Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 37 111
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13
Наде ,сакън недей  Naughty не и при Александър Малев .Пича е сладкодумник и "най-големия авер" на "всички" /да има работа за момчетата да се покажем пред света ,че сме най и т.н все в тоя дух / кофти кораби и заплати /в началото плащаше редовно ,но кризата и него не подмина / а като не намери човек за дадена позиция и досажда по другите фирми за хора ,дори тормози бивши негови моряци /които навреме са се усетили да избягат/ да му търсят хора .Като пример предлага на шеф място на ойлер на барака и то в Конго дето се пуцат за добър ден и то за смешни пари .Абе много мога да ти разказвам ама не си струва спама .Лека вечер дами и ако ми е писано до скоро ! Ще ми липсвате  Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 293
Здравейте!
Хели,разбира се,че ти е писано няма никакво ако Naughty
За утре аз съм на линия с дребната,времето не ме притеснява,имаме си чадъри,дъждобрани и т.н. Wink
Хубава вечер желая!

# 707
  • Мнения: 112
Хели, не забравяй ти си нашето мъжко момиче, ще победиш, без никакво ако!!!!Чакаме те!
Май и аз като се върна трябва да помисля за килограмите, че имам 2-3 в повече, но ще опитам със спорт. До нас има един фитнес и между четенето ще гледам да отскачам за час до там.
Приятно изкарване утре, и едно и за мен Делтичка Wink

# 708
  • Мнения: 274
Хели, GOOD LUCK!
Момичета утре рано палим и идваме, малкия "кълпазан" му е последния срок за записване на новия семестър....ще имам време да пообиколя магазините преди срещата  Wink
Натали, надявам се да не ни трябват чадъри и други подобни  Praynig
До скоро  Hug

# 709
  • Мнения: 50
helinci,страшно съм ти благодарна за инфото.Hug Hug HugМен ме учуди също бързането от страна на фирмата за документи тестове и заминаване,сякаш се познават от 100 години,а всъщност само един от капитаните познава мъжо и се е обадил за него.Отдавах го на това,че са пътували заедно и се знаят.Ще предупредя морския да внимава.  Thinking

# 710
  • Мнения: 13
Наде ,бързането много често е привидно и измамно .Има много други читави фирми ,моят съвет е когато Малев каже добър ден гледай къде е слънцето .Капитаните все са му кът ,но като има проблем те да се оправят /най-добре го знаят момчетата които бяха на кораба с починалия моряк / Ако е за един рейс да върже бюджета примерно ок ,но по -добре да бяга далече Naughty а ако и на колегата му е досаждал за кадри нищо чудно без да иска да се е изтървал за мъжа ти ,че да се утърве и без да иска му прави мечешка услуга /оня е супер досаден трудно е да се откачиш от "приятеля" / МОМИЧЕТА,МНОГО СТЕ МИЛИ БЛАГОДАРЯ ВИ ,ТРОГНАХТЕ МЕ   Hug Hug Hug

# 711
  • Мнения: 293
Добро утро! Simple Smile
Вече съм нетърпелива за срещичката. Simple SmileНавън такъв вятър духа,че щеше да ни извее докато водих Ники на градина.Доста е позахладняло,но да се надяваме,че до обяд ще се постопли.
Хубав ден на всички! Hug

# 712
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен!!!!Тази сутрин имам предложение да минем на чай,защото е хладно!!

Под картинката на чай имаше пояснение,че не е полезно да се пие чай с мляко,защото се получават токсини от комбинацията.Това май за пръв път го чувам newsm78Може би е вярно!!!
Навън вече пече слънчо и се надявам да не ние студено.Ще обсъдим и зимната ни база,къде ще е най удобна  newsm78
Хели,благодаря ти още веднъж за инфото,ще кажа на морския да има предвид всичко това!! Confused
Айде до скоро на тези дето ще могат да дойдат на живата сбирка!!
Весел и спорен ден на всички!! newsm03 newsm10  love001

# 713
  • Varna
  • Мнения: 2 595


Хели,
щО стрЯскаш дърт човек кЪт мен с тия приказки....ако ти било писанУ....ПисанУ тиЙ да сЪ прИбИреш както си трябва...и тиЙ писанУ да сЪ видим....стига си ни бягала по тъч линията Hug Другия път няма да сЪ оправдаваш....за ушитИ...... и със нас. Wink дано не ми сЪ разсърдиш и ти, че искам да те видим Laughing  Помниш и такива случи имаше Wink

Аз преди малко се прибраФ от коткин лекар....Котьо Ошото е добре, ама продължава лекарсва още 4 месеца, но спираме временно лечебната рЪнЪ.  Не ме питайте колко манги дадох тази сутрин за лекарства, че освен тия за бъбреците, и още едни да уши, защото те са му засегнати от антибиотиците които му вливаха smile3511   
Отивам сега и до Еконт, да пратя едно одеало на Змея, че той хич не послуша старата си майчица, а тази сутрин ми рИве по тИлИфонЯ, че не могъл да спи от студ....пък студ обичаше Laughing

Мим,
Тез последни килца, най-трудно се свалят, ама най......спорт, спорт ама да ти кажа и глад, глад....иначе нямааааа.
Аз нит сЪ мУря, ниТ гладувам....даже сега омаах нЯщу тестянУ деТ си купиФ Wink smile3538 Оф не мЪЙ срам Grinning Почти го омААх newsm47

# 714
  • Мнения: 274
Добро утро!
Принцеси, да не сте се изморили  newsm78 , аз съм доволна от вчерашния ден  Hug
Делти, иди ред да се пуска нова тема.
Тази сутрин да сложа по едно турско кафе  Laughing


Есента е вече тук. Отидоха си вече топлите летни дни и нощи. Но само за малко. Няма да усетим как след няколко месеца отново ще са тук.....
Хубав ден!

# 715
  • Мнения: 50
Тука е принцеса номер 1!!! #Silly
Изобщо даже не съм се изморила,ами действам по задачи!!!Вчера поставихме рекорд по брой гости с преспиване в къщи newsm10 newsm10 -осем човека без походни легла Joy Joy Joy Колеги от Габрово дойдоха на обучение и вкъщи стана почти тим билдинг на групата.Голяма веселба е.Морския,защото е зодия водолей и около него трябва винаги да има тълпа от хора за да е щастлив е на седмото небе и много ми помага.Сега съм в една почивка и се разтоварвам с компанията ви,обааааче нещо много рядка компанията бе!!!!Май-всички не скучаят ,ами действат яко smile3521Довечера продължаваме с купонообучението и утре като ги изпратя ще докладвам за дереджето newsm78
Маме,забравих да ти кажа,че направих баницата с тахан халвата и стана ЧУДЕСНА.А снощи пък направих един специалитет с пълнен хляб с риба и гъби и установих,че е много лесен,вкусен и оригинален.
Айде,свърши почивката- весели почивни дни на всички!!!  love001

# 716
  • Мнения: 293
Хоп и ние тук! Grinning
Ние сме изморени от обиколки,тези дни обикаляхме доста за колело на Ники,но нищо не си избрахме тук и сега май не ни остава друго освен да поръчаме от интернет.Не ми се искаше така без да го е пробвал ама... newsm39
Иначе и аз съм много доволна от срещичката ни.  cheers
Относно заглавието на новата тема нека наистина да бъде ''Съпруги,чиито мъже пътуват по море''
както Делти предложи.Четох,че има такава тема за по суша,та това с оглед да не се бъркат евентуално новодошлите.
Надеее,весело е увас усеща се. LaughingБаща ми е водолей и той така обича с много хора да се събира,аз съм също такава, но мъжът ми пък е точно обратно и като си е тука си седим най-често сами.
Охх как съм се размечтала вече и за една почивчица някъде,нямам търпение да идва месец ноември. Grinning
Красива вечер ви пожелавам! Hug

# 717
  • Мнения: 4 737
Привет на всички съпруги   bouquet  Hug и от мен Wink Май, май не ще ме помните  Shocked но, то аз съм си виновата, че не списвам тук вечи ooooh! Липсвахте ми, затова ви издирих, кат хрътка  Mr. Green и реших да ви кажа едно здравейте! Simple Smile)
Виждам  Party много нови и непознати лица тук  Sick Хайде, мили дами, бог да пази мъжете ни и доскоро от мен  Hug

# 718
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Помним те бе wavey
нЪл по едно време писа пак и аз ти казах, че тЪрлЪчките ти се пазят!!! Виж там огледай се, ще си ги откриеш newsm47 Наредили сме ги на едни етажерки и имената под всеки чифт сме написали, дЪн ги бъркамИ Wink Н-и-к-У-я не посяга на чуждУ Laughing

# 719
  • Мнения: 2
Ехоо,много се радвам да ви прочета и да ви Hug
Ние довършваме зимнината.Нали правим за 3 къщи  chefНо децата са доволни и се облизват.
Наде,принцесо,у вас е весело newsm44
desdemona,радвам се да те видя пак при нас fingerscrossedдано и ти не си ни забравила.
Хубав ден, smile3525

Общи условия

Активация на акаунт