доста време не е писано тук, но търся мнения за вилно селище Панорама. Хубаво ли е там? Как са бунгалата, в какво състояние са? Има ли нещо интерсно наблизо, което да се види? Rolling Eyes

# 412
  • София
  • Мнения: 7
Това е нашето преживяване от миналата година. За "Панорама" се изписа много и все негативни мнения.
Не ги препоръчвам! Там само природата е разкошна. Базата се руши, облицовките от камъни от балконите падаха (замалко върху синът ми), има гризачи, заварихме тоалетните и хладилника мръсни като след тинейджърски купон, лампите не работиха, другите бяха с изгорели крушки, никой не ни обърна внимание (сами си купихме и сами си ги сменихме) ръководството нехае!



Здравейте, споделям пресни преживявания от бунгала Панорама.
Бях в бунгалата в началото на м. юли 2016г. Платихме за реновирани бунгала- 40 лв. за двойка с дете, без да ми дадат касова бележка. Бунгалата са крайно занемарени,  неподържани и западащи. Най -лошото е, че има мишки. Купихме капан (за 2.50лв., незнаех, че са толкова евтини) и се хванаха три големи мишки за ден и половина. Синът ми все още се страхува нощем от мишки. На нас не ни работеше лампа, дистанционното на телевизора също, липсваше бравата на балконската врата,  хладилника беше мръсен, не му се затваряше винаги вратата, имаше дупки в стените на бунгалото (за да се крият мишките). В банята вратата беше изгнила и с дупка, всичко беше много мръсно, фугите в банята бяха черни, тоалетната и казанчето също бяха мръсни, по бойлера имаше ръжда, миришеше на мухъл и на канализация. Гардеробът както и другите шкафове за съхранение на дрехи и вещи бяха с дупки, олющени и не се затваряха. Парапетът на балкона беше изгнил и стърчеше пирон, а от ръбът на балкона падаха отлепили се плочки. Отношението на управата беше некоректно и нагло!. Бяхме голяма компания в няколко бунгала, все семейства с деца и всички имахме проблеми. Имаше и инцидент в най- първото бунгало, на вторият етаж се беше счупил изгнил парапет и едно пет годишно момиченце беше паднало, за щастие върху дърво и беше само с ожулвания. Втори път няма да посетим бунгала Панорама. Единственото красиво там е природата!


Последна редакция: сб, 06 май 2017, 10:15 от tetra

# 413
  • Мнения: 4 941
Сама се убедих и не бих отишла пак. Хубаво място, но мизерно и неподдържано.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моля за пресни впечатления за бунгала ЯВОР, РАЙ и ДЪБРАВА?  Hug

# 415
  • Варна
  • Мнения: 483
Аз да побутна темата за СБХ, пресни отзиви от тази година имате ли?
Ние ходихме на място (от Варна сме) и ми направиха добро впечатление. Малко каменните пътеки ме притесняват. Иначе и управителката каза за цени и пакети да гледам офертата им в един сайт за ваучери. Малко ме озадачи. И преди ли е било така?

# 416
  • Мнения: 67
Навсякъде ходете, само не ходете на Дъбрава. Освен ако сте почитатели на мизерята или ви се живее сред мангали, незнайно защо настанени там на лагер, при това без предупреждение. Тръгнахме си веднага и никога повече няма да се върнем. Не правете и вие грешката да ходите там.

# 417
  • Мнения: 241
Здравейте, е споделя моите впечатления от почивката ни в Шкорпиловци през 2017 г. в комплекс Джордаш.
Положителните страни - плажът е близко, има зареден магазин, има пространство за децата и хубава гледка към морето. Беше тихо и спокойно. Дотук мисля, че приключих с положителните страни.
Крайно съм разочарована от условията в бунгалата. Не очаквах супер лукс като на петзвезден хотел, но цената въобще не съответства на предлаганото качество. Бунгалата бяха недобре изчистени. Баните занемарени. Каналът на трите бунгала, които бяхме наели, беше запушен, и докато се къпеш ставаше басейн. Казанчето на тоалетната счупено. Имаше паяци по стените. Тревните площи отвън някога са били зелени, а детските съоръжения бяха доста стари и скърцащи. Едва успях да залюлея веднъж детето и се отказах. Дограмата на бунгалото, в което бяхме настанени, беше дървена и стара, но поне боядисана, но това е най-малкият проблем. Поискаха да предплатим нощувките, без да сме видели в какво състояние са бунгалата. Видяхме също как и за колко време се почиства съседно бунгало. Не ми се коментира. Най-много се разочаровах от факта, че очакванията ми не се оправдаха, предвид подробния разпит по телефона от моя страна относно условията, които се предлагат. Снимките в сайта не отговарят на истината или може би са правени преди години, не мога да кажа. За мен лично не си струва парите. Хотелската част също е доста занемарена, или поне това, което видяхме. Ръководството е наясно, че има оплаквания и проблеми, но като че ли никой не му пука и не работят в посока на трайното им отстраняване. По-скоро замазват временно проблемите, колкото да се отбие номера. Което ме навежда на мисълта, че не разчитат на лоялни клиенти. Но може и да греша.
Не бих отишла повече там, макар че обичам почивки сред природата, но все пак не може да плащаш 65 лв. за нощувка и да не получаваш нищо адекватно насреща. Поне да беше чисто и човек да можеше да се изкъпе нормално.
Това са моите впечатления от комплекс Джордаш.

# 418
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
В Джордаш беше така и преди 5 години. Явно нищо не се е променило.

# 419
  • Мнения: 67
Като чета за условията в Джордаш си правя извода, че там е рай в сравнение с Дъбрава. Не правя реклама на никой - просто разсъждавам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт