Юли 2006-100 юбилейна тема

  • 67 204
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Аз съм добре  Praynig След последната система в болницата всички проблеми изчезнаха, като с магическа пръчка. Дано, дано, никога повече не видя нещо цветно по гащите, Praynig че е голям стрес. Още не мога да се отърся и със свито сърце ходя до тоалетна. Док тогава каза, че вдигне ли се плацентата, всичко ще спре. Дано се е вдигнала Praynig Коремът расте, а не усещам бебето много ясно. Само, като съм в покой и то като почукване. Мислех, че трябва ясни движения вече, но може и да бързам. Сега съм в 19г.с.
Днес сме на преглед, та имам доста въпроси към доктора. Тайно се надявам да видим какво е между краката Grinning

# 661
  • Мнения: 1 341
Nan, как си? Какво каза док, как е бебо, показа ли какво крие между крачетата? Hug

Рени, меря брашно с везна, не електронна. Имай предвид, че голямо значение е вида брашно, дори и от една марка да е винаги има разлика...реколта и т.н. Следиш си машината от време на време и ако има нужда добавяш./ извинявай, че отговарям със закъснение, но късно се сещам и пропускам Blush/

Дю, покажи снимки, ако имаш възможност да видим как е станала къщичката на децата. Пък и децата да зърнем няма да е никак зле.

Приключих с подреждането. Всичко си е на мястото, изчистено и подредено. Утре ще се отдам на спокойствие и почивка, че такъв зор отдавна не съм имала.

# 662
  • Мнения: 1 298
Ронка,милата ти-всичко на теб чака..добре че гледачка се е намерила поне ooooh!
Купих си везна,и аз не електронна.Върши ми работа.Хлябът ми става,само с отложеният старт имах 2 издънки.. Rolling Eyes

Нан пиши как е минал прегледът.

Дю давай снимки да видим мъниците и къщурките де  Hug



# 663
  • Мнения: 1 341
Рени, аз отложен старт никога не съм пробвала. Все си мисля, че като се сложат всички продукти и изчакат известно време няма да е добре..Все нещо може да се пресече. Аз слагам топло мляко, разтопено масло и не ми се струва удачно.

# 664
  • Мнения: 1 298
Ронка имам приятелка,която само така си пече хлябът с олио обаче и със сухо мляко.
Маята няма достъп до водата т.к. се пада в/у брашното.  Thinking Незнам какъв е проблемът...но определено не ми се получи,стана хлътнал.  Rolling Eyes

# 665
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Ми май, май ще си имаме момченце. То аз не съм се и съмнявала де, още преди да стане, съм го решила така Crazy

# 666
  • Мнения: 708
Ми май, май ще си имаме момченце. То аз не съм се и съмнявала де, още преди да стане, съм го решила така Crazy
 Hug живо и здраво да е. Пък ще те посрещнем в отбора на момчешките майки с добре дошла. Wink
Рени, Ронка  какво прясно мляко,какво масълце ,а не в къщи не правя такъв хляб. То много расте д-то от него. В къщи го правя или със зехтин или с царевично олио. С жива мая, рядко със суха .Яйца не слагам. В последно време слагам овесени трици. С отложен старт съм правила много пъти, проблема е ,че не мога да сложа ядки( слънчоглед и сусам). Аз както писах ,че ядем малко хляб ,моите точно на обратно тази седмица трети пусках вчера. Не им се яде манджи и супи и карат на суха храна.
 аз да си похваля гарджето Марти има отново блестящ резултат на олимпиадата по математика.Чакам да излязат официално резултатите. За сега е трети в училище. Би по точки един от спрягащите за най-добър в класа и натри носът на учителката. От това съм най-доволна. Мина по точки всички ,които тя спряга за много добри. Ние имахме дълъг разговор с нея преди време ,защото му написала 2-ка и ние искахме да знаем дали не знае или е наказание. Оказа се ,че тя го е наказала без причина ( което разяснихме с децата участвали в спора) и понеже тя го е наказала да пише гол. междучасие ,ние му казахме да отива да се нахрани. Тя и без това им взима малките междучасия. Тя много се ядоса като разбра , че ние сме отменили нейното наказание. В последствие 1и 1/2 часа се оправдаваше като ученичка и понеже нищо не можа да каже за Марти ми разказваше за неговите съученици. Ние не се подписахме в бележника на 2 -ката  и няма да я подпишем.

