Майче маха със ръчички и усмихва се на всички! - Тема 3

  • 24 279
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Пак съм сама в темата Mr. Green
Мечтай си Mr. Green не си сама И тук  Mr. Green
Но аз по друга причина съм будна...вчера цял ден навън...баткото каталяса. Прибрахме се като последното ядене на Боримечков беше в 18ч....естествено 100мл. АМ...къпане на тримата ни и...Борис заспа...та до сега Crazy Очаквах по-рано събуждане но детето е добричко....като майка си Twisted Evil
Аууу снахата какви очи има самооооо #Crazy огъннн  Heart Eyes Hug

Луска, за наддаването на Венци - не забравяй, че не малка част от нас си храним децата с АМ, та за това наддаваме така. Според мен ти се справяш чудесно и си прекрасна майка, просто всяко детенце е различно  Peaceа  Венци е толкова сладък, че как да му се сърди човек  Hug Hug Hug
Напълно подкрепям Heart Eyes Но това, че е на АМ детето незначи, че ще е слон...то си е ген бе. АЗ си говоря с Лусито всеки ден...успокоявам яко...ама ни липсва джина и цигарата Mr. Green Тя и ММ каквито са солети кво иска...да е мое дете Венци да се кахъря Mr. Green Heart Eyes
Снимки от срещата...имам ама на Венци Mr. Green Трябва да фотна и госпожицата на компанията.
За среща съм ЗА с двата крака и двете ръце Mr. Green

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 05:34 от Хера

# 691
  • Мнения: 331
Но това, че е на АМ детето незначи, че ще е слон...то си е ген бе. АЗ си говоря с Лусито всеки
Тихоооо бее, Херооо! Twisted Evil Аз вече цели 31 години (ле-лее, другия месец имам рожден ден  ooooh! ) обвинявам за наднорменото си тегло АМ, с което са ме хранили на времето, ти сега ми разбиваш теориите!!  Crossing Arms
За червения конец- Филип имаше такъв за около 2 часа  Crazy
Исках и нещо да ви питам, но какво..... Whistling

# 692
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
smile3505
Който куква рано снима изгреви Mr. Green

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 06:11 от Хера

# 693
  • Мнения: 331
ооооооооооооо, завид, завид за твоя талант, Херич!  Аз тук какви гледки имам .... само че съм хипер зле със снимането и си оставам със спомените!  Crossing Arms

# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
ооооооооооооо, завид, завид за твоя талант, Херич!  Аз тук какви гледки имам .... само че съм хипер зле със снимането и си оставам със спомените!  Crossing Arms
Покани ме на гости...движа се с фотото Mr. Green и много слушам  Misc Ghost

# 695
  • Мнения: 331
ооооооооооооо, завид, завид за твоя талант, Херич!  Аз тук какви гледки имам .... само че съм хипер зле със снимането и си оставам със спомените!  Crossing Arms
Покани ме на гости...движа се с фотото Mr. Green и много слушам  Misc Ghost
Mr. Green Mr. Green Mr. Green от къде извади това духче, бре  Mr. Green
идвай!!! води и Боримечката , и Слави!
ще ни баннат за чат  Mr. Green smile3513 smile3505

# 696
  • Мнения: 1
Добро утро момичета! Гледам доста сте ранобудни Simple Smile
Малкия лакомник ме събуди с писък в 4 и вече сме на второто ядене за деня. Няма насмогване с този Фризовом, не стига е като хипнотизиран от него и все реве за още и още, ами и така дриска, след всяко ядене. А като го напъне докато яде става голямо шоу, не знае горкото кое по-напред да върши, да яде ли да ака ли Joy
Поне успях да наваксам с четенето, че диването не ме оставя да седна компютъра.
Изпълниха ме с положителна енергия рано сутринта хубавите снимки. Няма да изброявам, за да не пропусна някой, ама само прекрасни бебета и страхотни каки и батковциHug Да ги нацелувате всичките  love001. То няма как да е иначе с такива хубави майки, която се е престрашила да се покаже все е УБАВИЦА  bouquet
Елфи не слушай мъжо, а се подстригвай веднага. Това е любимата ми прическа и ти стои страхотно. Аз предпочитам да няма бръснато, по женствено ми е, но както на теб ти харесва повече така я направи.
Честит имен ден на патерици на Магито newsm51. Да е жива и здрава и да не тревожи много мама! Марта ти води ли я на лекар за повръщането?
Десинце, Даная успех на изпитите  Praynig
Бубе радвам се, че вече са добре децата. От тук нататък само с това изречение да започват постовете ти Hug!
Луси дано брат ти се оправя по-бързо, че болката в бъбреците много кошмарна. Ох и Венци да почне да яде повече, че да не те тревожи толкова!
Май още щях да пиша, ама не помня вече, а и много стана. Милото ми лакомниче така сладко си заспинка, а аз ще се влача като пребита цял ден #Crazy

# 697
  • Мнения: 1
ДУ,
не съм чела последните 3-4 стр., за това по-късно пак ще се включа по по-новите теми.

Елфи, и на мен много ми харесваш с къса коса на каре (тва ми е любимата прическа) и цветът също е много хубав. И двете кареса са готини, но ако трябва да избера - може би второто. А и по-лесно се поддържа.
Относно помагането вкъщи. Аз честно казано хич не се притеснявам майка ми или свекърва ми да ми гледат кочината. Не ги смятам за гости, че да трябва да е излъскано и да трябва да им слагам и вдигам, даже обратното - те идват точно за това - да ми помогнат в чистенето, обличането на децата и по-скоро те ще донесат нещо за хапване, отколкото аз да им слагам някви неща.

никой не е дошъл още и не ми е казал - "Легни си с малката, аз ще измия чиниите и ще сготвя!"

Тук е моментът да благодаря на мойта свекърва, която ужасно много ми помага (доста повече от майка ми). Някой път ми е трудно с многото бърборене, но тя женицата идва почти всеки ден да ми помага, щото с двете деца ми е доста трудно, а каката е направо кълбо от енергия. Та от нея точно тази фраза редовно чувам "Ти ходи да си легнеш (с каката!!), а аз ще гледам бебето и ще подомакинствам" За нула време е сготвила, подредила, простряла, измила, закърпила ми някви неща (мои!)... То това е не помощ, ами чудо! Даже някой път се ядосвам на себе си, че не съм хипер мила с нея, щото малко в повечко говори и все ме пита някви неща и дава съветие, дето ми се струват излишни и досадни. Знам, че от загриженост го прави, но не мога да се стърпявам. Дали знае всъщност колко съм и благодарна, не знам! От майка ми такова нещо не мога да очаквам. Тя миналата седмица, дето бях сама с бебето цяла седмица ден и нощ, дойде да ни види само веднъж (в 21.30ч) и то ква помощ - то си беше чисто (щото като съм сама не разхвърлям) и бебето вече спеше. Хубавото е, че поне успях да се изкъпя на спокойствие и изглади всички дрехи на малкия. Иначе можеше за една седмица да ми понапазарува поне... То и тя милата на сто стана тъче (супер много работи, с ремонта на вилата се разправя и освен мен и голямата ми сестра, имам още една малка сестра-тийнейджър, за която да се грижи, както и едно дете на 12 г., което осинови -евала поне за което!), но все пак и аз съм й дъщеря.

Къщичка, браво за кърменето! Аз тея неща не мога да ги приложа, защото малкият не ще и да помирише гърда, ако не е гладен (а той не огладнява много често) и това с висенето на гърда е почти абсурд. Освен това нямаме двор за съжаление е не мога да не излизам, още повече, когато сме сами и с каката - нея не мога да я държа вкъщи. Жалко, май ще се простя скоро с кърменето...

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 08:19 от SYMa

# 698
  • Мнения: 3 459
Добро утро !  Hug

Снощи буквално ми се стъжни животеца !!! 3 часа имаше неистов рев, пищя това дете та се къса. Беше урочасало зверската. Бях я извадила навънка и я видяха 100 човека, я облечена като принцеса - всички и се радват, гушкат и като се върнахме ела да видиш. Пищи, синее не се спира.
Баят и 100 пъти не помага и не помага. Какво да правим с тия уроки не знам, много урочасва и ни синьо помага, ни нищо. По едно време с хиляди молебени взе да се унася, спа 5 минути и пак скача, бахти кошмара изживях. Сега съм като пребито куче.

Относно музиката - за Планета да забрави, тоя канал ще го кодирам ! Няма отсега да се учи на всички лоши пороци. Еле пък да слушам и виждам как някви тъпи патки ми се чеперат цял ден по ТВ-то и детето чак да се кефи ... мерси ...  Stop Stop Stop

Слушаме си Холи Доли, Крейзи Фрог, Мики Маус и Шарен щъркел - това са ни фаворитите !

# 699
  • Мнения: 299
ДУ и от мен Laughing
Нещо не намирам много време да влизам във форума,едва ви изчетох.
Страхотни бебенца!Красота!  bouquet
И разбира се каки и батковци!

Толкова теми сте засегнали,че не запомних нищо накрая
Палеца и Марти започна да го пъха в устата,и за това побързах да взема биба.Засмука си я от раз!
Планета никога не съм гледала.Въпрос на вкус разбира се!
Цигарите ги спрях още като започнахме с опитите(3 месеца преди да забременея).После след 7 месец някъде изпушвах по 1 цигара.Откакто родих не съм.
Елфи много ти отива на каре! Peace
На ортопед не сме ходили още

Имаше бая неща да пиша.но блокирах.После пак.
та както писах миналия път,ми изкочи малко работа.Било много готино да се раздвижиш newsm68
Резултата за сега е само 1.5 кг надолу,но поне е надолу Laughing

хайдеееее,амарматааааа
До после

# 700
  • Мнения: 111
Добро утро и от нас Simple Smile
Ние сега ставаме. Много ми е поспаливичък Тони пу-пу-пу  Heart Eyes за сметка на батко си Simple Smile Той от бебе сънят беше мираж и за него и за нас. И сега е така няма значение в колко часа си е легнал в 06.00-06,30 е на крак да го пита човек какво ще дири в ранни зори Rolling Eyes. Поне сега е голям и се изнизва тихо мълком и ни оставя да поспим Simple Smile
За палеца ....ами имаме 216726 биберона , но .....не ги иска и това е  Crossing Arms Какво ли не опитвах, ръкавички слагах, дърпах ръкавите да му се скриват ръчичките, нерви се ,че не намира палеца и замускваше я ръкавичката я ръкавчето и рееееввв Shocked Накрая се примирих .
Хайде лек ден от нас отиваме да се оправяме и  излизаме на разходка.

# 701
  • Мнения: 5 622
 Добро утро

Не съм искала Планета да е тема за спор кой какво харесва и не харесва  Tired

При нас няма такова нещо и абсолютно ми беше залипсвала, макар и ние като си бяхме в БГ да не сме я гледали , но като нямаш достъп до едно нещо, то изведнъж ти става интересно  Crazy Сигурна съм, обаче, че не може да ме разберете  Wink
Същото се получи и с домашните сладкА, конфитюри и лютеници на баба ми..Докато живеехме в България никога не съм ги уважавала и стояха с години в мазата. Обаче елате да видите сега като си занесем едно бурканче как си го тачим и си го хапваме по малко, че да има по-дълго  Wink

За мен определено това е музика за маса. Хич не си представям да седна на кръчма с ракия и салата и да слушам рок  Sick
Довечера смятам да повторя снощното занимание, отрази ни се много добре и на мен, и на бебето. Не се опасявам, че ще попие от Фолк модела, защото така или иначе не живеем тук и сме много далеко от простотията заляла БГ, от която е трудно да избягаш дори и да нямаш канал Планета  Wink

На ортопед го водих на 20-ти. Всичко е наред, дадоха ни всички документи и снимки, но се чудя да ги превеждам ли, май няма смисъл, там така или иначе не правят този скрининг, пък и като всичко е ОК, няма смисъл да занимавам тамошния му педиатър с това..

Къщичке..Габи е невероятна кукла..... Wink

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Палецът не смуче....ама юмруците яко в устата моя хубустник Twisted Evil


И поздрав за всички станали в ранни зори Mr. Green


За мен определено това е музика за маса. Хич не си представям да седна на кръчма с ракия и салата и да слушам рок  Sick
Мда...на същото мнение Mr. Green АЗ върла чалга не слушам...но има доста песни от поп фолка, които слушам.
В колата ми слушам или Вероника или Радио1.
Уважавам другослушащи музика Heart Eyes


Къщичке..Габи е невероятна кукла..... Wink
Долу ръцете от снахата box

# 703
  • Мнения: 5 622
Долу ръцете от снахата box

 smile3534

Момичета, само да ви кажа, че сайта, на който се радвате с известните личности с "целулит", повечето  снимки са фотошоп и въпросните персони съвсем не изглеждат така  Laughing
Не исках да ви разочаровам, ама...Предполагам това е направено точно с цел на обикновените хора да им олекне, че и звездите са хора и те също страдат от лоша кожа, килограми или целулит. Е да, ама не  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 3 459
Буба, струва ми се че приемаш постингите много лично. Повдигаш въпроса някой ти отговори и едва ли не оставаш недоволна.
Разбираме че живееш в Щатите, но е хубаво и човек да не забравя къде е живял преди. Сега вече като си там и тук всичко е простотия и селения (което че не е верно), но се замисли че преди няколко години си живяла ТУК и същата тази простотия си я търпяла.
Нищо лично спрямо теб !

Относно чалгата - преди и аз слушах, сега не трая признавам си. На моменти мога да изтърпя едно-две парчета и толкоз. Просто не искам детето ми да слуша !
В колата слушам Енерджи  Mr. Green

Относно музиката по заведенията - никой не е казал че като седнеш на ракия и трябва задължително да слушаш рок, ама замислете се и за хората които не слушат - те как се чувстват ?
Защо аджеба трябва да се съобразяват с другите? Това е като с пушенето и непушенето.
Айде спирам, че не виждам смисъл да се обяснявам повече ...
Кой разбрал-разбрал ...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт