Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 37 109
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Гали,аз не съм ходила до Румъния скоро,но децата ходиха няколко пъти до Букурещ.Единия път минаха през Силистра.Казаха,че пътищата са далеч по-добри от българските.
Успешно пътуване и добра среща ! Simple Smile

# 691
  • Мнения: 274
Гали, преди няколко години морския беше там с кораба на ремонт, тогава ходих с такси, пътя е чудесен, все покрай морето, но аз минах през Дуран кулак. Миналата година карах една приятелка, качи се от Джурджо, никакви проблеми, на моста на връщане само искат в румънски леи да се плати....ама ако няма други коли и бг лева вървят. Непосредствено на границата има бензиностанця, от там си вземи винетка, задължително, че глобите са в евро. Пътувай и не се притеснявай!
За срещата, на мен ми е удобно в 12.30 на аквариума....

# 692
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ХЕЛИ

                                               И Господ пред теб, ти след него! Hug

# 693
  • Мнения: 293
Хели,много положителна енергия от мен!Наистина вярвам,че всичко ще бъде наред,чакаме те с добри новини. Hug
Веси,за петък аз съм на линия! Peace
Лека нощ момичета!

# 694
  • Мнения: 112
Привет момичета, нямате изчитане Simple Smile Хели, стискам палци Hug
 За здравните Гали е разяснила, няма да се повтарям и аз Wink
Срещичката пак ще я пропусна, че съм в София на курс от понеделник и ще се прибера в събота Confused
Пийте едно кафе и заради мен Wink 

# 695
  • Varna
  • Мнения: 2 595
      ДобрЮтрУУУУУ smile3503

Мим,
Може да фрасна нЯщУ алкохолно вместо каЙве...можИ ли Wink Пък там за пУФтУрениетУ...ми то нЪл било майка на знанието бе newsm47

В Петъка, аз маааалкУ шЪ закаснея ...може би. Но не е сигурно, така, че и аз съм там Wink

                                     

# 696
  • Мнения: 274
Добро утро!
Делти, с таз закуска тука, направо се връщам в леглото  Wink

# 697
  • Мнения: 13
БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 50
 lovekiss lovekiss lovekissДобро утро!!
Делти,закуската е прекрасна-иде ми да я материализирам веднага!!!
В петък и аз май-ще закъснея около половин час,ако ви е удобно да я направим в 13.00 за по-спокойно,да не закъсняваме с Делти!
Хели,аз не разбрах за какво стискат палци момичетата newsm78,но разбрах ,че имаш нужда от това и съм с групата - желая успешно начинание и стискам палците на всички ръце и крака!! newsm10
Веси,хич даже не си мисли да се слагаш в групата на остарелите.Ако си намеря местенце в света дето ще ми по хубаво от тука,ама въобще няма да се замисля.Много е красива страната ни,обаче докато не се оправи управлението каква полза от това!!А то може да се оправи,като се промени мисленето на хората,а то пък се променя ужасно бавно и.....извода който си правя е май-че скоро няма да стане  newsm12.
Аз спирам с размишленията,защото трябва да махам по задачи.Успешен ден на всички!!! newsm53

# 699
  • Мнения: 293
Добро утро русалки!
Делти,чудесна закусчица си ни сервирала! Heart Eyes
Наде,Весе,по-важно е на колко години се чувства човек.Има хора и на 25 се чувстват като старци,и обратно има хора и на 70 с млад дух.Аз се чувствам на 25 и съм отлично в кожата си,щастлива съм и искам да обиколя света покрай нашия морски. Mr. Green.Да сме здрави само ,пък другото ще се подреди. Hug
За петък нека бъде в 13.00 тогава, за да могат всички да дойдат навреме.


Шекспир е казал: "Винаги се чувствам щастлив. Знаеш ли защо? Защото не чакам нищо от никого. Да чакаш винаги боли. Животът е кратък. Затова обичай живота, бъди щастлив и винаги се усмихвай. Живей за себе си и запомни - преди да говориш - слушай, преди да пишеш - мисли, преди да нараниш - чувствай, преди да мразиш - обичай, преди да се предадеш - опитай!!! Преди да Умреш - ЖИВЕЙ!!! Simple Smile



Желая ви хубав ден изпълнен само с положителни емоции! HugИ ние след малко излизаме с една моряшка жена на кафенце,че вече дните стават все по-кратки. 








Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 10:47 от Nataliiiiiii

# 700
  • Мнения: 274
 wavey Добро утро!
Немога да ви открия...пратили са ни на втора страница  Shocked

Слагам ви по един чай...от скоро и аз съм само на чай. Ще се видим утре в 13 ч. на Аквариума...ами Натали помислили за вариант ако времето е лошо?
До утре!

# 701
  • Мнения: 293
Добро утро!
Весе,мерси за закуската!:)За утре няма да бъде лошо,не се притеснявай още дни наред го дават да е слънчево,освен това на аквариума има и закрита част.Обичам есента,когато времето е такова сме по цял ден навън,дано не завалят дъждове. SadЗа чая май вече и аз се замислям еййййй искам едни 2 кг.още да сваля и не мога,и не мога ама пусто като нямам воля да гладувам. ooooh!
Нашия морски преполови контракта и вече започваме обратното броене на дните.
Хайде слънчев ден и много усмивки ви желая! Hug

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 09:01 от Nataliiiiiii

# 702
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮтрУ,

Веселче,
 към закуската ти омААх и три кроасанчета на Лагард smile3508 и сега като ви чета, сЪ срамувам Embarassed че аз  не помислям за диети smile3538

                                            

# 703
  • Мнения: 50
Добър вечер на всички!! waveyКаква е тази тишина тука???? smile3505
Хубавото време май е подействало на всички!Да не си пазите приказките за утре??? smile3503
Аз имам питане професионално!!!Някой да знае нещо за марийн консулт и интерориент??? newsm12
Хубаво или лошо??Предлагат на морския да отиде при тях!!
Остава ли утре в 13.00 в аквариумското кафе!!!  love001

# 704
  • Varna
  • Мнения: 2 595
НадЮш,
Ей, сЯ сЪ прибирам от тренироФки...нЪл знаЙш, че карам две една след друга и се прибирам по късни доби.
Не ги знам тези фирми бе newsm78 Не съм ги чувала, но аз много други не съм чувала.
А утре съм на спяФкЪ с вас, нямам търпение Hug МалиЙЙЙ, дават го 22 градусаааа....замина си УбавУтУ времиии rotfImao

НалЯФ си и чашчица бяло студено шардоненцИ  

                                          Наздраве и на вас, наздраве за момчетата ни!!!

Общи условия

Активация на акаунт