Януарските усмивки сплотяват майки-закачливки /17/

  • 25 487
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 631
Дали са му от жегата едни пъпчици по врата, малко по гърба и раменцата??  newsm78 Само там са...

# 721
  • София
  • Мнения: 139
Бира, и ние сме с пъпчици по врата, раменете и гърдичките и мисля, че са от претопляне, защото уикенда бяхме в Пловдив и беше АДСКАТА жега....Йоана беше само по памперс и пак беше жега.

Момичета, при условие, че Йоана яде 130-170 мл. мляко на хранене (по-често 130-140), колко пюре би трябвало да изяде, за да кажа, че съм заместила хранене? Тя сега понякога изяжда само половин малко бурканче на ХИП (около 60 гр.), понякога - цяло, но после никога не пие мляко веднага след това (не иска). Само дето  огладнява 1.5-2 часа след пюрето.

Та кога да считам, че съм заместила хранене? newsm78

# 722
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Прибрах ме се от консултация,ей много жега направо не се диша.Биха ни ваксината,как изписка не е истина,иначе сме 7900(500г)и 66см.(1см) newsm78
Сега съм и измила една кофичка от активия -голяма игра пада.

Честити месечинки на бебоците!!!

Днес пак ще и предложа тиква,и мисля новата храна да я предлагам по три дена ,а не по 10 както превих.
Тонита  Hug
Бире напълно е възможно да е от жегата ,давала ли си му нова храна тези дни?И тук малко като бабите ,едно си баба знай ,едно си баба бай,но от както ползвам бебешка пудра на вратлето не ни излизат такива пъпки.
Ето ги и моите принцеси

# 723
  • Мнения: 180
И аз от край време търся Герберските броколи,но нещо ги е хванала липсата.Взех чист брокол на Овко,но се оказа,че не е много чист,а с оризово нишесте,на Хип също има но пак е с ориз.....Имам малко замръзени във вризера и мисля тия дни да ги метна на пара,но се чудя с какво друго да ги комбинирам...или чисти?
Аууу,раскошни снимки!!!Всички са страхотни.
Тонита и аз късно разбрах ,даже си бях взела хомеопатични капки Вивитон,защото много ми падаше кръвното а незнаех защо,мислих си че е от умора и нерви(от работата)но като взех и да заспивам по обяд вече се усъмних.Разбрах във началото на 2-ри месец. ooooh!Бъзикаха ме,че ще родя и после ще разбера че съм била бременна. hahaha
Дългучко се събуди. ooooh!

# 724
  • Мнения: 2 631

Бире напълно е възможно да е от жегата ,давала ли си му нова храна тези дни?И тук малко като бабите ,едно си баба знай ,едно си баба бай,но от както ползвам бебешка пудра на вратлето не ни излизат такива пъпки.


Давах 2 дена различните зеленчуци на ХИП. Ама пъпките не ми изглеждат като алергия, а точно като от претопляне, едни ситнички, почти незабележими... От дадените зеленчуци грах и карфиол са новостите...
Иначе по други части на тялото няма...
Днес му направих пюре от домашни картофи и моркови. Simple Smile

# 725
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Бире, според мен е от претопляне. Изкъпи го и го остави голичък известно време, само по памперс. Трябва да изчезнат.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Бире и ние сме с пъпки от претопляне. Вчера нали му дадох тиква и вечерта преди баня имаше две ситни пъпки около гърдите, но на сутринта ги нямаше. И аз си мисля че от жегата, от няколко дни е така. Довечера ще ходя при док. ще я питамза тия пъпчици.
Във Виталиса ги няма бибите-мрежичка, вече няколко пъти ходя и във двата. Та накрая взех силиконов. Ще го пробвам тия дни с малко диня.

# 727
  • Мнения: 411
Дали има на някоя фирма пюре от тиквички само?

ММ само оглежда бебе за косми. Видял момиченце с косми по гърба и от тогава е в стрес  Grinning. Иди му обясни, че детето е с матова кожа.

# 728
  • София
  • Мнения: 415

Цитат
Давах 2 дена различните зеленчуци на ХИП. Ама пъпките не ми изглеждат като алергия, а точно като от претопляне, едни ситнички, почти незабележими... От дадените зеленчуци грах и карфиол са новостите...
Иначе по други части на тялото няма...
Днес му направих пюре от домашни картофи и моркови. Simple Smile
Бире, не знам, ама ти си третата която се оплаква от обрив след пюрето от различните зеленчуци на ХИП. И аз не бях давала грах и броколи и цъфнаха пъпчиците. Педиатърката каза,  че ако е алергия към храна, то ще има по цялото тяло, ама наистина е голямо
съвпадение  Thinking И нашите пъпчици са ситнички, но доста...

Честити половин годинки на всички бебоци  Hug
Много са ви сладки бебоците и каките и батковците! Да са ви живи и здрави   bouquet

# 729
  • Мнения: 16
Цитат
Бире, не знам, ама ти си третата която се оплаква от обрив след пюрето от различните зеленчуци на ХИП
Еееее, недейте сега така. Тъкмо одеве ядохме точно това пюре за първи път.

От понеделник сутрин нямаме вода. За сметка на това и днес няма да ни я оправят #Cussing out

Честити половин годинки на бебоците!

# 730
  • Мнения: 251
 Прибрахме се преди малко, наистина не се диша...
 И Ивайла има пъпчици в областта на вратлето, но аз ги свързвам хем с топлината, хем с това, че много се лигави и тази област й е вечно мокра от слюнка...
 Лейди Ейнджъл, доколкото знам, счита се, че хранене е заместено, когато след това детето не иска кърма/АМ

# 731
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Искрен тъкмо вчера яде такова пюре на ХИП. Не сме имали проблеми. Но той и пъпки от претопляне няма. Само се позачервява на вратлето и подмишничките понякога от жегата. Но и аз обикновено го държа по пелената само.

Димара, много неприятно това с водата. Дано не ви оставят и събота и неделя без вода. Rolling Eyes

Ние ходихме на Бебешко кафе в детския кът в Младост (Варна). Всички си прекарахме чудесно. Искрен спи като пън сега. Очаквам всеи момент (щом се наобядва) и Божидар да го последва.  Sunglasses Mr. Green Та и аз мисля да се поопъна на леглото.  Twisted Evil

# 732
  • Мнения: 1 687
LadyAngel, дара когато замества ядене си похапва някъде около количеството на ам от зеленчуковото пюре, сиреч в нейния случай 180 - 200 гр. когато се наяде просто отказва повече, нито я тъпча, нито я насилвам.

# 733
  • Мнения: 93
някой правили оризовата каша с вода, че няма начин да изцедя 100 гр  newsm78

# 734

Общи условия

Активация на акаунт