Ритка със крачета и ръчички МАРТенче за радост на всички!-тема 5

  • 27 377
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 40
Здравейте,
ние сме в болницата.Таткото ми донесе сега за малко компютъра,че моя се развали и реших да ви се отчета. В четвъртък постъпихме,сложиха катетър и с него взеха урина - оказа се наистина че има Е.коли с доста висока стойност. От вчера сме на антибиотик венозно - с абокат сме и е голям тормоз,защото е на китката и като тръгне да си търка очичките и я заболява като го натисне.иначе той е добре облепен че да не се дере. Иначе много жално плака след вземането на урината и абоката,така не я бях чувала.Надявам се до понеделник да се изчисти урината,да пуснат пак стерилна проба и живот и здраве вторник да ни направят снимка на пикочния мехур,че да си ходим.

За кърменето
- сега като връщам лентата назад осъзнавам че въпреки че бях чела доста се подлъгах и попаднах в капаните за кърмачки. И аз минах през това че не ми стига кърмата,повръщането също изигра голяма роля при мен. Както някоя мама беше казала ще ми се да имам второ само за да изживея миговете на кърмене,които много ми липсват сега,но вината си е изцяло моя.

Софийската среща - много ми се иска да дойда,още повече че така се пада че сме тук в София.но няма как. Все пак мислено ще съм при вас и да си направите снимки с бебоците  Hug Hug Hug

По другите теми още не мога да се включа....

# 721
  • Мнения: 30
marinels Hug тъкмо си мислех,че без теб срещата няма да е същата,ще ни липсвате с бебка,ноо нищо... на другата ще ви чакаме  Hug.Стискаме палчета на борбена Анастасия да се оправи Heart Eyes и бързо да ви изписват.

# 722
  • Мнения: 15
Маринелс, spoko Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugДано повече да не чуваш плача на детето си, причинен от болка и дискомфорт. Praynig Praynig PraynigСкоро да ви изписват и проблемите да свършват.С теб сме! Hug Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 160
Здравейте, момичета!

Днес Виктор става на 4 месеца! Освен това на днешната дата преди една година разбрахме, че съм бременна:)
Няма да мога да сложа почерпка, че интернета в хотела е доста бавен.

marinels, чакаме те скоро с добри новини Hug

Хубава и спокойна вечер Hug

# 724
  • Мнения: 160
skrech много хубава статия ( донякъде е вярна) . А има и толкова много други пречки и капани Simple Smile
маринелс - както се казва в турските сериали ( но е едно много учтиво и мило пожелание) СКОРОШНО ОЗДРАВЯВАНЕ!!!

# 725
  • Мнения: 5
Здравейте!

Маринелс, стискам палци всичко да е наред и да не се налага влизане повече в болница!  Praynig Още веднъж се убеждавам, че си адски силен човек!  Peace

Magica de spell, хубаво е, че си реагирала веднага да напишеш за срещата, че аз нещо се отплеснах  Confused Дано повече момичета да могат да дойдат  Wink ......и поздравления на теб и Кати за мерките!  Peace
migeio_ , ти ще можеш ли да дойдеш?  Wink

redreny2000, честита 4-та месечинка на Виктор! Да е жив и здрав!  Hug

сиренце, радвам се за вас, че вече сте по-добре.  Hug

# 726
  • Мнения: 30
redreny2000 честита месечинка на Виктор  Hug
Bub555 ами много искам и за сега не виждам причина да не мога  Hug
sirence браво на Марио,че се подобрява,няма ли да успеете да дойдете  Hug
За кърменето - според мен многото четене също не е много добре. Единственото нещо, което аз бих казала - търпение и никакви очаквания затова колкои кога детето трябва да суче - ако иска през 10 минути - през 10 минути тогава ще му давам. 
Кати,точно така мисля и действам и аз,няма часове,режими,нощно,дневно хранене,кърмя постоянно,непрекъснато,не броя,не смятам и за сега нямам проблеми с кърменето  Hug

# 727
  • Мнения: 341
Изпуснах ви края, направо се отчайвам, не мога ви изчета от там дет` съм спряла.
Но последните две страници ме трогнаха до сълзи, БРАВО МОМИЧЕТА. Аз имах малко проблеми с първото си дете, и разбира се, майка ми и всякакви "опитни" започнаха с "не ти стига кърмата... рядка ти е кърмата..." и подобни глупости, но патронажната много ми помагаше и ме насърчаваше, пък и сестра ми помагаше със съвети, така че кърмих до 14 месеца, след това положението с мен стана застрашително, бях стигнала до 43 кг. и мъжът ми заяви че не мЪ е взел за един път и че ще му трябвам още и някак под негов натиск и под натиска на личния ми лекар, реших че се налага да спра. Сега ям мнооого та да си запазя килограмите  hahaha.
Във връзка с режима на кърмене бях изпаднала в много смешна ситуация. При първото си дете, гледах часовник, всичко беше под режим и подобни глупости. При второто хич не гледах, когато искаше ядеше и по колкото искаше. Идва патронажната и по едно време ме пита, а кога е яла, преди колко време,  newsm78 не Фомна, беше моя отговор, не знам не съм гледала кога е яла  Crazy. Патронажната само се нахили доволно и рече, е при вторите е така  hahaha.
Да ви разкажа прясна случка от онзи ден. Мия аз чиниите, таткото заедно с двете деца си играят на спалнята, изведнъж зачувам здрава мъжка пръдня откъм спалнята ни. Разярена влитам в стаята и започвам конско "как не те е срам бе свиня, такъв пример даваш на детето (сина ни), не може ли в кенефа да отидеш...." милото ме гледа  Shocked и вика не бЕх аз, тоЯ път не съм виновен, бебето беше  Joy. А малката показва доволно всичките си венци и маха щастлива с крачета и ръчички - олекнало му на детето  hahaha.
marinels, имаш искреното ми съчувствие с баткото съм изпитвала подобни страдания, няма по-гадно нещо. имаш  Hug от мен. Стискам палци да ви изпишат възможно най-скоро.
Бягам да лягам, утре ако се допипам до компа пак ще пиша. Лека нощ на всички.

# 728
  • Мнения: 3
Маринелс, spoko Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugДано повече да не чуваш плача на детето си, причинен от болка и дискомфорт. Praynig Praynig PraynigСкоро да ви изписват и проблемите да свършват.С теб сме! Hug Hug
Маринелс , ти си силно момиче, а малката е много борбена! Hug

# 729
  • Мнения: 2 214
Слава на бога, проби и второто зъбче, сега поне месец може и два ще е по спокоен.

# 730
  • Мнения: 81
Маринелс, пожелавам ви това страдание да ви е за последен път и от тук нататък да би радват само детските усмивки, кураж скоро ще приключи Hug

# 731
  • Мнения: 81
А за зъбки не е ли малко раничко? Аз знам, че към 6-ти месец би трябвало да излизат.

# 732
  • Мнения: 2 214
А за зъбки не е ли малко раничко? Аз знам, че към 6-ти месец би трябвало да излизат.
Какво предлагаш?

# 733
  • Мнения: 7
На вниманието на софийските мами:
Сега се чух със Skrech - тя вече е в парка. Ако някоя от вас подрани може да се види с нея. При желание мога да дам тел на лични да се намерите.

# 734
  • Мнения: 856
Искам да се извиня на мамите от срещата днес, че не успяхме да се видим  Tired Бебо спа по към 6 часа, тръгнахме веднага, но по пътя спирахме да се кърмим и естествено закъсняхме доста. Лошото е, че не бях взела телефона на никого, но това ще ми е за урок следващия път  Naughty Направихме почитна обиколка на парка с идеята, че може и да ви мерна някъде, но без резулатат. А и бебо не беше за пред хора, защото се утрепа да мрънка  Confused

Общи условия

Активация на акаунт