Рисуване за начинаещи и не само - 4

  • 78 387
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Малина,страхотни са!Лятото още не си е отишло , а от тях струи носталгия.

# 76
  • Мнения: 28
Здравейте творящи,
прекрасни неща видях, браво. Аз също преди години рисувах - основно графики, може би трябва да посъбудя тази си страст отново.

mim_007, прекрасни неща правиш! Защо не ги публикуваш и в темата за декорации по ноктите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=599845.0

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Елинор, изненада ме - това, което си написала за моите рисунки, е нещо, към което се стремя, но според мен съм далеч, далеч... Благодаря и на Нина, това е едно уморено лято... като вълна, която се отдръпва.

# 78
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Привет и от мен  Heart Eyes

Малина м - морето...  Heart Eyes обожавам го това море  Heart Eyes  винаги е прекрасно и пленително във всеки един вид. А ти си го показала само в един свят цялата му красота   bouquet прекрасни са и двете рисунки   bouquet

muuu, благодаря за предложението,но не мисля че ми е там мястото....  Тук ми е уютно и топло и не мисля да се местя  Peace  Hug

Днес занесох картината на собственика й  newsm44 newsm44 newsm44  Беше очарован  newsm18 аз чакайки го за малко да се откажа-мн се притеснявах че няма нищо общо с модела  Embarassed но моя мъж ме окуражи на финала..
и той-доктора като я вида и мн я хареса и мн се зарадва  Heart Eyes и каза че по-добре било че няма връзка с модела- така моята била индивидуална и неповторима...  Blush  3 пъти го питах и той все това повтаряше  Crazy  а аз не можех да повярвам на ушите си  Party

# 79
  • Мнения: 608
  Мим, просто повярвай в себе си!  Hug Все едно пишеш за моите първи чувства, когато подарих нарисувана ваза- половин час хвалебствия, а аз не вярвах на ушите си. Просто исках да зарадвам някого. Похвалата дава криле и ти дава вятъра също, с който да разпериш криле и полетиш. Остава да постоянстваш дори когато грешиш, да не спираш.
Нарисувах нещо с много труд, но ще го снимам утре на светло Simple Smile
Малина, някой път се вижда по-добре отстрани  Grinning

# 80
  • Мнения: 608
  Сетих се, че ми се иска да ви покажа любимите си "гадинки"  Laughing Всички са рисувани на стъкло.



И един питон:


# 81
  • Мнения: 23
Ели, невероятни са! Личи си отдалече,че стъклото ти е стихия. Heart Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Ели, невероятни са! Личи си отдалече,че стъклото ти е стихия. Heart Eyes

"гадинката" горе вдясно почти скача върху мен Simple Smile  (това игуана ли е, че все ги бъркам)

# 83
  • Мнения: 608
  Да, игуана е. Благодаря ви  Hug
Ето и приключената ми мъка:

# 84
  • Мнения: 56
Невероятни сте   bouquet браво  ето аз какво направих с детската и не само  Laughing
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.103960406295595.8475.10 … 0e63c1&type=1

# 85
  • Мнения: 116
Елинор,много реалистичен натюрморт   bouquet
Pls1,красива живопис правиш  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 23
Ели, замириса ми на дюли  да знаеш. Толкова е богата  рисунката ти. Задобряваш видимо. Hug

Pls1, златната ти есен ме грабна, пейзажите ти се отдават.

 От мен  нещо незавършено тоя път, търпението не ми достигна, но не ми е за сефте.


въглен и креда

# 87
  • Мнения: 116
Нина,много е нежна.И тази твоя картина излъчва специфична атмосфера,нищо че е незавършена още.

# 88
  • Мнения: 23
Мерси ,Мидичка! Тя вероятно ще си остане незавършена, поне опита ми досега показва ,че не се връщам да довършвам, пък и усетих че каквото имаше да  дам го дадох... или взех, той процеса е двупосочен. Радвам се че носи някакво усещане ,въпреки че направих според мен груби грешки, дори бях на път да се откажа,но размислих, и така...

# 89
  • Мнения: 2
Записче в новата тема!Големи красоти с удоволствие ви разглеждам!
 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт