Ритка със крачета и ръчички МАРТенче за радост на всички!-тема 5

  • 27 365
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13
Ето ни и нас, част от софийските мами и бебенца, които успяхме да се срещнем днес
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=245787458783823&set=o … ype=1&theater

За мен беше огромно удоволствие Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 81
А за зъбки не е ли малко раничко? Аз знам, че към 6-ти месец би трябвало да излизат.
Какво предлагаш?

Питам вас като по-компетентни, защото ние нямаме изглед за зъбки, а и съм чувала, че след 6 месечна възраст излизали. Имам позната с дете на близо годинка, то няма и едно зъбче  newsm78 . Ще се радвам да споделите какви са случаите при вас и опита ви.

# 737
  • Мнения: 5
Ето ни и нас, част от софийските мами и бебенца, които успяхме да се срещнем днес
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=245787458783823&set=o … ype=1&theater
За мен беше огромно удоволствие Heart Eyes
И за мен беше удоволствие и се радвам, че се запознах с Анелиса и СкречHug Другите момичета ги познавам и се радвам, че се видяхме пак Wink Скоро пак да повторим  Grinning
Мур, много съжалявам, че сме се разминали с теб. Надявам се следващия път да можем да се видим Wink

# 738
  • Мнения: 15
Ето ни и нас, част от софийските мами и бебенца, които успяхме да се срещнем днес
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=245787458783823&set=o … ype=1&theater

За мен беше огромно удоволствие Heart Eyes

Сладурани! Simple Smile  Пловдивчанки, не е ли време и ние пак да се видим?
Днес беба става на 5 месеца. Heart EyesКак лети времето...Като че ли вчера беше бебевалежът и се радвахме на всяко вестителско включване. Grinning Да са ни живи и здрави дечицата. Честити месечинки и на останалите , които празнуват днес! Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 30
Ето ни и нас, част от софийските мами и бебенца, които успяхме да се срещнем днес
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=245787458783823&set=o … ype=1&theater
За мен беше огромно удоволствие Heart Eyes
И за мен беше удоволствие и се радвам, че се запознах с Анелиса и Скреч!  Hug Другите момичета ги познавам и се радвам, че се видяхме пак Wink Скоро пак да повторим  Grinning
Мур, много съжалявам, че сме се разминали с теб. Надявам се следващия път да можем да се видим Wink

И аз се радвам,че се видяхме и че се запознах с  Magica_de_Spell,Skrech и Anelisa,a също и с другите момичета,с които вече се познавахме Hug.Хубаво е да си правим по-често такива срещички.Magica_de_Spell  Hug за бързата организация.
ena4 Честита месечинка!

Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 23:21 от migeio_

# 740
  • Мнения: 2 214
А за зъбки не е ли малко раничко? Аз знам, че към 6-ти месец би трябвало да излизат.
Какво предлагаш?

Питам вас като по-компетентни, защото ние нямаме изглед за зъбки, а и съм чувала, че след 6 месечна възраст излизали. Имам позната с дете на близо годинка, то няма и едно зъбче  newsm78 . Ще се радвам да споделите какви са случаите при вас и опита ви.
До дете си е, големия син първия зъб изкара към 9 мес.
Да ти кажа от опит че колкото по малко "етикети" за детето си създаваме, толкова по лесно се гледа  дете.
Мога да ти дам пример със обръщането, Крум се обърна от корем по гръб на два месеца и половина, но това не означава че останалите закъсняват, не значи и че той по рано ще седне или пък по рано ще проходи. Понякога взирането и очакването много вредят.  С Емил исках всичко да стане "както трябва", вероятно затова бог реши да ме научи на търпение Laughing С Крум не очаквам зъб, кога ще седне, кога ще прояде всичко, кога ще проходи, просто живея и се радвам. И това е най голямото наслаждение да живееш заедно с детето си, вместо да живееш с очакванията да се случи едно или друго.

# 741
  • Мнения: 44
Радвам се, че си сте си прекарали добре   Hug
Ама вие пък с този Фейсбук Wink Не стига, че не можахме да дойдем на срещата, ами и снимката ви не мога да видя - все там ги качвате Wink Анелиса, да ти дам е-мейл-а си на лични, да ми пратиш снимката - какво ще кажеш?

Ена4, честити 5 месеца! И ние сме като вас - днес ги направихме! И на всички други мами честити четири и пет месеца !  ura 

Маринелс, дано тия Е-коли ги преборите възможно най-бързо!  Hug

Стихия,   честита двузъба усмивка Simple Smile

Да ви кажа, че правих крем супа от тиквички (смесих няколко интернет рецепти по мой вкус) и стана страхотна! Това, което може да ви е полезно, е практичната ми идея, няколкото недоядени пюрета на Марио от моркови и картофи, които тези дни стояха в хладилника, чакащи да бъдат изхвърлени (което все ми се струваше грехота) вместо да отидат в кофата, ги сложих вътре в супата.

# 742
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Заповядайте в НОВА ТЕМА  Hug

Общи условия

Активация на акаунт