# 667
  • Мнения: 444
Nan, да си седи на топличко мамин пишльо и повечко да ритка, за да си спокойна, че всичко е ОК. Wink

А на нас да ни е честита баба Шарка. Очаквахме я, днес след баня видях на Данката една пъпка с мехурче. Дано я изкара/т/ леко.

# 668
  • София
  • Мнения: 309
NAN-дано,дано всичко с бременноста ти от тук нататък  е наред Praynig Hug!Момченце,момиченце-живо и здраво да се роди и ти да си добре.Викам от тук нататък да си лежиш предимно и да пазиш бебето.


Деси/Пиги/Но нейм-на кого се разсърди от нас,та си изтри всички постове от темичката newsm78?

Нанни-ми хайде честито ви шарка Confused,дано леко я мине дечко Peace Hug.


Надявам се болничките да са по-добре.

Сестра ми с децата още са тук,те спят на спалнята и целия им багаж е там,така че ще ви я покажа като си тръгнат.Много е красива,стабилна и удобна!






# 669
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мацки, не ме мислете Peace На никой не се сърдя Heart Eyes

# 670
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 Rolling Eyes
Деска, какво стана newsm78 изтрила си постовете чак от юли месец и то само в нашата темичка?
Нанни, дано леко изкарате баба шарка Praynig
Иси браво на баткото Hug
Ронка честита нова къща Wink
НАН честита пишоранка Simple Smile
Ели как върви градината?
Жоржито и Бетта никакви ги няма да кажат как са бебоците?
Арлина, как са децата?

# 671
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Nan, да си седи на топличко мамин пишльо и повечко да ритка, за да си спокойна, че всичко е ОК. Wink

А на нас да ни е честита баба Шарка. Очаквахме я, днес след баня видях на Данката една пъпка с мехурче. Дано я изкара/т/ леко.


Нани една приятелка застрахователка ми каза че всички деца в ДГ са застраховани и при заболяване от шарка се полага обезщетение. Ако искаш се заинтересувай.
Иска браво на Марти  Hug

# 672
  • Мнения: 2 484
Аз не мисля че има причина, а по скоро е хрумване,и на мен ми е писвало и да изтрия всичко,не сме от вчера тук и дори и да ги е изтрила може да не е в нас причината Peace

Пък как пък я изловихте бре  Thinking

Нан, много се радвам за вас,кажи рецептата сега за мъжко, че търся, търся   Thinking

Нанни леко да я изкарат  Praynig

# 673
  • Мнения: 1 298
Малеее и ние не сме я карали шарката,сега ако  ни хване ще е весело.. ooooh!

Деси,да не би някой да те е чел тук във форума,а? Казвай без бой  Whistling

Иси Браво на Марти!

Диди твоят мъж намери ли работа тук или мисли да заминава пак?

Нан честито пишок!

Ели,ти да не се нави за 2-ро ,а?

# 674
  • Мнения: 2 484
Неее Рени, не съм още,само търся изпитана рецепта хихиххи

То ако някой я е чел щеше да трие подред,друго е Thinking Според мен така като гледам ние всички тук си я имахме Деси като майка на нас ,даваше съвети на всеки и за всичко, а никой не я питаше за малката красавица как е,като гледам назад ...не е есно да мислиш само за другите, а за теб никой,е реално не е било така но не сме го писали Tired дано да бъркам и да не е това

Ние нещо трябва да правим или курбан или освещаване, има нещо лошо което постоянно ни се случва ooooh! и ни пречи, или някой Crossing Arms #Cussing out   newsm78 Ще взема и аз да спра да пиша


Общи условия

Активация на акаунт