Януарските усмивки сплотяват майки-закачливки /17/

  • 25 481
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 687
абе аз ужким не съм руса, ама живея с рус, сигурно е заразно Grinning, та каква е тая китка?
за секс ли става въпрос?

# 46
  • Мнения: 493
До колкото знам се свързва с обезводняване на бебето, но вие се цедите тъй че няма опастност според мен  Peace

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Най накрая снимах бънджито и да кача снимката,само да поясня ,че ще боядисам летвичките.Мислех ,че имам останала боя ,но е свършила,та в понеделник ще купя,утре няма от къде.

# 48
  • Мнения: 186
Тъкмо щях да питам каша с АМ и пюре с АМ брои ли се за млечно хранене и Бебеш е отговорила.

# 49
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
абе аз ужким не съм руса, ама живея с рус, сигурно е заразно Grinning, та каква е тая китка?
за секс ли става въпрос?


smile3521

# 50
  • Мнения: 1 687
бебеш, много се смях на поста ти. аз питам "за секс ли става въпрос?" и ти:

До колкото знам се свързва с обезводняване на бебето...

и си мисля "'баси китката, дето обезводнява бебета" Laughing Laughing Laughing

моят отговор го няма. ние се разписваме няколко пъти седмично, но все пак не всеки ден Embarassed

# 51
  • Мнения: 2 631
До колкото знам се свързва с обезводняване на бебето, но вие се цедите тъй че няма опастност според мен  Peace

 newsm78 newsm78 newsm78
Фризьорката не знае дали се цедя или не... А и каква е разликата??  Rolling Eyes

# 52
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елч имам още един любим с китка:
След сватбата си двама младоженци отишли да живеят при родителите на мъжа. Свекървата решила да си уточнят взаимоотношенията със снаха си, още в началото. Отишла и й казала:
– Мила снахо, за да има разбирателство между нас, трябва да следваш само няколко простички правила:когато станеш сутрин и видиш, че китката на главата ми е обърната надясно, това означава, че съм много ядосана и не се опитвай да говориш с мен, да не го отнесеш ти; ако китката на главата ми е обърната наляво, това означава, че съм в добро настроение, можеш да ми говориш, да ми помагаш и т.н.
Снахата:
– Тогава трябва да ти обясня, че ако станеш сутрин и ме видиш да съм запалила цигара, да съм си вдигнала краката и да си пия кафето, трябва да знаеш че въобще не ми пука на къде ти гледа китката.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Тути готин виц  Joy Joy Joy

За отбиването  - http://www.bebeimama.com/%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0 … %D1%82%D0%BE.html

Еления да ти пратя ли на лични инфо какви хомеопатични ползвах за спиране на кърмата?

# 54
  • Мнения: 186
Елч имам още един любим с китка:
След сватбата си двама младоженци отишли да живеят при родителите на мъжа. Свекървата решила да си уточнят взаимоотношенията със снаха си, още в началото. Отишла и й казала:
– Мила снахо, за да има разбирателство между нас, трябва да следваш само няколко простички правила:когато станеш сутрин и видиш, че китката на главата ми е обърната надясно, това означава, че съм много ядосана и не се опитвай да говориш с мен, да не го отнесеш ти; ако китката на главата ми е обърната наляво, това означава, че съм в добро настроение, можеш да ми говориш, да ми помагаш и т.н.
Снахата:
– Тогава трябва да ти обясня, че ако станеш сутрин и ме видиш да съм запалила цигара, да съм си вдигнала краката и да си пия кафето, трябва да знаеш че въобще не ми пука на къде ти гледа китката.

 smile3532   newsm62


Имам предложение за следващата анкета: КОЛКО ЧЕСТО ЯХАТЕ МЕТЛАТА?    Mr. Green

Последна редакция: сб, 02 юли 2011, 23:15 от pepita1973

# 55
  • Мнения: 58
Бебеш,   bouquet

Биричке, ти питаше за рекс бебе. става. днес изпра непрепрано изцапано боди  Peace В нас има вече 3 вида бебешки прах (Рекс,Пурлан и Сано),и само ги редуваме.

за анкетата - още се назландисвам.  Mr. Green Мислех,че няма да има много,даже никакви, отговори, а те цели 8  Shocked!  Тези,които са отговорили Каква е тази китка,моля да се поправят  Laughing Вече се разясни

# 56
  • Мнения: 0
 Laughing тути ,разсмя ме. свеки имаше неблагоразумието преди доста време да ми го разкаже този виц и честичко и го припомням/под формата на майтап де/  Wink

# 57
  • Мнения: 2 631
[Тези,които са отговорили Каква е тази китка,моля да се поправят  Laughing Вече се разясни

Тц! Аз съм дала 2 отговора, ама последния не си го сменям! Кефи! Simple Smile

# 58
# 59
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имам предложение за следващата анкета: КОЛКО ЧЕСТО ЯХАТЕ МЕТЛАТА?    Mr. Green
уфффффффффффффффффффф #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт