Дискова херния - 3

  • 210 173
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Unknown_lady, Nepukistka, mama L ,добре дошли

Sophia L., благодаря за новата тема!
На всички ви пожелавам хубави летни дни без болки!

# 16
  • Мнения: 365
Hugзапис Hug
Тишо, каква е тази сдухана физиономия? Rolling Eyes

Точно това щях да попитам Тишо и аз!?? newsm78 Peace

# 17
  • Мнения: 4 841
Браво за новата тема. Записвам се и аз да чета, че напоследък кръста ми се обажда много яко. За жалост и целият крак ме боли, като понякога дори не успявам да свия коланото. Но няма как - бебето не приема "боли ме" за оправдание...

# 18
  • Мнения: 365
Браво за новата тема. Записвам се и аз да чета, че напоследък кръста ми се обажда много яко. За жалост и целият крак ме боли, като понякога дори не успявам да свия коланото. Но няма как - бебето не приема "боли ме" за оправдание...
ооооооо много добре те разбирам,но благодарение на хората от този форум,които не спираха да ми вдъхват кураж и да ми дават съвети,се чувствам много по-добре! Hug

# 19
  • Мнения: 2 492
На нуждаещите се от подкрепа  Hug
Ще ни мине като на кученца.


В момента така ме опъва точно на дупето, че  #Cussing out

Бях на кино, двата часа на едно място седнала не са най - доброто в този момент.
Боли ме и кракът до долу- десният.
Дори мисля, че си напипвам къде е прищипаното от дясно, много странно.

Лека вечер и дано спите спокойно !


П.С. Какво ще кажете за волтарен на свещички.
Аз все си мисля, че като не минава през устата е по добрият вариант.
Утре ще взема за тежките вечери.

И на всичко ръся куркума, от както прочетох за противъзпалителното му действие.
 Crazy

# 20
  • Мнения: 72
Записвам се и аз. За съжаление,нямам с какво да се похваля.След 4 месеца болнични започнах работа.Няма да казвам защо!!!!

# 21
  • Мнения: 5
Записвам се и аз. За съжаление,нямам с какво да се похваля.След 4 месеца болнични започнах работа.Няма да казвам защо!!!!
Гадна работа,и аз започнах сега след 6 месеца болничен Shocked

# 22
  • Мнения: 2 492
Записвам се и аз. За съжаление,нямам с какво да се похваля.След 4 месеца болнични започнах работа.Няма да казвам защо!!!!

Операция ли ти правиха или просто не можа да се възстановиш ?!

Аз предният път лежах 2 месеца в нас, но тогава не знаех какво да пия и къде да ходя.
Този път се усетих още същата вечер, като ме почнаха болките /почнах веднага диклофенак дуо/ и си останах трудоспособна.
Тоест ходех си на работа, болеше ме, но поне можех да вървя и да стоя права.
Предходният път не можех да вървя, а стоенето за повече от 5 мин права завършваше с рев.

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Само да вметна, че дисковите хернии са извадени от списъка на ТЕЛК. То не че са страшните пари и голмия келепир де, ама все пак Tired
Ако някой се интересува от списъка, качих го тук, все на някого може да му е от полза за нещо. http://dox.bg/files/dw?a=80f4fc795a
При мен вече е за операция за съжаление + нещо трябвало да сложат и за укрепване на гръбнака. Вчера си видях скенера и си изкарах акъла съвсем, целият гръбнак е помлян, има и някаква дупка в един прешлен, което не било счупено обаче Thinking а краищата на дисковете сякаш мишки са ги гризали, като 2 от дисковете никакви ги няма. Идната седмица ще правят и ЯМР да видим пък там какво е. За капак и як артрит ... Ужасно ме е страх и още го умувам това с операцията Sad  А до тогава на инжекции дексаметазон Sad Все пак сега мога да вървя и  де грижа за себе си, е, не мога да стоя права повече от 10 мин, но пак бива. Страхувам се от идиотския си късмет най-много ...



# 24
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря за новата тема!

Вчера втори ден от втория курс с Дискус. Вечерта кръста пареше като с ютия, но се бях подплътила с Фламексин. Дано няма кризи този път.

Добре дошли на всички!

И аз се замислям за свещички, но неудобното е, че може само вечер преди лягане, а на мен ми трябва действие през деня когато цял ден съм на работа. Предполагам, че те действат само през нощта да спиш добре. Но ще пробвам, защото усещам как лека полека стомахът ми се влошава. Нищо за стомах още не съм си купила и това май е непростима небрежност.... Embarassed

Nepukistka- поздравления за киното. Такава екстра да седя 2 часа е непосилна за мен. Седя малко, ставам, пак сядам и така...Simple Smile

за кортикостероида - направих три инжекции с интервал. Истината е, че се чувствах много добре, наистина, но накрая такъв обрив получих по гърба, приличаше на акне.....сега съм добре, но още има последствия. Свързвам го с инжекциите, защото не съм имала подобно нещо от пубертета и то по-малко. Чували ли сте за такава реакция?

# 25
  • Мнения: 365
Здравейте,да ви кажа за моя опит от свещичките ,аз получих разстройство от тях!Не точно от  Волтарен,а от B-profenid,мисля че така се казваха!  bouquet

# 26
  • Мнения: 258
Мила71- обрив нямам, но и след втората повръщах зверски, температура и много спах. На мен ми правят епидурално депо медрол.
 Тук милгама не мога да си купя, но ще проверя кото се върна за нея, както и свещички.
 Като ви чета и се чудя относно моя случай- аз като лежа ми е некомфортно. Педпочиттам да съм в движение. Е на болкоусспокоителни естествено, но легнала и седнала е ужасно в крака и таза. За ставане от седнало положие е ад- имах чувството, че някой ми върти нож в таза. Сега от инжекциите нямам такива болки.

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
за кортикостероида - направих три инжекции с интервал. Истината е, че се чувствах много добре, наистина, но накрая такъв обрив получих по гърба, приличаше на акне.....сега съм добре, но още има последствия. Свързвам го с инжекциите, защото не съм имала подобно нещо от пубертета и то по-малко. Чували ли сте за такава реакция?
Ходих по друг повод на дерматолог и там се засякох с една жена с която ходихме заедно на физиотеряпия.Та тя беше отишла, защото получила обрив от магнита и бипулсатора.Лекарката и казала, че може да се получи и от кортикостероиди Hug

# 28
  • Мнения: 258
Аз да ви питам-откакто пия лекарството изписано ми за дх имам страхотни проблеми със стомаха, всекидневно гадене. Какво взимате вие при такав проблем. Аз намерих един Пробитор, който е запас от бг, но незнам дали е подходящ. Взимам и ензимите- бозвелия и куркума и предписаното от лекаря тук Feldene Lyotabs{ nesteroidno)

# 29
  • Мнения: 669
Да се запиша и аз в новата тема  bouquet
Може да пиеш ланзул .На мен лично са ми предписвали хелицид.

Общи условия

Активация на акаунт