След празниците някъде на ски? Желаещи?

  • 2 408
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ей Лейка що да няма условия за ски, Мила?

Виж това!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, вярно! Ами грабвайте тогава и ските, и шейните и найлоните...Между другото, предлагам всеки заинтересован да се обади на телефоните, които са дадени в сайта и да си прави резервация. Вече знаете, че кака ви Леа ви чака Mr. Green
Хайде Херкооо, къде си какиното? Чакам следващата резервация да е от теб Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 067
Ако стане нещо за ските аз съм навита...
само да е уиекенд и да дадете идея какво да си правя мъжа, дето не кара ски...
Иначе съм фенка.. макар и не много добра скиорка. 

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хайде Херкооо, къде си какиното? Чакам следващата резервация да е от теб Wink
Как без мен бе...на манежа съм аз..къде без мен Mr. Green
Разгледах сайта вече...супер е...само тази вечер да обсъдим с мъжкия фактор.
Фъстъчке..мъж ти ще е с мен на найлоните...и аз ски не карам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 029
Абе,с найлони,ски,с двата крака или по дупе,все ще е забавно!хихи
Леа,страхотна идея!Който иска да се обади и да си запази стая! newsm10Хайде,дано се съберем.
А на който не му се кара,има кръчми,няма страшно. Hug

Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 16:11 от danidan

# 20
  • Мнения: 1 950
Чак сега успях да се зачета, аз също съм навита но поради това, че моето момче ще работи можем да се включим в петък вечерта например.  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Девойки, какво става? Някой ще идва ли? Успяхте ли да убедите половинките колко гот става като се съберем?

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да дам моя отчет Crazy
Моят мъж е като мен..винаги готов..макар, че със ските е скаран Mr. Green Аз знаете че винаги мога да се освободя но той е проблемния с тая неговата работа. Та ще се опита да си разбере нарядите за януари по-рано и да дойдем. Ако не стане в петък..ще дойдем в събота....просто чакам той да ми каже и се обаждам в хотела...дано има места още обаче. Иначе и двамата искаме Blush
Днес е наряд и каза, че ще говори с началника, че има да си взема още 22 дена за тази година отпуска да му я дадът и тогава съвсем ще стане супер щото ще можем още в четвъртък да цъфнем Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 950
Момичета споко, сега се обадих в хотела, имат свободни стаи за тогава, казаха, че десетина дена предварително трябва да се направи резервацията.
Така, че имаме още малко време да умуваме Laughing То ако зависеше само от мен веднага щях да запазя, ама не зависи Wink

# 24
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз резервирах вече,за петък,събота и неделя.
Айде и вие!

# 25
  • Мнения: 1 029
Милички,съжалявам много,но точно на 5,6 и 7 мъжлето ще е на работа. TiredНе зависеше от нас,иначе много исках да ви видя,знаете.Надявам се,че все пак ще си изкарате страхотно.Пък на другата среща,живи и здрави...Херка,гуш,дано все пак се запознаем скоро.Целувки за всички.  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 329
Казах на 1/2-та си - ако можем, ще дойдем за събота и неделя. Пътуването вероятно ще е в петък.
Но ще потвърдя - като имам поне 90% сигурност Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 679
Няма ли някой да ходи между Коледа и Нова година на ски в Банско?
Ние сме там от 26 следобяд до 30 вечерта. Хайде да си организираме групово каране на ски в кръчмите. Желаещите насам  Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Периодичен отчет от мен.
Мъж ми нещат да го пускат отпуска /щото прекия му началник е мухъл/ има да ползва стара отпуска 22 раб. дена ама нцъ Twisted Evil
Обаче тази вечер на нашето коледно тържество ще присъстват началниците на бригадата /приятели са на баща ми и бях и на сватбата ни/ Та ще ида да питам аз защо не пускат мъжкия ми да се пързулим с найлоните Mr. Green Ще кажа, че ония мухъл не ще да го пусне...и очаквам още от четвъртък да сме на Рибарица Crazy Но допълнителен отчет утре.
Сутринта си говорихме с мъжа ми, че само да не е наряд идваме поне събота и неделя. Но нарядите за следващия месец илизат в края на предходния Twisted Evil
Дано има места докато се побутват малоумните воени.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Ох, Херка, дано да дойдете! Praynig Ама все ще се намери някой малоумник да ти развали предколедното настроение....като че ли няма да му мине пълноценно деня, ако не си го изкара на някого.
Извинете, ама днес аз съм на метлата и фуча с пълна пара!
Херко, идвай, че ако не на найлони на метли ще си фучим Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт