Дискова херния - 3

  • 210 185
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Nepukistka Свещичките са Би Профенид, може и през деня да се слагат , но си полежи първите 10 мин след поставянето, при по-дълго приемане може да се появи кървене от дупето.

# 31
  • София
  • Мнения: 770
Аз като почнах да пия ензимите в началото имах гадене. Може от тях да е. Някъде четох, че се преодолява с половин лъжичка витамин ц на прах, разтворен в малко вода. Може би и с лимон...

# 32
  • Другата България
  • Мнения: 37 275

При мен вече е за операция за съжаление + нещо трябвало да сложат и за укрепване на гръбнака. Вчера си видях скенера и си изкарах акъла съвсем, целият гръбнак е помлян, има и някаква дупка в един прешлен, което не било счупено обаче Thinking а краищата на дисковете сякаш мишки са ги гризали, като 2 от дисковете никакви ги няма. Идната седмица ще правят и ЯМР да видим пък там какво е. За капак и як артрит ...




ooooh!Това всичкото от какво си го докара? Имам предвид  травма, с натрупване, генетично....Страшничко ми звучи Shocked Дексаметазона на мен не ми повлия. newsm78

# 33
  • Мнения: 669
Unknown_lady,по това което пишеш,операцията едва ли ще ти е от голяма полза.Щом имаш и артрит проблемите най -вероятно ще се дължат на него.Какво всъщност искат да ти оперират и кой?Нито прешлена ще може да се смени нито изядените дискове.Къде се консултира?

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Сега съм в ИСУЛ. Като ме изпишат, ще ходя в Клиниката по ревматология да видим какво може да се направи с артрита, в момента е много агресивен. Още не мисля за операция, въпреки, че неврохирурга казва, че няма друг начин.
ooooh!Това всичкото от какво си го докара? Имам предвид  травма, с натрупване, генетично....Страшничко ми звучи Shocked Дексаметазона на мен не ми повлия. newsm78
Идея си нямам да ти кажа ... Не съм работила никога тежка физическа работа.
Нямам травми, падания, катастрофи /слава Богу поне за това/, нямам генетична обремененост, но ме боли от години, просто чак сега се скапа съвсем. Много ме плаши това укрепване на гръбнака, някакви метални неща трябва да са. Утре ще попитам пак като минат на визитация. А дупката в прешлена ми е пълна загадка Thinking Има и някакви стеснения тук там, нещо като наръфано и нарязано Thinking казаха, че след ядрено магнитния ще могат да кажат още по-точно Tired

# 35
  • Мнения: 2 492
Unknown Lady с наднормено тегло някога била ли си или пък да си тренирала нещо, работила ли си с химикали  ?! Thinking

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Unknown Lady с наднормено тегло някога била ли си или пък да си тренирала нещо, работила ли си с химикали  ?! Thinking
Наднорменото тегло е размер L  Simple Smile мисля, че не е малко, но и не е убийствено много за да направи чак такива поразии. Няма как да се свали защото хормоналната терапия пречи /вземам и Л-тироксин за щитовидната жлеза/, от години си е толкова. С химикали имах допир съвсем за кратко и наистина преди  много години, едва ли е от това. Също и не съм тренирала нищо /с изключение на 1г. плуване/- признавам си - поради мързел да го правя в детството, а по-късно вече ме заболя и кръста и ми беше дискомфортно. Сега се замислям за операцията, ами то наистина не може нито прешлен, нито дискове да се възстановят newsm78 и какви са тези неща за укрепване на гръбнака  ThinkingКато разбера какво точно искат да правят, ще пиша пак.

# 37
  • Мнения: 669
Може би проблемите с гръбнака водят до нестабилност newsm78 и за това е необходимо укрепване.Ама според мен,ако не е много належащо си карай с гимнастика Hug

# 38
  • Мнения: 615
Беше ми горещо!     grinning039




Nepukistka Когато се налага, по добрият вариант е 2-3 инжекции стеориди от колкото да се тъпчеш с купища НСПВС  Hug
Хубаво че си решила сама да се лекуваш, но според мен да включиш, 2 НСПВС не е много удачен вариант  newsm78 По добре би било 1 НСПВС + Мидокалм.
За свещичките не мога да ти кажа нищо, чувал съм от една колежка, че помагат но не съм ги пробвал.


Unknown_lady Проблемите са ти от артрита, при някой засяга ставите, при други гръбнака просто трябва да си намериш, твоето лечение и да го вкараш в ремисия Peace
Морето ви действа прекрасно, а сега е времето  Peace
Предполагам си ги виждала тези две теми но все пак:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479316.0
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551151.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=573790.0

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 09:14 от tishoo

# 39
  • Другата България
  • Мнения: 37 275

Във връзка с тези проблеми ли?

# 40
  • Мнения: 0
Останаха ми 2 опаковки по 10 ампули от Discus Compositum N (за да ми ги доставят трябваше да поръчам 3 опаковки).
Ако някой прояви желание - ЛС

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 18:48 от kokomaydo

# 41
  • Другата България
  • Мнения: 37 275
Останаха ми 2 опаковки по 10 ампули от Discus Compositum N (за да ми ги доставят трябваше да поръчам 3 опаковки).
Ако някой прояви желание - ЛС
Не знам какъв ти е проблема, за какво си ги поръчал/а, но по принцип 30 ще ти свършат чудесна работа само за теб /имам предвид, че се слагат по 10 през 3 месеца/.

# 42
  • Мнения: 1
Винаги ли пристигат по 3 опаковки? Мисля да поръчам, но след месец и половина, защото сега приемам една друга хомеопатия за изчистване и детоксикация. Не е ли необходимо да се съхраняват в хладилник?  Thinking
Коло струват три опаковки и колко една опаковка от десет дози?

Извинявам се ако питам глупави неща, но на немски не разбирам нищо.  Embarassed

# 43
  • Мнения: 71
Здравейте, мили хора!

Имам ДХ и на кръста и на врата, плюс стеноза на гръбнака и разни други екстри около тях.
Пиша само за да кажа, че съм изключително признателна на всички вас и най-вече за да кажа много благодаря на онзи човек, който сподели за книгата на Д-р Джон Сарно. За мен тя се оказа достатъчна за да се избавя от кризи през последната една година. За съжаление преводът на български език е истински кошмар.

Моля ако някой помни името на колегата, който сподели за книгата, да ми го изпрати за да мога да му благодаря и лично на бележка.

Благодаря ви от сърце!  Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 2 020
Моля ако някой помни името на колегата, който сподели за книгата, да ми го изпрати за да мога да му благодаря и лично на бележка


Gemilla, никът, който търсиш е Огнян.
Май не е влизал много отдавна във форума, обаче.
Ето линк към неговата публикация за книгата на
Джон Сарно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504369.msg16357451#msg16357451

Общи условия

Активация на акаунт