ПЛЕВЕН - 148

  • 49 951
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 285
Момичета може ли да попитам някоя от вас да знае добър хомеопат в Плевен предварително благодаря

# 17
  • Мнения: 88
Здравейте! Извинявам се, че нахлувам в темата ви, но имам нужда от помощ. Тъй като имам проблем с ноктите-тъй наречените впити нокти, а в нашия град никъде не поставят брекети за нокти, се оказа че най-близкият ми вариант е Плевен. И по-точно Козметичен център Белисима. Молбата ми е да споделите вашите впечатление относно професионализма на екипа там. Благодаря ви предварително!

# 18
  • Мнения: 5 651
Да се разпиша в новата тема.
Вчера май се разминах с Поля /Ерота/ на Сторгозия, но бързах и се сетих коя е чак като отминах. Та да не се сърдите, ако се сблъскам с някого и не поздравя - напоследък съм малко отнесена.
За среща съм ЗА и нямам претенции за деня и времето. Ако е за тази събота, обаче, аз лично няма да мога - извън града съм.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 239
В събота и аз ще пропусна ако е.
Видяхте ли какво строят на центъра? Спортспанорама от Алфа банк. Интересно ще е. Ще има симулатор на Формула 1, Playstation 3 и разни други работи. Откриват го в Петък - от 18 до 22ч ще е.После в Събота и Неделя - от 10 до 14 и от 18-22.

# 20
  • Мнения: 22 510
plamsi, къде на центъра?

В Градската градина също правят нещо си, да не е това?

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 239
Там,там.Където е сцената срещу фонтаните.

# 22
  • Мнения: 2 070
В Градската направиха чешма, а правят и оркестрина на кръговото пред "Маркизата", която вече липсва...

# 23
  • Мнения: 22 510
В Градската направиха чешма, а правят и оркестрина на кръговото пред "Маркизата", която вече липсва...

Нещо не схванах защо го правят това чудо в Градската, ама хайде.

# 24
  • Мнения: 2 140
Здравейте. Ние заминаваме за Китен. А от 1 август съм си резервирала 10 дни сама тук http://www.otslabni-bg.net/program.htm

# 25
  • Мнения: 2 222
Silvi, иска ми се да дойда и аз в този център по същото време, тъкмо да си правим компания. Само не знам дали ще мога да се измъкна за цели 10 дни сама, това трябва да помисля.

# 26
  • Мнения: 5 026
Силви, супер е, и аз искам, но съм с 2 деца, няма как, няма кой д ами ги гледа  Confused  Много ми допадна иначе...

# 27
  • Мнения: 2 222
Аз така или иначе мислех да ходя при д-р Емилова, но не ми се ходи сама, по-добре тук, проблема и при мен е гледането на децата... Трябва някой да ми спре храната, иначе никога няма да отслабна

# 28
  • Мнения: 1 196
Ох, искам и аз да сваля някое и друго кило  Tired  Дали не може да отидем групово с децата   Crazy

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз искам. Представяте ли си какъв купон ще е:)

Общи условия

Активация на акаунт