Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 184 441
  • 454
  •   5
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 818
За бунгалата на СБХ открих тази оферта, която е изтекла, но пък има даден телефон за връзка, така че може да се получи някаква информация от "първа ръка".  Peace

# 91
  • Мнения: 31
julian22 Радвам се, че ти помогнах Simple Smile и ти благодаря за информацията. 


blekuta фамилните къщи на Джордаш може и да са хубави, но 120лв са ми множко Sad

Миналата година, бяхме в Дъбрава, и тази май ще отидем там, то се е видяло, че бунгало на достъпна цена в което да мога да готвя за бебето няма да намеря.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 704
така е, скъпи са, ако не ползвате целия капацитет.

# 93
  • Мнения: 38
Здравейте, като завърнала се току-що от Шкорпиловци да споделя моите впечатления. Бяхме в бунгалата на СБХ. Ние бяхме в двойно -две стаи и баня. Мебелите ми се видяха новички - във всяка стая има хладилник и етажерки, явно е правен и някакав козметичен ремонт, но черна точка слагам на прозорците и щорите, които бяха много мръсни, а отвътре с паяжини. Иначе, единичните бунгала са новички и с алуминиева дограма. Техните бани са по-големи от тези на двойните и имат гардероб. При нас имаше леген, аз си носих мой. Дават т.хартия и сами си изхвърляте боклука-чистачките само дават торбичките и почистват след освобождаване на стаите. Носете си сапун, хавлии и задължително спрей против комари, както и машинка за в стаите, защото гадините са на всякъде и много хапят. Нашето бунгало можеше да побере около 7 души. Иначе, дрехите съхнат два дни-доста е влажно, пък и си е гора. Климатици няма, но пък през ноща си става студено. За целта има олекотени завивки.
 За храната - закуските бяха готови - банички, кифли, милинки и веднъж закуска с филийки, саламче, маргарин, сирене и сладко. Обедното меню задължително вкл. супа и вариант таратор, основното почти винаги беше нещо готвено, а десертите плодове. Вечерята - също манджи и десерт-плод. Може и на свободна консумация.На мен храната ми беше соленичка, пък и всяко ядене беше с черен пипер, така че тук съм малко резервирана, но за цената, която платихме е ок. Ако сте с деца, които са на преходна храна си носете пюрета. За мен това беше най-големия проблем, защото освен нашия ресторант нямаше нищо друго работещо, а и не е гаранция че ще намерите подходяща храна за мъниците. Иначе този комплекс е рай за децата - имат детски кът точно срещу ресторанта. Почти не видяхме очите на дъщеря ни, която е на 7г. Намери си много приятели и играеха до късна доба.
Плажът - за мен той беше най-хубавото - голям, просторен, прекрасен пясък, аз невидях големи камъни - имаше една част, където преди да прекрачиш прага на морето, така да кажа има малко камъни, но по-скоро бих ги определила като дребен чакъл, които са пренибрижимо малко, според мен. Но ми се видя мръсничко, там където няма заведения и чадъри. Да не забравяме, че кончинката си я правим сами, така че...
Самото село е на няколко км, може и на 1  да е, но бунгалата не са в самото село и до там можете да се разходите с безплатните велосипеди, които имат в СБХ.
Персонала е много усмихнат и приветлив - от мен 6 точки за тях.
На плажа има чадъри, но не заемат много простронство - цена 4лв за ден и 2лв за шезлонг., правиха и някакви атракциони, но ние бяхме все още, когато сезона там небеше започнал.
Бунгалата на БТА са в друга посока  - правихме разходка до там, но не ги огледах, така че нямам мнение. Има страшно много комплексчета с бунгала, но да ви кажа само СБХ беше пълно, незная дали заради промоцията или заради репутацията  Wink
Точно до плажа строят няколко сгради, не големи и не на голяма плащ, така че ние ги виждахме само на път за там. Направими впечатление, че има и поизоставени строежи на път за селото.
Ами, то дълъг пост, но надявам се да е от полза.
Весела почивка пожелавам на заминаващите!

# 94
  • София
  • Мнения: 1 197
panda_sis Hug благодаря за инфото Peace
да попитам някой ходил ли е в мотел Александър, отзиви и тел за контакт? предварително благодаря

# 95
  • Мнения: 31
panda_sis страхотно подробна информация благодаря ти   bouquet

# 96
  • Мнения: 96
Здравейте, като завърнала се току-що от Шкорпиловци да споделя моите впечатления. Бяхме в бунгалата на СБХ. Ние бяхме в двойно -две стаи и баня. Мебелите ми се видяха новички - във всяка стая има хладилник и етажерки, явно е правен и някакав козметичен ремонт, но черна точка слагам на прозорците и щорите, които бяха много мръсни, а отвътре с паяжини. Иначе, единичните бунгала са новички и с алуминиева дограма. Техните бани са по-големи от тези на двойните и имат гардероб. При нас имаше леген, аз си носих мой. Дават т.хартия и сами си изхвърляте боклука-чистачките само дават торбичките и почистват след освобождаване на стаите. Носете си сапун, хавлии и задължително спрей против комари, както и машинка за в стаите, защото гадините са на всякъде и много хапят. Нашето бунгало можеше да побере около 7 души. Иначе, дрехите съхнат два дни-доста е влажно, пък и си е гора. Климатици няма, но пък през ноща си става студено. За целта има олекотени завивки.
 За храната - закуските бяха готови - банички, кифли, милинки и веднъж закуска с филийки, саламче, маргарин, сирене и сладко. Обедното меню задължително вкл. супа и вариант таратор, основното почти винаги беше нещо готвено, а десертите плодове. Вечерята - също манджи и десерт-плод. Може и на свободна консумация.На мен храната ми беше соленичка, пък и всяко ядене беше с черен пипер, така че тук съм малко резервирана, но за цената, която платихме е ок. Ако сте с деца, които са на преходна храна си носете пюрета. За мен това беше най-големия проблем, защото освен нашия ресторант нямаше нищо друго работещо, а и не е гаранция че ще намерите подходяща храна за мъниците. Иначе този комплекс е рай за децата - имат детски кът точно срещу ресторанта. Почти не видяхме очите на дъщеря ни, която е на 7г. Намери си много приятели и играеха до късна доба.
Плажът - за мен той беше най-хубавото - голям, просторен, прекрасен пясък, аз невидях големи камъни - имаше една част, където преди да прекрачиш прага на морето, така да кажа има малко камъни, но по-скоро бих ги определила като дребен чакъл, които са пренибрижимо малко, според мен. Но ми се видя мръсничко, там където няма заведения и чадъри. Да не забравяме, че кончинката си я правим сами, така че...
Самото село е на няколко км, може и на 1  да е, но бунгалата не са в самото село и до там можете да се разходите с безплатните велосипеди, които имат в СБХ.
Персонала е много усмихнат и приветлив - от мен 6 точки за тях.
На плажа има чадъри, но не заемат много простронство - цена 4лв за ден и 2лв за шезлонг., правиха и някакви атракциони, но ние бяхме все още, когато сезона там небеше започнал.
Бунгалата на БТА са в друга посока  - правихме разходка до там, но не ги огледах, така че нямам мнение. Има страшно много комплексчета с бунгала, но да ви кажа само СБХ беше пълно, незная дали заради промоцията или заради репутацията  Wink
Точно до плажа строят няколко сгради, не големи и не на голяма плащ, така че ние ги виждахме само на път за там. Направими впечатление, че има и поизоставени строежи на път за селото.
Ами, то дълъг пост, но надявам се да е от полза.
Весела почивка пожелавам на заминаващите!
Znachi informaciyata mi, che bungalata na SBH i BTA sa zedno ne e vyarna,za koeto molya da me prostite. Podvedoh se, zashtoto na snimkata isglegdat dosusht ednakvi,a i kato sa v gorichka- to, vsichko izglezhda edno kam edno. Moga li da popitam kade tochno se namirat bungalata na SBH, na kakvo razstoyanie ot moreto sa? Bungalata na BTA naprimer se namirat v samiya krai na asfaltiraniya pat. Tezi na SBH nyakade po sredata li sa?
Izvinyavam se za latinicata , no nyamam kirilica na klaviaturata.

