Януарските усмивки сплотяват майки-закачливки /17/

  • 25 489
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 442
Агентке, по Бебеш рецепта за петна.
Сложи кисело мляко за петното, остави така за през ноща и го няма  Grinning (нали сме на тема КМ  Mr. Green )
А конкретно за КМ - мнението ми е горе-долу същото.Масово се дават "плодови" млека, но чисто мляко не можело  ooooh!

Едвам ви изчетох, голямо писане сте му ударили!

Големи са сладурковци всички!  Heart Eyes
Със захранването сме до никъде.До краставицата, всъщност   Laughing
Но нали сме изтърсаци, не го мисля толкова.

Ето го и Дани Simple Smile

Дани, 6 мес by Christina Fidosieva, on Flickr

# 706
  • Мнения: 186
Хайде да се включа и аз по никое време  Laughing но имах свободна вечер и ходих на кръчма с приятелка / тук ми трябва емотикон с разперена ръка пред носа или с удрящи се едно в друго юмручета /
Ето и моите красавици:
Кали

и Лени и Кали

Лека и спокойна нощ от мен!

# 707
  • Мнения: 119
Agent - петна от череши и всякакви други червени такива се махат с кисело мляко (да де те вече дугите са казали)
Браво на Искрен - знае какво иска детето.
Айде и ние да не останем по-назад:
Райчето-Зайчето-Запетайчето

Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 02:53 от pepinka1

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Момичета, на тази дата преди 1 година все още не знаех, че ще имаме Калина.
А днес, ето, че си имаме човече на 6 месеца - почти порастнало! На мама най-малкото орехче!  Heart Eyes

Толкова съм горда, че я родих, и не позволих на егоизма, страха и предразсъдъците ми да надвият порива ми да даря още един живот!
Толкова е хубаво да живееш на планета, огрявана от три слънца! Струва си всяка една секунда безсъние и всяка една загинала нервна клетка!

Пожелавам си да ми е жива и здрава Калина, и ние да сме живи и здрави за да отгледаме и направим достойни хора и трите ни дечица!

Почерпете се кой с каквото обича, че пак забравих как се слагат картинки   Blush

Една лятна песничка:



Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 08:28 от Тонита Тикарам

# 709
  • Мнения: 455
Добро утро!  bouquet

Напълнихте ми душата рано - рано с тези красиви деца!!! Hug Да са живи и здрави милите дечица!

Тонита много вълнуващ пост!!!  newsm51



моите сладури Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 10:45 от Emilly1212

# 710
  • Мнения: 205
Добро утро и честити месечинковци  bouquet Много хубави бебета и батковци/ какички сте показали

Аз нещо много изоставам със захранването, въвеждам ги нещата със скоростта на куца костенурка.
От утре ще започна плодовия сок и пюрета най-накрая и ще го сложа в стола за хранене, въпреки, че напоследък се храни доста чисто. И вече ще започна и малко по малко в проходилката да го слагам, Алексиев каза, че може, но да се наблюдава детето как реагира и да не си направи някоя травма. Тоест по малко, за да свиква

Имам 2 питанки:
1. Някой знае ли дали в Кауфланд има пюрета Семпер?
2. В неделя и понеделник слагах тиква в картофеното пюре, по няколко лъжички. След това изчаках няколко дни за реакция, всичко беше ок. Днес дали мога да дам цяло пюре от 125 гр newsm78 Не е добре много да чете човек, започва да се обърква

Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 09:28 от look_at_me

# 711
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Във Фантастико 100% има Семпер

# 712
  • София
  • Мнения: 28
Добро утро Simple Smile

Честити половин годинки на Калина и Диана  Hug

От вчера Тия е захранена с пилешко месце, изяде го с голям кеф, 2 лъжички + цяло пюре тиква и картоф, за втори път изяжда цяло пюре откакто сме започнали захранването, явно ще е месарка като баща си  Crazy

look_at_me в Кауфланд в Люлин няма, предполагам и в останалите, в Хит съм виждала  Peace

За кашата, не забелязвам някой да дава " Първата каша на бебето с пробиотик " на Хип, аз взех нея, само се точа Тийче да не си изяде цялата порция, та да остане и за мен, много НИ харесва  Crazy

Снимките на малките и големи душици са уникални  Hug

# 713
  • Мнения: 1 687
look at me, не виждам проблем да дадеш на Марти цялото пюре. аз също на третия ден давам на дара цяло пюре. все пак това не са им първите неща, с които ги захранваме...

# 714
  • Мнения: 251
 Здравейте!

 Честити половин годинки! Да са ни живи и здрави всички бебчета и ние по край тях!   bouquet

 Елч, понеже горе долу започнахме захранване по едно и също време, затова те питах за месото, т.к. не разбрах точно, дали вече може да го включиш, в никакъв случай не оспорвам мнението на педиатъра ви. Аз пък се чудех първо глутен или първо месо да въведа, но пак ще говоря с педиатърката и май първо ще е месото, че хемоглобина й е малко към долна граница.

 look at me, аз захранвам така, първия ден - 3-4 лъжички, втория 1/3бурканче, третия 2/3 и на четвъртия вече може цяло. Някои неща съм ги въвела и за по три дни, но при нас няма фамилна обремененост от алергии. Семпер има и във Вис Виталис.
 Ох, ние след малко излизаме, а вече май е жега...
 

# 715
  • София
  • Мнения: 116
Да са ви живи и здрави дечицата, много са сладки  Hug А всички каки и те са големи красавици  Wink

Тонита как така не знаеше слънце?  Crazy

# 716
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Клечо, ами нямах МЦ, но имах отрицателен тест, секс един път за 3 месеца и то с добрия стар "изпитан" метод "пазенето", и куп проблеми за решаване на главата ми. Та така ... бях решила, че вече излизам от фертилна възраст.
На 15 юли отидох на гинеколог да питам какви хапчета трябва да почвам да пия, че съм чувала че жените в менопауза пият някакви илачи Mr. Green и той ме застреля с новината.   Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 93
Привет-мривет момичета,

Тонита накефи ме  Hug

за захранването аз ли избързвам незнам, ама Ема вече два пъти си яде детето цяло бурканче и още искаше  Wink, днес съм направила домашни тиквички и ще я пробвам да видя дали ще и се харесат.

мацки къде има на Гербер пюрета? казаха ми, че имат чисто броколи, а нещо не ги срещам  newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 116
Клечо, ами нямах МЦ, но имах отрицателен тест, секс един път за 3 месеца и то с добрия стар "изпитан" метод "пазенето", и куп проблеми за решаване на главата ми. Та така ... бях решила, че вече излизам от фертилна възраст.
На 15 юли отидох на гинеколог да питам какви хапчета трябва да почвам да пия, че съм чувала че жените в менопауза пият някакви илачи Mr. Green и той ме застреля с новината.   Heart Eyes

Кефиш ме ей  Laughing И аз доста късно разбрах 8-9 седмица  Crazy

# 719
  • София
  • Мнения: 598
Ех, как минаха 6 месеца! Днес бебана става на половин годинка! Чувствайте се почерпени:)  bouquet Много здраве на всички бебоци и на астралната близначка Калина Simple Smile

Това са най-прекрасните 6 месеца в живота ми. На всеки го пожелавам. Ако можех още поне 2-3 деца щях да родя, ама да съм почнала овреме...

Снимки от моя комп не знам как да кача тук, иначе шях да пусна и аз фото.

И да ви кажа какъв съм заплес - съвсем забравих, че днес и утре свеки ни е на гости. И си уредих едни срещи... Та и за срещите в Борисовата май не ме бройте.

Общи условия

Активация на акаунт