Вижте колко е щастлива мама,че си има породени двама ! ** 30 **

  • 43 722
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 309
Ние ги вози(х)ме в шейната един зад друг. От миналата зима имаме и 2ра шейна, но и там се побират 2мата.

# 706
# 707
# 708
  • София
  • Мнения: 117
Запис!

Здравейте! Казвам се Ани и очаквам второто си детенце. С първото ще са породени и ще се радвам да ви чета и споделям с вас! Някои пишещи тук може би ме познават от отчетните мартенски и февруарски темички.! Хубав ден!

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 233
Anduli dobre doшла! Лека бременност  Hug

# 710
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Здрасти, Anduli ! Как се чувстваш, как върви бременността?  Hug Grinning

# 711
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Андули, здравей. Да, познавам те от отчетната на Самуил  Grinning
Добре дошла и лека бременност!

# 712
  • Мнения: 468
Андули, добре дошла!

Споделете, моля, след въпроса за отучване на голямото от биберон - има ли някоя от вас успешен опит за отучване на голямото от памперс? Споделете опит  Flutter   bouquet

Мацки, с таткото е важно да сте задружни, за да удържате фронта - и по отношение на малките разбойничета, и по отношение на домашния мениджмънт Mr. Green Има една теория, че татковците се справят добре стига да им се даде възможност.
Една моя позната с породени оставяше нейните всеки уикенд за 2 часа на таткото и ми сподели: „Имам нужда от тези 2 часа за мен. Те през това време да си викат колкото си искат. Мен ме няма.“

# 713
  • Мнения: 493
С баткото отказването от бибата стана от само себе си към 2г и 2-3м. Млякото /ам/ го спряхме точно на 2г./беше започнал да преклаява - не ядеше нищо само ам и то по 2л на ден/.
За гърнето - това лято ги учихме и двамата - баткото свикна много бързо и вече е без памперс, само през нощта слагаме и той е сух сутрин.
Малката не е сукала биберон никога, ам не е пила, на гърне се научи малко по-късно от батко си но си казва. Сега караме пневмония, а тя нон стоп иска на гърнето, съответно там стои гола, та за сега сме върнали памперса. Не държа да продължаваме с гърнето с нея, може и другото лято , докато мм настоява /нали памперсите са пари  Wink/.

Мм много гледа децата, готви и мие съдове, имам и време за мен веднъж на няколко дни излизам с приятелка за час, час и половина. но  адски много мрънка и започва да пищи за нищо, изнервяме се за нищо и нон стоп са скандали у нас.  Tired

Както казва една моя приятелка с породени - "най-добрата проверка на брака са породените деца, издържите ли , значи ще сте заедно цял живот".


И последно /че много взех да досаждам/, да попитам и има ли желаещи да си направим една среща/почивка/ на породените мами?

# 714
  • Мнения: 135
Здравейте момичета,ако приемате нови  Blush много ще се радвам да се присъединя към вас.
Имаме вече един мъник,и сега очакваме втория.
Лек ден Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 172
...има ли желаещи да си направим една среща/почивка/ на породените мами?

Има, има  Crazy

# 716
  • Мнения: 74
И от мен има желание за среща, но как ще го реализираме newsm78

# 717
  • Мнения: 493
Ще си изберем някоя средна дестинация, която да е на горе-долу еднакво разстояние от всички, ще каже всеки кога не може и кога може, ще намерим някое място на приемлива цена, според броя на хората които се съберем (къща за гости, хотел) и така:)

# 718
  • Мнения: 74
Добре ми звучи Simple Smile За памперса на каката го магнах през лятото, беше на 2 години и 5 месеца, стана от раз - още обаче има гафове нощем ако прекали с АМ. Малката е на ред следващото лято, защото сега май не е най-подходящия сезон.

# 719
  • Мнения: 369
навитаа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт