Януарските усмивки сплотяват майки-закачливки /17/

  • 25 482
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Наеми,незабравими моменти на морето!
Бубе,сигурна съм,че ще си най-готината сватбарка,айде весело изкарване!
Мила,да ти е жив и здрав младежът!
Бебеш,  bouquet
Аз  пак съм в мисли какво пюре да дам след пащърнака,май ще е тиквички с картофи.
Утре сме на кръщене на племенницата,дано времето е добро. 

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Бебешондел хубава темичка  bouquet,сега остава и анкета да измислим,ей тъй само за цвят,не е казано да бъде нещо много дълбоко.
Бубе приятно прекарване,пий едно и заради нас!
За козметиката-първо бяхме с олиото на ХИП,сега взех млякото.Мн съм доволна-няма парабени,мирише мн приятно,попива идеално и кожичката става мн мекичка и хидратирана.

# 17
  • София
  • Мнения: 561
  bouquet Благодаря за темата! Дано е положителна!  Praynig

Бубе  Hug

# 18
  • Мнения: 493
Една анкетка за разведряване на деня  Crazy Flutter Mr. Green

# 19
  • Мнения: 186
Бебеш, анкетата е супер, първа се отчетох  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 273
Бебеш, анкетата е супер, първа се отчетох  Grinning
Laughing  и аз

# 21
  • Сандански
  • Мнения: 72
Страхотна нова темичка!
Бебеш   bouquet
Ама и анкетата си я бива Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 169
Бебеш   bouquet

Е с тая анкета направо ме хвърли в музиката Laughing  Няколко минути мигах на парцали... Laughing

# 23
  • Мнения: 455
Привет момичета! Hug

За един ден ремонт на компа и два дена на вилата съм изпуснала много, ще дочитам когато имам време! Прекрасна нова тема, само с положителни емоции да я напълним !!!  bouquet Бебеш  newsm51

Захраних Сами с оризова каша - с голям кеф започна да яде!  Simple Smile С мъжо обиколихме целия град и след като никъде не намерихме си я направих сама.

Честити празници на всички, които имат поводи за празнуване!

Ще чакаме Бубе да разказваш за сватбата - била си най-красивата - в това не се съмнявам!!! Heart Eyes

Ноеми - страхотно изкарване на морето с много бира, слънце и незабравими емоции!!! Hug

Ейприл приятно изкарване на кръщенето, надявам се да имаш време да се видим!!! Hug

# 24
# 25
  • някъде
  • Мнения: 979
  bouquet за анкетата Grinning Mr. Green

# 26
  • Мнения: 20
Момичета, предлагам следващата анкета да е за майчинството и да има опции нещо от сорта на:

- минимално
- 250-300 лв.,
- 301-400 лв.  и т.н

ако нямате нищо против разбира се..на мен лично ми е интересно какви парички ни е отпуснала държавата, нали все пак сме някаква представителна извадка  Peace

# 27
  • Мнения: 119
Е това вече разведрява  smile3501
Още един път сърдечни благодарности за пожеланията - а дано.
При нас има дълъг уикенд - почивка, океан, плаж, разходки, бира и фойерверки. Изчезвам да се наслаждавам на семейството си  Heart Eyes.

# 28
# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Бебеш развесели остатък от моя ден  Joy,естествено дадох и моя глас

Общи условия

Активация на акаунт