гривна против комари !?!

  • 34 006
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 151
Това може само да ме радва, но ще си имам едно на ум. Впрочем каква е вашата гривна? Нашата е такава http://apteka.framar.bg/30016134/%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BD% … 0-s-#.Ti25QoIUqgB

# 31
  • Мнения: 10 250
Да се запиша и аз в тази тема.
детето ми има ужасна алергична реакция към ухапвания - наскоро ми изкара акъла с едни отоци, от ухапване от комар ooooh!
Търся ефикасен репелент и попаднах на тази тема за гривните - искам обаче да питам, дразнещи ли са тези гривни, защото детето ми по принцип не търпи и шапка на главата си, и не знам дали ще изтърпи да носи гривна Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 2 151
Те си изглеждат като най-обикновени гумени гривни, на дъщеря ми не и пречи, слагаме я на крака. Само първият път искаше да я разгледа по-обстойно.

# 33
  • Мнения: 10 250
Ох, ще взема да купя и да пробвам, далеч по-приемлив вариант ми се струва от мацотене с разни химии, които не само комари отблъскват, но и хора Laughing Те не че ни помагат де...

Благодаря Hug

# 34
  • Мнения: 567
пише, че е и против други кръвосмучещи насекоми, дали става и за предпазване от кърлежи?

# 35
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
За кърлежи не знам дали помага,но за бълхи-е безпомощна.

# 36
  • Мнения: 4 529
Върши ли работа гривната?

# 37
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 321
Върши ли работа гривната?

Първите 3 дни. Grinning

# 38
  • Мнения: 10 250
И при моет дете ефект няма Cry

# 39
  • Мнения: 536
Ето 2 предложения от груповите оферти:

http://grabo.bg/tri-grivni-protiv-komari-za-1050lv-05ktv -> к-кт от 3 гривни за 10,50лв. (тези са в Пловдив, но доставят из цялата страна)

http://www.evtinko.com/offer.php?id=89/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B2% … _4,50%D0%BB%D0%B2.!/www.evtinko.com/%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8/89 -> тези пък са тексилни и много се замислям за тях, защото се притеснявам, че силиконовите потят ръчичката/крачето, но пък тези дали са достатъчно меки Rolling Eyes

# 40
  • Враца
  • Мнения: 78
и при нас никакъв ефект,още на същия ден я нахапаха бълхи,и си викам,сигурно е само срещу комари,но и комари я нахапаха.Абсолютно безполезна,повече няма да повторя да купя.

# 41
  • Мнения: 213
Гривната я купуваме от мин. лято, а заедно с нас и всичките дечица от площадката. Децата я носят само на крачетата, като е на ръчичките много им мирише. Ефект има само първата седмица, докато не пробия всички дупки и след това отново сме нахапани.

# 42
  • Мнения: 4
Аз видях, че продават лепенки, който се лепят на дрехите, май ли се струва по-добър вариант, че не контактуват въобще с кожата на детенцето, поне за проба са по-подходящи - доколкото разбрах са напоени със същото. Тия дни ще потърся. Някой има ли отзиви за тях?

# 43
  • Мнения: 1 610
Аз видях, че продават лепенки, който се лепят на дрехите, май ли се струва по-добър вариант, че не контактуват въобще с кожата на детенцето, поне за проба са по-подходящи - доколкото разбрах са напоени със същото. Тия дни ще потърся. Някой има ли отзиви за тях?

Купила съм, но още не са тествани. Детето ми заминава на 5/07 на лагер и там ще ги пробва. Може би тогава ще знам повече.

# 44
  • Мнения: 1 039
Аз видях, че продават лепенки, който се лепят на дрехите, май ли се струва по-добър вариант, че не контактуват въобще с кожата на детенцето, поне за проба са по-подходящи - доколкото разбрах са напоени със същото. Тия дни ще потърся. Някой има ли отзиви за тях?
Ако става въпрос за такива лепенки
http://www.marvi.bg/repelentni-lepenki-protiv-komari-i-nasekomi-6-br-3316.html
Една приятелка си взе наскоро от тях и е много доволна - лепваш я някъде по дрехите или аксесоара и не я мислиш повече Peace Струва ми се за дете това би било също много добър вариант.

Общи условия

Активация на акаунт