Хомеопатия и напикаване по време на сън при 4 годишно дете

  • 13 603
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
много търсих,много четох и в крайна сметка пак нищо.Голямото ми дете е на 7,5 години.Когато беше на около 4 години започна да се напишва вечер.В началото от време на време.После спря.До миналата година/по точно 2010/.Роди се сестра му и 6 месеца по-късно започна пак с напикаването.В чудо се видях.Водих го на всякакви специалисти,за да изключим физиологичен проблем и накрая на хомеопат.Едно хапченце му даде докторката и спря да се напишва.Аз чак не можех да повярвам.Така изкарахме почти цяла година.И това до преди месец,когато започна пак,ама започна-всяка вечер без пропуск.Побърках се.Тук някъде във форума четох за лечение с черен пипер.От два дни му давам,а  днес пак сме на хомеопат-да видим.В крайна сметка може би няма да разбера дали хапченцето на хомеопатката го е излекувало или черния пипер,ама честно казано не ме и интересува.Искам само да се оправи.Моля ви някой ако има подобен проблем и го е разрешил-нека сподели.

# 46
  • Мнения: 753
При нас проблема изчезна с хомеопатия, но беше съвсем случайно. Лекувахме настинка и ми направи впечатление,че от него разрежда напишкването. Оттам нататък,ако зачестяваше напишкването давахме от лекарството за известно време.  Всички изследвания й бяха наред преди това, беше на психологическа основа. Смятам, че с хомеопатия трябва до 1 месец да се е видял добър резултат,ако не- значи не е точното лекарство!

и при нас така Peace
  Имаше хрема и леко почна да подкашля.Хомеопата ни даде Пулсатила/конституционално/ и от момента в който я почнахме, сякаш с вълшебна пръчка нощното напишкване изчезна.Аз не му го бях споменала, защото детето беше на 3 год. и смятах, че е още рано да се контролира и през ноща /аз не  слагах памперс, а вечер като се напишкваше просто я преобличах/ .
После четох, че Пулсатилата се дава и при нощно напикаване, но ние уцелихме с един куршум и двата проблема Grinning

Общи условия

Активация на акаунт