# 97
  • изгубена някъде
  • Мнения: 123
За бунгалата на БТА някой може ли да ми даде координати? Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 38
Znachi informaciyata mi, che bungalata na SBH i BTA sa zedno ne e vyarna,za koeto molya da me prostite. Podvedoh se, zashtoto na snimkata isglegdat dosusht ednakvi,a i kato sa v gorichka- to, vsichko izglezhda edno kam edno. Moga li da popitam kade tochno se namirat bungalata na SBH, na kakvo razstoyanie ot moreto sa? Bungalata na BTA naprimer se namirat v samiya krai na asfaltiraniya pat. Tezi na SBH nyakade po sredata li sa?
Izvinyavam se za latinicata , no nyamam kirilica na klaviaturata.
[/quote]
Да, те повечето бунгала са като част от гората   Simple Smile
Бунгалата на СБХ са по пътя към селото. Самият път се разклонява точно пред строежите, за които споменах и в близост до плажа, по скоро върви по протежение на плажа - в края на асфалтовия път се намират бунгалата на БТА. На мен там ми грабнаха окото и някакви на БАБХ, ако не се лъжа, но не сме се спирали да ги проучваме - видяха ми се доста спретнати и китни.
От бунгалата на СБХ до плажа пешком около 7-8мин натоварени с кофи, лопати, надувки, чадъри и т.н.  Joy Може би има 400-500м до плажа.

# 99
  • Мнения: 0
Здравейте,искам да попитам някой дали е ходил в бунгалата на Парк Хотел Москва в Шкорпиловци.Чувала съм доста добри отзиви,но искам да чуя и вашето мнение с подробности,ако сте били там. Simple Smile

# 100
  • изгубена някъде
  • Мнения: 123
Аз също съм чувала добри отзиви, но не ги знам къде са даже нито пък някакви координати, ако имаш такива моля да ми ги дадеш.
И пак питам за бунгалата на БТА за телефон някой дали може да ми даде.

# 101
  • Мнения: 96
И пак питам за бунгалата на БТА за телефон някой дали може да ми даде.
Varni se na stranica 6. Tam nyakoi e dal telefona na Toshko. Az zvanyah, no vsichko e palno za perioda, za koito se interesuvah 3-13 avgust. Eventualno sam v listata na chakashtite, ama nali znaesh granciya- Franciya, taka che tarsya drugi varianti Simple Smile

# 102
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Днес обаждах да разпитам за бунгала Белопал.До към 20 юли всичко е заето, почити няма свободни места.Притеснява ме това, че няма снимки на бунгалата вътре, иначе отвън добре изглеждат.Имам молба ако някой е ходил там да каже за какво става въпрос.То за едни и същи бунгала говорим - СБХ, БТА, Джордаш.Никой ли не е ходил по другите почивни станции.Далеч съм от мислъта, че това са най хубваите бунгала на цяло Шкорпиловци/

# 103
  • изгубена някъде
  • Мнения: 123
И пак питам за бунгалата на БТА за телефон някой дали може да ми даде.
Varni se na stranica 6. Tam nyakoi e dal telefona na Toshko. Az zvanyah, no vsichko e palno za perioda, za koito se interesuvah 3-13 avgust. Eventualno sam v listata na chakashtite, ama nali znaesh granciya- Franciya, taka che tarsya drugi varianti Simple Smile

Благодаря  Wink

# 104
  • Мнения: 31
margo_k и ted2 Аз си резервирах на бунгала "Шкорпиловци" за август месец. За 1ви път ще съм на тези бунгала, дано са това което изглеждат и което ме увериха по телефона , че са  Praynig Говорих с човека по телефона, и той ми каза, че наистина това което е на снимките е това и в реалност, имало и всичкото необходимо кухненско оборудване. На мен , ми трябва бунгало с кухня, защото ще трябва да готвя за бебето, и като ги видях не повярвах, че са на такава прилична цена Simple Smile И се хвърлих веднага  Laughing Намират се, поне аз така разбрах, от страната на централния плаж, някъде в горичка. Аз миналата година бях в "Дъбрава' те са от другата страна, и честно казано не съм и ходила до централния плаж така , че и аз не съм много наясно  Joy Ето линк към бунгалата за тези които имат интерес
 http://pochivka.bg/o-15541-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … D0%B2%D1%86%D0%B8

Общи условия

Активация на акаунт