Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 37 110
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 50
Добър вечер и от мен!!!  love001
Натали и Делти,стискам ви палци резултатите ви да са  newsm10(за цитонамазка и аз чакам около седмица-нормално е)
Гали,светни ме моля те по въпроса:моя юнак го нямаше от януари до края на май и сега от 15 август пак замина....т.е вече са станали 6 месеца.Аз съм му плащала здравно до края на август като безработен и сега щях да ходя да продължа вноските.Като как да действам???? newsm78 newsm78 newsm78

# 676
  • Мнения: 274
Добър вечер!
Наде, това със здравните усигоровки е доста объркано...май 183 дни трябва да са последователни, а не пазпокъсани. Преди около година, една позната, данъчен инспектор, ни посъветва да не си усложняваме живота, да си плащаме като за безработни...итака и правим.
Натали, Делти хич не се тревожете за резултатите, убедена съм че ще са супер.
Тази седмица четвътък или петък ще идвам до Варна...ако сте свободни може да се видим, че ми е домъчняло за вас, къжете кога ще ви е удобно....
Тази вечер ми е толкова спокойно, морския вари ракия  Joy  Joy  Joy имах нужда от малко усамотение  Joy

# 677
  • Varna
  • Мнения: 2 595
дИвойки,
Знам прекрасно, че за цитонамазка се чака десетина дена. На тикива прегледи почнах да ходя редовно, всяка година когата станах на 35 години. Но днеска ми казаха половин месец бре Rolling Eyes

Веселче,
Дано да дойдеш в петък, че във четвъртЪк нИ могЪЪЪЪЪ rotfImao Иначе никога не се притеснявам за резултатите от цитонамазка. Винаги съм била спокойна, може би защото никога не съм имала гинекологични проблеи...Дай Боже все така да е Praynig и дай Боже всеки му!!!

Надеееей,
Благодаря ти за пожеланията   Hug И дано в петък да се видим, че да разправяш за екскурзията, че каквато си сладкодумнаааа, ще те гледам ей така  Shocked докато те слушам  bouquet

Веселче,
И ти си от сладкодумките Peace и тебе чакам да разправяш интИресни историйки Hug

# 678
  • Мнения: 3
Наде,вноските могат да не се плащат след  сумирани 183дни отсъствие от страната.Но се подава декларация,придружена с бележка от полицията за датите на отсъствие.Но Веселче е права,че по-добре си плащай,защото могат да се заинтересуват от доходите и да ви накарат да плащате като лице работещо в чужбина.Ако имате платени в чужбина осигуровки вече става.
Извинявам се на   Хели  ,като и казах че има увеличение на здравната осигуровка.Подведох се, че попита за морски лица.Но щом тя  плаща вноските, значи не е за морски лица,а за безработни.Така че има увеличение само за морски лица осигуряващи се на минимална заплата.За безработни ЗОВ е 8% от 210лв. което е 1/2 от МОД на самоосигуряващи се.Този праг септември не е променян.Така че който иска да си го сметне.
Хели   bouquet   bouquet   bouquet Стискаме палци!

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 23:14 от GALI-GALI

# 679
  • Мнения: 293
Не ме разбрахте,моят резултат излезе ,днес ходих за раничката да ми я обгаря,а сега стискаме палци на Делтито:)
Веселче,ама как няма да се видим бе,за мене няма значение по кое време ,около обяд сякаш най-добре.И без друго е време за октомврийската форумска среща:))

# 680
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮтрУУУУ wavey

                                   

Лек и спокоен ден на всички ви Hug.....На мен не ми е спокойно, като виждам какво става...и като слушам чичото на убитото момче във момента Sad Бясна съм им на ония маскари горе, които 22 години не направиха нищо, въпреки, че виждаха какво става #2gunfire

# 681
  • Мнения: 293
Добро утро!
Делте,права си няма оправия:(Мен ако знаете как не ми се живее в БГ ,ама моя мъж е на друго мнение по въпроса:(Сега ни е широко около врата,ама като спре да плава ще го питам ooooh!
А при вас как е,имате ли желание да емигрирате някъде?

# 682
  • Мнения: 13
Добро утро морячки ! Делти   Hug мерси за кафенцето ,вземам си и сладичко, че скоро нема и да помириша ни кафе ни друга вкусотиика  Wink Гали Hug благодаря за подкрепата мила .И в нап не са много наясно за здравните  Shocked та затова и аз се обърках вече и като плащах на тримесечие сега аджеба като как да ги пусна никой неможа да ми каже  newsm78 . Лек и усмихнат ден на всички  Hug Hug Hug

# 683
  • Мнения: 274
Добро утро и от мен!
Делти взимам си кафенце, от сладкото ще се въздържа  Laughing мн напълнях в тая Турция..........
В петък ще идваме до Варна, морския има работа в ДИКА, пък и малко багаж на студента трябва да носим, така че даите предлижение каде и в колко часа да се срешнем.
Натали, махайте се от БГ докато е време...ние вече сме поостарели  Wink за такива промени, ама нищо не се знае, и аз искам старините някъде на спокйно месетенце да съм...! 10 дни без телевизор мн добре ми се отразиха...и като се варнахме какво да видим...ужасни неща се случват...неможе една държава да седи и гледа такива безчинства, и някакъв си....да се прави на цар....и закона да неможе да се справи с него...И аз като Делти, бясна съм.

# 684
  • Мнения: 293
Ами Весе,водя предговори по въпроса,то сега му е времето докато децата са малки,тръгнат ли по училища отиде. ooooh!Иначе относно годините,ами чичо ми и стринка ми отидоха да живеят в Лондон на 50 години,и без образование, без език се оправиха, пак са 1000 пъти по-добре отколкото тука....

За петък аз съм на линия,само кажи кога ти е удобно на теб.

Последна редакция: вт, 27 сеп 2011, 22:02 от Nataliiiiiii

# 685
  • Мнения: 50
  love001  love001  love001Весел и слънчев ден и от мен!!!
За настроение ви пускам :


Благодаря ти Гали,май ще послушам съвета на Веси и няма да си усложнявам живота.А знаете ли как стои въпроса ,ако е осигурен здравно обаче на малка сума.Във фирмата в която работя,ако имаш дори и 20лв доход ти удържат здравно и се водиш здравно осигурен.Това има ли значение като отидеш да ползваш медицински услуги??
Аз съм за петък smile3521.Където кажете,за мен няма значение!!Натали кажи ти,защото дребосъчетата трябва да са добре на първо място!!
Делти,благодаря ти-аз ще изплющя сладкото от закуската,щото съм я ударила през просото smile3534
Като замине морския го удрям на пост и молитва и това е!!!Сега е невъзможно да устоя на всички съблазни.Голяма мъка!! smile3516
Да ви е спорен деня!! newsm10

# 686
  • Мнения: 13
Няма значение Наде ,пак си плащаш като поп  Mr. Green Пусти късмет пак ще изтърва срещата ,но в петък летя  Sad

# 687
  • Мнения: 293
За мене няма значение къде защото ще съм само с едното дете.Ако искате в 12.30 пак на същото заведение на аквариума,а пък ако решим може да се преместим и на друго място.Ако искате пък може и на Хоризонт на бара.

# 688
  • Мнения: 2
Добро утро! Hug
Минавам набързо,че ми домъчня за вас.Вземем си от кафенцето с удоволствие.
Хели,успех мила,ние ще стискаме палчета за теб. PraynigВсичко да бъде наред и да се видим на следващата среща.
Успешен ден на всички! Sunglasses

# 689
  • Мнения: 3
Привет от Русе!
Наде не можеш да плащаш по малко от 8% от 210лв за безработни.Ако си на трудов договор имаш минимален осигурителен праг  за всяка професия и няма значение какво получаваш пак плащаш % от определеният ти праг.Може инцидентно при неплатена отпуска или болничен да платиш по-малко,но е само за периода.
Момичета, нашият тати е в Констанца и искаме да отидем да го видим.Някой да е пътувал до там да знае как е пътя. Притеснявам се, че ще съм сама и с трите госпожици,пък  с румънците нито  с английски,нито с руски можеш да се разбереш.
Да сте много усмихнати днес.

Общи условия

Активация на акаунт