Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 37 139
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Наталке,
Може кЪт сЪ върнат нашТИ, да ги заведам там, щом толкова ти е харесало. Дано не е студено, а и не вярвам да нямат отопление. Той ресторанта не беше ли целогодишен newsm78 Щото ако напраЙм главИтИ, не моЖ сЪ прибра.
Късмет ти пожелавам във Понеделника. newsm10 Аз винаги съм била първа група....да видим тази година как ще съм. Чуствам се чудесно, ама знае ли човек, дали не е тръгнало нещо.  Поне до сега не съм тръгвала със такава мИслА де.
Имам чуството, че е събота, а то е едва петък ooooh! Все бързам и се състезавам със времето smile3538

# 661
  • Мнения: 293
Делте,целогодишно е да!Къщичките забелязах,че имат климатици.Абе измислили са го хората,ако се напие човек да има къде да преспи. Mr. Green

# 662
  • Мнения: 3
Наталче,радвам се ,че сте изкарали добре на Барите.Там е интересно и за повечко дни.Близо до басейна има изкуствено езеро с лодки,което е зарибено и децата мятаха пръ4ки.Вечер гората е осветена от прожектори и е много феерично.На десетина километра имаше едно град4е/не помня името/където в една градина ядохме задушен заек с френски сирена.Не знам колко бяха френски,но беше вкусно и нетрадиционно и изненада за такова малко градче .Има интересна и за деца  екопътека която проследява пътя на водата  минаваща през тепавицата и през каналчетата на комплекса.
Делти и аз съм настроена за неделя и взех че смених днес чаршафите.Ама ми стана кеф като се сетих,че има  още два почивни дни.
Лека нощ

# 663
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮтрУУУУ wavey

                                         

ГАЛИ-ГАЛИ,

То щото много празнични дни се събраха и се объркахме вече. Та и аз тази сутрин си помислих да пИра пердетата...но във неделята. Чаршафи пера днеска. А там за оня ресторант за който говориш, само дивеч ли предлагат?. Аз от дете на хапвам заешко, че се грижих за едно Зайче Байче....а нашите го заколиха Cry



Иначе отивам да ме боядисат, но днеска на друго място, че моята фризьорка и тя празнува. Ще се поразходя преди обяда, че другата не е близо като моята,....но няма как да чакам другата седмица, че много ми побеля глЪвЪтЪ.

Е Наталче,
Като ни стегне шапката...взимаме си мъжовете, тези със децата, хващат и децата и отиваме на Барите, да сменим малко обстановката

Хубав и спокоен ден Русалчици newsm10           

# 664
  • Мнения: 2
Добро утро!  love001
Аз се позагубих тези дни,но ходихме на гости ха моята  рода.Не бяхме се виждали доста време.
Но ще сложа кафе и закуска да има .
Хубав последен почивен ден,Принцеси! Hug smile3525
Мамето отива да готви,   chefдецата  ще идват на гости.

# 665
  • Мнения: 50
Добро утро!!! wavey  love001
Маме,благодаря за закуската -почти съм я материализирала!!
А пък да ви кажа впечатленията си от Румъния!! Thinking
Десятка по десетобалната система за замъка Пелеш в Синая и дома на Парламента в Букурещ!!Ходила съм и съм разглеждала замъци и тем подобни,ама такава красота,пищност и майсторство и ....всичко каквото ви дойде наум като Пелеш не съм виждала на едно място.Може да има,оооообаче аз още не съм стигнала до него!!!Не мога да го опиша с думи-просто нямам такива в речника си,трябва да се види Shocked!!
А пък парламента-еваллла на Чаушеску-ще го запомнят с тази сграда(втората по големина в света след Пентагона)-само обаче да не почне да смята човек,всичко което е смъкнал като труд и пот от гърбовете на румънските хора за да го построи всичко това Rolling Eyes Shocked
Оф,накрая равносметката беше,че и те са по-напред от нас в стандарта.Малко,обаче са по напред!!! Sad
От мен хубав и спокоен почивен ден на всички  love001

# 666
  • Мнения: 274
Добро утро!  Hug
Прибрахме се нощес, ама май най-хубаво си е у дома, когато се прибереш след дълго пътуване.
Голяма лудница в тоз Стамбул  Joy , тез хора кога спят незнам....предната нощ ходихме в Таксим, почти усъмнахме, вчера цял ден шопинг и ако бяхме останали за днес, нямаше да имаме сили  Laughing
Този път се наслаждавахме нощем на града...хареса ми много...всичко свети и е мъничко по-спокойно  Joy . Почивката беше добре като изклучим лошото време  Wink . Донесла сам ви почерпка..ама сега няма да я сервирам, ще я опитате като се видим.
Делти, ходихме на Шириндже, ама вино само опитвахме, не е по нашия вкус, ние по сладки вина хич не сме  Laughing , много е евтино и китно, виж маслините са чудни. Местото ми напомни малко на Копривщица...
Наде, ние сме най зле...снощи на границата за добре дошли, влязохме в една локва Laughing заради шапа и даи 5 лв....беше много нагло...оделно дето пътя е лош...сега му правят ремонт,няма осветление,а сме лице на Европа  Joy ...думи нямам..знамето едно скъсано...като се сетя се дразня.И за капак едни крави по пътя..завои и пред теб стадо посред нощ  ooooh!
Хубав ден, пък аз трябва да си оправям цветята, че са се затъжили за мен, тоз път гледачите малко са се поизложили.

# 667
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добре дошли на Пътешественичките wavey smile3503

Наде,
Не съм ходила скоро във Румъния но от думи на мои познати и на БатЮ, знам, че наистина са по напред от нас. Може да е малко но са по напред. Не им завиждам, даже им се радвам....а за нас ...си ми е много мъчно Sad

Веселче,
И ниЙ не сме по сладките вина. А нощен Станбул и аз го предпочитам....или много рано сутринта.
Голям шопинг сте му дръпнали бейй Shocked Joy Но ако сте имали нужда, що не Wink

Мамич,
Поглезиха ли те твоите хора? Simple Smile

# 668
  • Мнения: 274
Добро утро!

За днес много усмивки!

# 669
  • Мнения: 13
Здравейте дами ! Отдавна не съм писала  Embarassed и моля за извинение ,но напоследък доста ми се насъбра . Имам въпрос ,някой знае ли има ли промяна здравната вноска за морски лица с увеличаването на минималната работна заплата от 01.09.  newsm78  Рових къде ли не, но нищто не открих и взех да се обърквам вече .Искаше ми се преди да замина отново за Брюксл да изчистя задълженията на морския ,че после не се знае .Хубав и усмихнат ден на всички  Hug Hug Hug

# 670
  • Мнения: 50
helinci,питай в НАП,там ще ти кажат най-добре!Или като отидеш да ги плащаш мини през стая 101 мисля,че беше.Дават ти направо справка с точната сума за плащане!

# 671
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Привет-мривет wavey
Ей, ся влизам във темата , че сутринта мЪ завъртя една, барабар със прегледа, а там се чака, щото може да ти дадат час, ама не се влиза точнУ навремИ. Имах час за 11.40....прибраФ сЪ преди половин час. Ама си минаФ от реда, сега след две седмици резултатите. Що така след толкова време, незнам newsm78 Друг път по малко съм чакала. Както и да е.

Хели,
Нищо незнам за тези осигуровки, след вдигането на минималната работна заплатЪ Rolling Eyes Моя много набързо замина и ме накара да му плащам здравни като за безработни, колкото да има там някаква здравна. Като се прибере ще видим за морските лица как е що е.

ПиЙ ми сЪ кафе, слагам ви тука едно виртУалнУ и отивам и аз да си направя, че не съм пила, а и искам нещо сладичко....то шЪ миЙ дИсетра smile3508  Wink

                         

# 672
  • Мнения: 3
Привет момичета!
Хели има увеличение на здравната вноската.Из4ислява се 8% от минималната работна заплата 270лв за септември или избрана сума за осигуряване за морски лица.Плаща се от работника,независимо от категорията труд ,вида осигуряване и дали е осигурен за безработица.Тези неща са важни само за социалното осигуряване,за да се определи % и съотношение в зависимост преди или след  1960г си роден.Ако отсъстваш повече от 183дни от страната в календарната година си освободен от плащане на здравни осигуровки.
 Лек и усмихнат ден

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 17:50 от GALI-GALI

# 673
  • Мнения: 13
Благодаря за отговорите момичета   bouquet Лека вечер на всички ,а аз изчезвам на скайпско рандеву  Heart Eyes Пожелавам го и а вас  Hug

# 674
  • Мнения: 293
Привет!
Минах и аз днес гинеколога,манипулацията не беше болезнена изобщо мина и замина,след 3 месеца на контролен преглед.Иначе целия ден бяхме навън,чак и сега вечерта ама много променливо това време бе,след обяд горещо а вечер си е направо студено.
Хели,пожелавам ти много късмет!
Делте,за резултат от цитонамазка аз чакам някъде около 10 дена,нормално е.
Хубава вечер от мен на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт