Януарските усмивки сплотяват майки-закачливки /17/

  • 25 488
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4
Здравейте всички! Страхотни снимки на децата сте сложили! Големи сладури са всички! Ето и една снимка от мен от днешното излизане навън
И ние имаме пъпчици по вратлето, но съм сигурна че са от жегите в комбинация с много лиги, които течат като водопад.

# 736
  • София
  • Мнения: 116
някой правили оризовата каша с вода, че няма начин да изцедя 100 гр  newsm78

И аз  Peace

# 737
  • София
  • Мнения: 561
Чудесни са ви дечицата!!! Пу-пу-пу!  Hug

Нощни, все забравям да честитя новата къща!   bouquet

# 738
  • Мнения: 186
Здравейте!
След диетата само на АМ, днес направих домашно пюре от тиква, морков и тиквичка. Само като видя чашата с пюрето и се разтрепера и разрева, и в началото мрънкаше между лъжиците-много бавно действах  Grinning Омаха го за отрицателно време и не и стигна. Утре ще и направя повече.

Димара, съчувствам ти за проблема с водата.

Честита половин годинка, на всички днешни бебешоци!

Всичките ни деца са наистина много хубави. Къде се събрахме в тази тема все с красива челяд  Heart Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 139
Хм, чета ви как бебоците омитат зеленчуковите пюрета, а Йоана хич не е възхитена. Опитва, хапва, ама по-скоро гледа на това като на някакво забавление, отколкото като на нещо за наяждане. Колко ли време ще трябва, за да мога да заместя хранене... newsm78

# 740
  • Мнения: 4
LadyAngel и Ная изобщо не е възхитена от пюретата, само ги плюва. И аз почнах да се притеснявам.

# 741
  • София
  • Мнения: 561
LadyAngel а какви пюрета й даваш - домашни или готови и смесваш ли ги с кърма/АМ?

# 742
  • София
  • Мнения: 139
снуки, давам засега морков, тиква и картоф на Хип. Морковът и тиквата се ползват с по-голям успех, случвало се е е да изяде понякога 100-120 грама. Но картоф - само като опита и почва да обръща език, че и се гади. Иначе картоф в комбинация с морков или тиква също хапва, но пак не повече от 100-120 гр. Не ги смесвам с АМ, пробвах, така съвсем не ги иска.

И като изяде 100 гр. нито иска повече, нито иска мляко да пие, и след два часа пак е гладна.

# 743
  • Мнения: 186
LadyAngel, пробвала ли си първо млякото и после пюрето, ако да пак ли е гладна след 2 часа

# 744
  • София
  • Мнения: 561
Значи сигурно не е от комбинацията с АМ или без  newsm78 може би още не е свикнала с тези нови вкусове. Ако примерно опиташ пак след няколко дни?

# 745
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
някой правили оризовата каша с вода, че няма начин да изцедя 100 гр  newsm78

Аз също съм я правила с вода.  Peace Никакъв проблем няма. Става си чудесна.

Благодаря ти, СнукиHug  bouquet

# 746
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Здравейте момичета Sunglasses
Честита половин годинка на всички пораснали мъничета kyllmg
"Ние се захранихме"-първите 6 дена тиква,а днес и с домашна тиквичка/има едни с по-зелена кора,мн са вкусни/.Вико приема всичко с голяма охота,в следствие на това мн не спазваме мерките от по 1,2,3,5 лъжички,а започваме с 10/авентски-по-малки са/ и продължаваме с 30 мл. и 60 мл.Не замествам хранене,нямам и намерение.
Ето малко фото и от нас.
Трите ми момчета в селска идилия
И само бебешорчето Heart Eyes
Хайде Чао от нас,аз ставам да оправям багажа,ще ходим на село за 4 дена-спокойствийце,моренце..жегаа Crazy
Нощни хайде,не се стискай WinkПусни новата темичка за "доброто старо време"  bouquet

# 747
  • София
  • Мнения: 139
pepita1973, не съм пробвала, ще опитам.

снуки, аз си мисля да взема изцяло нов вкус да пробвам. Броколи, карфиол, тиквички..нещо такова.

# 748
  • Мнения: 186
LadyAngel, ако подейства номера и искаш постепенно намаляваш АМ и увеличаваш пюрето.  Hug

# 749
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
LadyAngel пробвай да дадеш и малко вода,Нели така запецва на 100гр. и като си цокне малко продължава,не знам да ли е правилно ,но аз също не мога да ям на "сухо",чашата с вода е винаги пред мене.
И не знам дали е успокоение ,но Таня не искаше да види картофено пюре(смея да твърдя ,че правя хубаво картофено  пюре) до 8г. и пържен картоф ,такова дете не бях виждала.Сега много често ме кара да и правя,в седмицата поне веднъж.

Ама вярно много хубави бебоци,каки и батковци си имаме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт