Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 37 172
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДбрЮтрУ wavey

                                     

Нещо нямам муза за писане, нИзнам защо, не, че нямам настроение.....дори напротив. По БТВ-тУ почват предаване за Варненските кандидат кметЬОве. Сега ще показват сеири нашите Умници...Туко що показака сегашният кмет.....направо настръхнах....абе тоз човек страшно изглежда бе Shocked     И спирам до тука, че не е място тука за политически теми.

                                     

# 646
  • Мнения: 112
Здравейте момичета!!! Не мога да ви изчета, много сте готини Hug!
Делтичка, трогна ме, благодаря че сте се сетили за мен. Ще черпя при някоя от следващите среща.
В събота бях на втория изпит - вчера излязоха резултатите, взела съм го и продължавам напред.
По принцип изпитите са 4 , но ако на някой ме скъсат оставам за догодина (провеждат се по 1 път в годината). Следващия ми изпит е края на октомври, и последния, живот и здраве - ноември.
Как ми се чете и на мен нещо различно от данъци, право, счетоводство ..., лятото успях да прочета Любов на Елиф Шафак - бях очарована. Следващата книга ще бъде The Bastard of Istanbul, по препоръка на Делта Wink
Искам да спомена всички, но уви времето ме притиска,  бягам на работа...хубав и слънчев ден на всички!!!

# 647
  • Мнения: 293
Добро утро!
Миме,честито за изпита!
Делти,каква е тая липса на муза бе?Не те познавам такава:)За кмета не ме интересува как изглежда ,ами работа да върши.
Страхотен ден ви желая! Hug

# 648
  • Мнения: 2
Добро утро ! Simple Smile
mim_d,честито и от мен,тя Делтичка се сети на срещата за твоя изпит.Всички сме стискали палци и ще продължаваме до успешния край.
А за четенето - защо ли като си легна с книгата и след 5 мин съм заспала,че чак я изтървам.Уморявам ли се,от ранното ставане ли е или от годините.Но мнаго бавно чета напоследък. Confused
Хубав ден на всички! Hug

# 649
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МиМ,
Честито, и да си взимаш всички изпити така, да няма издънки, че да не се влачат изпитите. babydust7 newsm10
Те момичетата хУбУ бяха казали, че имаш още изпити, ама аз реших, че трябва да си изкласила вече....кО да праЙш,....Овен,....все бърза smile3538 та и със твоите изпити явно съм решила да избързам Embarassed

Ми, Наталче,
Просто съм нямала муза...нЪл подчертах, че не е до настроение....усмихнато ми е щастливо ми е....само ме боли в лявата страна гърлото....но много надолу някак си, не както боли гърло като пипнеш вируса. Ще изчакам още някой и друга ден и ще трябва да ходя на лекар, че такова нещо не ми се е случвало. Не е болката на обичайното място като за възпалено гърло newsm78
Иначе излязох и напазарувах малко, че Диването ще си идва за два дена, купих малко химии от Елитиса и си пернаФ.......Ина нова спИралка за очички WinkLash Architect 4 D на Лореал....да видим кЪФ 4D е Laughing Имах нужда, че другият Лореал, заминаваше вече на кинУ=

ХаДи наздравИ със другата ми любима бирица...тъкмо съм си наляля  кЪт гледам, на тренироФки днеска май ей, тъЙ шЪ вЪря nuts Wink

# 650
  • Мнения: 274
Добър вечер русалки!
Снощи пазара не мина много добре  Wink моите марки ги нямаше, ама в събота в Стамбула ще наваксам....Много шорено и пълно със сергии и туристи е градчето....свят да ти се завие....
Оффф с тази бира и вкусна храна доста напълнях  Sad няма дя ме познаете....
Не ми се иска да свършва лятото.....днес направо разбихме джетовете....утре се готвим за най-големия аква прарк Адаланд...малко е страшничко.....ама няма как трябва да се опита...
Лека вечер!

# 651
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХаДи ,
и аз да сЪ кЮФнЪ пред компютъре, че днеска можах само на едно място да отговоря. Нещо БТК-то беше здало багажа и не можеше да ми се натовари Маммата.

Веселче,
ЧакамИ тЪ с пет очи, а може и повече да сЪ Wink на спяФкЪ Hug   Лек да ви е пътя насам thumbsup

На всички останали, чуден и усмихнат останал половин ден и настъпваща вечер Hug Аз сЯ пак имам ангажимент,...и трябва да хващам пътя nuts

                                            

# 652
  • Мнения: 50
Здравейте!! wavey
Много набързо минавам smile3540,на всички пожелавам весели почивни дни  bigdance2!Аз отивам в да се разгилдисвам в Румъния за три дена!!Да не остана назад с информацията за Дракула и замъци на принцеси и принцове и т.н.
mim_d,от мен ЧЕСТИТО и по-нататъшни успехи ти желая в покоряването на професията.
Веси,не се притеснявай,ще си намериш марките,а пък ако ги не намериш-значи ще трябва да отидеш пак, докато ги откриеш Joy
Айде,до скоро!!  love001

# 653
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Честит Празник, Русалчици!!!    

                                    

Наде,
Да ти е лек и весел пътя newsm10 Чакаме те и тебе  да разправяш интересни неща smile3509 photo newsm49

Вчера до след към 23 часО имах проблеми със нетО...дано днеска вече да са оправили там каквото са имали за оправка Praynig

                                                 С пожелание за един много ведър и слънчев ден на всички ви, Русалчици~ newsm10

# 654
  • Мнения: 112
Честит празник!!!
Наде, Делта, маме и всички останали, благодаря за хубавите думи Hug
Ние след малко тръгваме за Велико Търново - с двете щерки и наши приятели, довечера ще гледаме Звук и светлина и утре се прибираме. Малко почивка и разтоварване и после пак залягам над книгите. Хубав ден от мен!!!

# 655
  • Мнения: 293
Добро утро и честит празник!
Честит Рожден Ден на Хонорчето,с пожелание за само хубави неща!
Наде,Миме ,лек път ви желая!Да си изкарате чудесно.
Весе,като не синамериш марките в Турция колко му е да идеш на шопинг в друга държава. Mr. Green
Нашия морски са в Хонолулу,вчера слизал и купил подаръци на Ники,аз взех че му казах,голямо щастие има в детските очички. Grinning
На Ивето пъпките по лицето все още не минават, даже се увеличиха направо се побърках с тези пъпки.Снощи хванах педиатърката в последния момент ,даже и тя не е сигурна от какво може да са ,но ги оприличава на някаква алергия,изписа ми две мазила и ако не минат до понеделник ще ни прати на кожен лекар.Кофтито е,че точно в понеделник имам час за гинеколог,който го чакам отдавна ама ако трябва ще го изтърва какво да се прави.
Ние днес май ще мръднем до с.Здравец  ,че не сме ходили май много отдавна.Малко да побягат на зелено децата.Всеки ден с тая морска градина ми омръзна вече.Тези дни се каним с едно приятелско семейство да отидем до Барите ,никога не съм ходила но казват,че било много хубаво.
Весели почивни дни ви желая! Hug

# 656
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Приветмривет wavey

Преди малко се прибрах от тренировки....изпразних сакО със мокрия екип и сЪ инсталирвЪм тука да ви нагледам Hug

Гледам Мим-чето, ще може де види Звука и светлината на Търново. Ще чакаме и от нея рапорт даден thumbsup

Наталке,
И за като тебе във пРонделника съм на ринга ....дойде ми времето за профилактичния преглед...но и аз като тебе, доста почаках за час, че тя моята гинеколожка много заета. Много народ, много нЯщУ ooooh! Нека, нека ходят жените, че ако има нещо по отрано да се хване...И отивай на Звездица...аз от дете не съм ходила там Embarassed

                              Наздраве дружина Drunk cheers Приятна вечер!

# 657
  • Мнения: 3
Честит празник !
На всички екскурзиянти лек път и весело изкарване.
ХОНОРЧЕ -честит рожден ден.Да се изпълнят всичките ти мечти.
Наталче  -смело тръгвяйте към Барите.Много е хубаво.Има интересни катерушки за деца/стават и за възрастни/ и зоокът.Искайте да сте в къщичките,а не в хотелчето и да сте по-далеч от пауните/много са шумни нощем/Задължително си поръчайте пърленки.Вечер е доста студено. 
Момичета задължително ходете на профилактични гинекологични прегледи.На такъв преглед ми показа 4 група цитонамазката и се бях ошашавила.Но взети навреме мерки и доста ходене по доктори всичко е ОК.
Ние днес го посветихме на разглеждане на музеи, срещички  и разходки да отбележим празника.Сега ми се връща, че готвя и гладя по нощите.Но утре смятам пак да повторя мързелуването,че пък къщата остана подредена и утре ще пропусна чистенето.
Лека нощ и щастливи сънища

# 658
  • Varna
  • Мнения: 2 596
За Хонорчето, малко със закъснение!!!

                                                  

И ДобрЮтрУУУ  wavey

                                                newsm47

Галче,
Много хубав съвет това за пауните, че и нас ни каниха да ходим на Барите. На комшийката под нас детенце и работи там музикант и много ни похвали това заведение. Ама сутрин хич няма да ни е приятно да нЪ събудят тия пауни със крясъците си. Благодаря ти за съвета  bouquet

# 659
  • Мнения: 293
Здравейте!
Завърнахме се ние от Барите.Наистина изкарахме страхотен ден,децата се наиграха на воля,ресторанта също много ми хареса.Е за преспиване чак не съм сама с двамата,но като си дойде морския може да отскочим за една нощувка стига да не е много студено до тогава.
И за форумско парти става Wink
Относно гинеколога аз цитонамазката вече я минах 2 група съм,но имам раничка за обгаряне и в понеделник сутрин съм на линия,да минава и да заминава.Пъпките на Ивето май започнаха да и минават.
Галка,4 група страшно звучи!!!
Хубава вечер ви желая! Hug

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 20:51 от Nataliiiiiii

Общи условия

Активация на акаунт