4 свещички на тортата горят - АВГУСТинчетата наши бързичко растат

  • 28 454
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 116
Sick ... нямам по-подходяща емотикона  Sad

# 62
  • Мнения: 338
Добро утро. След кат изгледах пуснатия ат дезита клип, едва ли пак ще си купя от любимите ми досега картофи от Макдоналдс. Направо не повярвах на очите си. #Shocked

# 63
  • Мнения: 564
Момичета, давайте съвет какво да правя ОГРОМЕН ечемик на горният клепач ми излиза, ама направо все едно някой ме е бушонирал  #Crazy Четох какви ли не глупости / от рода някой да ти се изплюе рязко на клепача  Sick #Crazy/

# 64
  • София
  • Мнения: 3 926
Сас, изпратих ти снимки на леглата на ЛС, за да не спамя темата.

Проблемът със затлъстяването се получава след градината, в училище, когато до обед всяко междучасие децата са на лавката и набиват боклуци - чипсове, хамбургери, шоколадови десерти и кола. Родителите там няма как да ги ограничат и въпреки голямата пушилка, която се вдига периодично в медии, по рафтовете на училищните лавки се продава само junk food #Cussing out...родителите сме безсилни - пробвах да пращам Калоян с домашно приготвени сандвичи + плод, поне да знам какво яде - на 3-ия ден децата му се присмели, че сигурно сме бедни, щом не му давам джобни Confused...говоря, говоря, но файда - йок - гледат едно от друго, надпреварват се да купуват тези боклуци заради дребните подаръчета, пъхнати в пакетчетата - и ето ти само до обяд поне 1000 калории Tired...

Мариетка, за съжалеление наистина е така и скоро не виждам как ще се оправи положението Sad.

# 65
  • Мнения: 1 554
Тан,аз знам с пръстен от вътре на вън се избутва,друго не знам Simple Smile

ммм макдоналдс,аз бих си купила днес,чак ми се дояде Mr. Green

# 66
  • Мнения: 243
Здравейтееееее  Hug Ние сме в Добрич и нямам много възможност да пиша. В неделя се прибирам в София, че в понеделник пак на бачкане Wink
Фета, и аз знам за натъркване със златен пръстен. Друго не се сещам, ама т'ва за рязкото изплюване  Sick
Макдоналдс и аз много обичам да похапвам, но много рядко. Видеото не ме впечатли особено.
Едно е да наблюдаваш как гният в буркан, а съвсем друго става с храната в корема. И аз съм на мнение, че е вреден Макдоналдса и на Яни не давам.
Дано да оправят менюто на децата в градините. Яни редовно ядат филии със салам на детската  Confused

# 67
  • Germany
  • Мнения: 1 262
aз също бях голям фен на МД, но това видео така ми подейства, че вече една година не съм влизала, сашко вече е добре обработен, че това са само отрови там, но примерно Симон си спори - нееее, много е вкусно, на мен ми е Фубаво МД, татеее   ooooh! но така или иначе не получава  Mr. Green има други вериги, които са проверени и не са чак такава пласмаса, вече тях посещаваме   Peace

# 68
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
За Макдоналдса какво да кажа ... ами боклук си е, ама примамлив боклук. За щастие моите не обичат. Имаше един период, в който редовно се отбивахме в МД на път за селото, но не за ядене, а заради детската площадка. Беше ми направо писнало. Слава Богу, периодът отдавна отмина. Сега се случва - например веднъж в годината, да отидем в МД. Съответно е заради играчката в детското меню, а яденето го изяждаме аз и татито. Виж, пица като видят навън и започват да искат като невидели. ooooh!
За детските градини - в интерес на истината на мен лично ми се вижда твърде много да се яде 5 пъти в детската градина. Все пак децата имат малки стомахчета, дори и полезна това е твърде много храна като количество. Thinking Четири пъти е по-нормално като цифра. При нас оплаквания от храна нямаме - дават им много пресни плодове, свежи салати. Колбаси не им дават изобщо. Риба имат веднъж седмично. Абе храната е добре, не мога да се оплача. Peace
Продължавам с кино препоръките. Mr. Green Днес ги водих на новия "Мечо Пух". Страхотен е! Не е 3D, а си е съвсем класика. И не е дълъг - само 70 мин. Сашо беше супер впечатлен. После разказвал на майка ми у дома как Йори си загубил опашката, пък къде я намерили... Смя се с глас по време на филма. Абе Милн си е Милн, няма какво да го говорим. Peace
Мерки и теглилки - измерихме ги, та вече мога да кажа и актуалните теглилки. Теди е 21,5 кила, направо дебела.  Mr. Green Сашо тежи 16 кг. И понеже се издължи и той като кака си, сега ребрата му се броят. Crazy
 

# 69
  • София
  • Мнения: 3 926
Лу, а, знаеш ли от кога започват да дават "Мечо Пух" по кината? Това е любимото филмче на Ани и искам да я заведа. А щом не е и 3Д, значи ще й бъде много забавно Party.

За детските градини - в интерес на истината на мен лично ми се вижда твърде много да се яде 5 пъти в детската градина. Все пак децата имат малки стомахчета, дори и полезна това е твърде много храна като количество. Thinking Четири пъти е по-нормално като цифра.

Да, и ние с Ники снощи това го коментирахме, че е много по 5 пъти да ядат. Това означава, че те на всеки час час и 1/2 трябва да ядат Confused. Ами, кога ще играят Rolling Eyes?!
Макдоналдс, моите обожават да ходят и до скоро поне 1 път в месеца ходехме. От около 2 месеца, обаче съм наложила забрана и оттогава не сме ходили Naughty. Те сега не се и сещат, защото им предлагам и други забавления, но като застудее отново, сигурно пак ще искат.

# 70
  • Мнения: 361
МД,аз го обожавам.Чийзбургера и сладоледа,ммммм!!!От толкова боклуци дето ядем,МД 4-5 пъти годишно ми е най-малкият проблем Peace

ДГ храната при нас е средна хубост.Иначе 5 хранения,2 плод и 3 твърда храна не е много и по-принцип така е правилно.По-малко и на често.

Лу,че той Сашун,колкото Ив,а аз викам клечка била.Теди е дръпнала,браво!!!

И да се похваля:Имам вече цикъл!!!Разбира се,по закона за всеобщата гадост ми дойде в най-големите жеги  Mr. Green

# 71
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ади, сега погледнах в служебното инфо, което са ми пратили разпространителите - филмът тръгва на екран от 22 юли. Но е съвсем нова история. Сигурна съм, че ще й хареса на Ивон. Peace То и на нас, възрастните ако знаеш как ни хареса. Grinning Имаше колеги, които се смееха яко на глас. Заслужава си много! Peace
Ох, сладоледът на МД и аз много го тача... Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 361
На Ивон,не знам дали ще й хареса,но на Аничка,сигурно.
Ивон едно Детско на ДВД не е изгледала до сега,пък камоли на кино.Това стоенето на едно място не й се отдава Crazy

# 73
  • Мнения: 116
...
Ивон едно Детско на ДВД не е изгледала до сега,пък камоли на кино.Това стоенето на едно място не й се отдава Crazy
Joy  Joy това важи на 100 % и за моята госпо'ица  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 554
Теди може да гледа детско с часове Grinning

Общи условия

Активация на акаунт