Рисуване за начинаещи и не само - 4

  • 78 293
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Ели, последната ти картина отново е уникална.   bouquet Прииска ми се да отида на море, ама има бая още време до лятото.  Cry
Радвам се, че лалето ми ти харесва.  Grinning

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 12:52 от Charles_Brady

# 736
  • Мнения: 1 027
приииивет Simple Smile
Ели, прелеееест! Crazy Много ми харесва последната ти рисунка... винаги ти се възхищавам с какво внимание правиш отделните детайли. Браво!   bouquet  
Lei@ , страхотни творби- мн романтични Simple Smile) каква критика- толкова ефирни и приятни са нещата, които показваш...  
Чарли, още преди да прочета, веднага я познах Simple Smile Харесва ми, че си уловил излъчването й, може би с една идея може да смекчиш страните й, иначе мн добре се е получило Peace  
Клеми, в картините ти се влюбих от пръв поглед. имам страст към акварелите и тях- особено мн ти ги харесвам, толкова са цветни и свежи...ммм... мн, мн ми харесват!   bouquet
Катерина_Р, мацата е мн хубава Heart Eyes и цветята са красиви.   bouquet

открих си рисунки от тийн годините ми Simple Smile)), когато като повечето момичета, рисувах модели Simple Smile
снимката е с лошо качество, извинявам се

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 13:50 от ros4enka

# 737
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
ros4enka, много ти благодаря.  Heart Eyes Ще якоригирам, но не знам вече за кой ли път.  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 608
  И аз благодаря на всички ви за милите думи.  Grinning
ros4enka, особено ми хареса комбинацията тиквено-оранжево и лилаво Simple Smile Как рисувате без обекта да е пред очите ви? Аз не мога да нарисувам свястно нещо, нкоето не виждам независимо дали е в натура или на снимка..

# 739
  • София
  • Мнения: 6 794
ros4enka , благодаря ти!
Много са ти хубави моделите - моден дизайн ли си учила?  Laughing
Аз мога да рисувам без да гледам, но само неща, които съм рисувала много: улици, къщи, лодки. Модели също.
Не обичам да правя портрети, това ми е най-омразно - глава.  ooooh!

# 740
  • Мнения: 1 027
хихи, благодаря ви- моделчетата ги имам в промишлени количества- обичах да рисувам Simple Smile
Клеми, архитектура, не моден дизайн, ама ми стопли душата с този в-с Laughing
то и затова имам и сума ти сгради и голи тела, покрай рисуването в уни Simple Smile
май само акварели съм показвала досега ( при сградите), това е фрагмент от Св.Седмочисленици- с креда и въглен ( омразна моя техника, но не по-омразна от сухите пастели:))) )

# 741
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
ros4enka, браво. Много добре се е получило, личи си, че ти се отдава. Да ти кажа, аз не съм много много добър по рисууванет на сгради и затова все с линия рисувам, ама... Много, много математиката не я разбирам и като учехме първата година перспектива, не разбирах нищо. Направо се  #Crazy  , и изпита успях да го взема едва от втория път. А и преподавателката ни, много ме мразеше, все ме гледаше накриво и като влезеше в стаята, се молех  Praynig да не ме изкарва на дъската да чертая. Но се радвам, че се отървах.
Това е моя рисунка на Рилския манастир, която бях правил във втори курс по история на изкуството:

# 742
  • Мнения: 371
ros4enka, много ми харесват  bouquet

Чарли, с линия не се рисува, а се чертае! Какво си учил или учиш?

# 743
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Извинявам се, моя грешка  ooooh! Знам, че се чертае с линия.  Joy  Ами, още уча, уча изобразително изкуство, четвърта, последна година съм. Но сега сме във ваканция. Както през повечето време.  Joy

# 744
  • Мнения: 608
  Знаете ли, че ни трябва нова тема? На последната страница сме, желаещи да я направят?

# 745
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Ето НОВА ТЕМА :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=640469.msg21104313#msg21104313

Общи условия

Активация на акаунт