Януарските усмивки сплотяват майки-закачливки /17/

  • 25 469
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

Закичвам си китката:

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 750
  • Мнения: 12
Здравейте  bouquet
Божидарко и той има малки ситни пъпчици по гръбчето и от пред на гърдичките и раменцата .Аз мисля,че са от претопляне.В този ред на мисли на каква възраст  децата започват да си регулират телесната температура?
Нощни прочетох,че си дала на Искрен кисело мляко.Постепенно ли го даде?
Момичета които сте въвели глутен  споделете как го добавихте?

# 751
  • Мнения: 186
Тути, и при Кали шишето с вода е до нея когато я храня с нещо различно от мляко, и и давам, понякога пие по глътка, понякога не. Тя уж си пие вода, ама на ден ако се съберат 100мл. вода съм доволна.

# 752
  • Мнения: 119
Сенедра - аз също дадох кисело мляко, е с малко круша, но се изяде  Wink Като за начало 2 с.л.
Инка - аз имам малко замразена кърма, но иначе и аз с вода ще правя - то откъде - всичко се изцоква до капка.
Нощни я да питам - ти нали каза, че тренираш за ЛЛЛ консултант - там какво казват за заместеното хранене? Тук като чета детските менюта до 1 год всяко хранене върви с млекце.
Агент - как понесе бебето часовата разлика като ходихте в БГ? С нашите 10 часа разлика, отсега се чудя как ще обърнем деня с нощта. А полета? То верно, че вие сте на половината път, ама все пак.

# 753
  • София
  • Мнения: 273
Момичета,мога ли да изпия един осцилококцинум като кърмя,чувствам се ужасно разглобена,незнам какво ми е,ама нито съм здрава,нито съм съвсем болна,просто ми е отпаднало и цялото тяло ми е схванато Sad

# 754
  • Мнения: 20
осцилококцинум може, даже педиатърката ни е казала ,ако имаме болен вкъщи да разтварям и на детето във водичката един

# 755
  • София
  • Мнения: 1 406
Пускам нова тема, че ще ни заключат http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=596954.new#new

Общи условия

Активация на акаунт