Юлчета 2008 (Тема 146)

  • 74 012
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 479
Обяснявам й го редовно  Simple Smile И че ще й донесе подарък съм й казала и тя е много доволна.

За сиропите за апетит пропуснах да пиша преди - пробвали сме почти от Саностол до Киди без видим ефект.

На хомеопатията възлагах големи надежди, ама не би. Сигурно така трябва да бъде просто  Simple Smile Иначе, й давам едни хранителни добавки, пак по препоръка на хомеопатката, които би трябвало да помагат. И от време на време има "проблясъци", които се изразяват в импулсивно желание да опита нещо за ядене, което досега не е наблюдавано  Wink Но може да е от това, че ходи на градина и там все пак в яденето има състезателно начало.

# 661
  • Мнения: 324
Купа, благодаря ти  Hug

Да не излезе, че само се оплаквам, да се похваля, че вчера ми се обясни в любов Катето  Heart Eyes И друг път е споменавала, че ме обича, но сега ми прозвуча по-осъзнато. Даже и за бебето спомена, че го обича  Sunglasses

Е, браво на детето, ние до тази фаза не сме стигнали.
Иначе обича всички други, все си мисля, че просто още не осъзнава напълно какво ще се случи  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 142
Гниде, според мен Катето си е добре, а и по-натам ще се очовечи. Иначе те разбирам за отделното готвене. И Сами ни го погажда тоя номер и ужасно се дразня. Но не го насилваме, гледаме само да му ограничаваме вредните храни. От останалото каквото иска да яде. Тревожа се да не му създам вредния навик да си изяжда всичко в чинията, а да слуша какво му казва тялото. Прави ми впечатление и че се храни с голям апетит като не си е вкъщи. На градина, при баба си - яде като разпран. А вкъщи хапва няколко лъжици супа без хляб, която съм направила специално за него и направо ми идва да му я излея във врата. Ту яде, ту не яде. За 8 месеца е наддал 500г само, но пък на ръст е пораснал и има енергия предостатъчно. Като се вбеся много, гледам да си повтарям, че той си знае най-добре.
Колкото и да ни ядосва обаче, е много обичлив и любвеобвилен. Като ни гушне и ни каже, че много ни обича и край - всичко минава  Heart Eyes
Аз съм възпитана по-строго вкъщи и това много ми е липсвало - прегръдки, целувки и обяснения в любов. Постоянно съм усещала, че ме обичат, но без много такива изяви. Сега покрай Сами се научих  да се отпускам, да не се притеснявам от тези неща и направо си наваксвам за 30 години назад.  kiss И той като ми каже "можеш да ме целуваш колкото си искаш" и направо го изяждам  Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 790
"можеш да ме целуваш колкото си искаш"

Блазе ти  Heart Eyes Симона почти никога не дава да я целувам, а Радо много любеобвилно ме хапе и оставя един тон лиги след това.  Crazy

Една много хубава инициатива, ако някой иска да се включи. Ние сме вътре.  Hug

# 664
  • Мнения: 195
Привет  wavey
Малката бебка си избра днешната дата, така че за нас днес ще е големия ден. През нощта имах контракции на 8-10 минути, после поспах, а сутринта ми падна тапата. Сега ще засичам пак през какъв интервал са и ще звъня на доктора. Стискайте палци за леко раждане със щастлив финал  Hug

# 665
  • Мнения: 2 762
 Лелеееее, Киса, успех и леко и бързо да мине  Hug

# 666
  • Мнения: 479
Стискаме  fingerscrossed късмет и на двете  Hug

# 667
  • Мнения: 324
Кисаааа, стискам силно палци!
Всичко ще е наред  Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 790
Едни палчета и от нас. Кажи на Меги да ни пише като родиш, да знаем.  Laughing Успех!  Hug

# 669
  • Мнения: 185
Еее, Киса, супер! Стискам палци всичко да мине бързо и леко и ще очакваме хубавата новина  Hug

# 670
# 671
  • София
  • Мнения: 553
Ехаа, Киса  Hug Стискам палци всичко да бъде наред !

# 672
  • Мнения: 17
Киса,стискам палци и аз! Hug

# 673
  • Мнения: 219
Късмет и сладко раждане, Киса Heart Eyes

# 674
  • София
  • Мнения: 1 946
КИСА, стикаме палци! Дени много хубаво го е написала и аз ще го повторя - късмет и сладко раждане!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт