Майче маха със ръчички и усмихва се на всички! - Тема 3

  • 24 294
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23
Еййй, ама нашето Талисманче много е пораснало! Бравооо на него! Не знаех, че когато са недоносени дечицата и се водят ваксините и захранването по този начин... Това мисля че не е никакъв проблем... А снимката с пръстчето е много мила! Дано леко се оттучи  Hug

Елфиии, той Вико хубава певица си е избрал, има вкус детето... много ми харесва песничката записана в Милано... все си я тананикаме с Едито Simple SmileSimple SmileSimple Smile и мене тва момиче много ме кефи, и облеклото и самата тя е хубавица...
Елфии ти би била страхотния ми преспивач на детето - той нашия все на класика заспива... но не каква да е разбира се... определено избирам минорните мелодийки за лека нощ, че то мажорните направо като се опули и няма заспиване ... любимец е Андреа Бочели - красива работа  Mr. Green Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 30
Много красиви нашите бебоци?! Пу-пу!!!
Голям екшън с акитата  Laughing
Забравих половината неща, които щях да коментирам, ама днес ми е доста зле - само докато бяхме навън ми светна, но за кратко  Sad
Lussy, не се отказвай от кърменето само заради това - при тия жеги е нормално децата да не качват толкова много, а и минимума за наддаване е 500 грама, така че сте си много добре! Мисля, че и ние ще сме така този месец, само да не сме под 500, иначе няма проблем!

  love001

# 677
  • Мнения: 23
Ей, Мими голям красавец е твоето момченце... и много хубаво костюмче има, много ми хареса...  Heart Eyes

Къщичка, все ще пиша за КексЪ и все забравям... при нас започна да е по - добре, около два- три пъти в седмицата, за сега толкоз... понатам повече...  Mr. Green
Аз бая се стисках, стисках, амааа тооо не се трае.. лягам си до мъж все пак, пък мъжа ми до жена... и един път като се гепахме на къс пас... детето реве, ниййй бойй  Blush, амааа сега е добре лапето... днес мрънка, мрънка, пък заспа... докато се обичахме с татито  Blush Но умората си е умора, нормално е да не ти е до кексове,мексове...  Crazy

# 678
  • София
  • Мнения: 294

П.С. Момичета, само моя син ли няма червен конец на ръката? Колкото и снимки да гледам, всички са с конци по ръцете..Аз, обаче не вярвам в "силата на конеца"...  Rolling Eyes

И ние нямаме.  Peace

Бубе, много се радвам , че вече сте добре всички  Hug

Видях страхотни бебчета на последните странници и прекрасни каки и батковци  Heart Eyes .
Красотата на опосумчето съм я забелязала още когато бяхме бременни на едни снимки от варненска среща. Направи ми силно впечатление тогава  Wink
Сума изглеждаш страхотно и не бих си помислила,  че си майка на две деца и  още повече , че си родила преди 2-3 месеца   bouquet
 
За планета -  ми к'во да ви кажа  трябват ми още няколко бири за да съм на тази вълна  Crazy
Честити месечинки на бебета които празнуват днес
Адашче , много се радвам , че съм ти била полезна  за упражненията  Hug дано скоро се похвалиш с разликите преди и след  Peace

Хера , няма ли снимки от вчерашната среща  newsm78 .  Пусни нещо да ви се порадваме  Wink


мама на Тони и Ванко много ни е пораснало талисманчето  Hug да расте здраво и щастливо детенце

Марте  в тази снимка на Криско очите ми останаха . Много, много сладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Луси , според мен 630 грама е добре за треи месец. Алекс също ми наддаваше по толкова. Елена първия месец беше качила 950 , втория 600 . Този ще я видим колко, но за сега пак върви към 600-700.  Според мен е нормално, някои деца вървят по фини . Проблем е ако си седи на едни килограми или е свалило детето  Peace

Мария наздраве   cheers и аз съм на биричка в момента

П.П.: Ако съм забравила някой  моля да ме извините, но в последно време съм много, ама много разсеяна. Спя по 4-5 часа на денонощие и вече едвам гледам. Умората ми стана хронична  Tired

П.П.2: Леле хора тази бира ме хвана. Гледайте какъв роман изписах  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 23:23 от nellyli

# 679
  • Мнения: 2 172
Пиянаааа съм  Crazy
На 190 гр джин,здрав секс....денся яко на някакви луди чалги  и вече съм плувнала в пот  Mr. Green
Няма да обяснявам,че не мога почти да говоря и това съобщение го пиша от 100 часа   #Silly newsm57smile3532

# 680
  • Мнения: 32
ДВ

Ние гледаме само дискавъри  Tired какво да ви кажа едно време не знаех ни марки коли ни нищо - сега им коментирам моделите  ooooh! с какъвто се събереш такъв ставаш - Габи ще си има бензинова детска кола и ще ремонтира със затворени очи  Mr. Green на тати момиченцето

ето малко снимки от нас Simple Smile




и ние си смучем пръста Simple Smile
Simple Smile страхотни бебоци виждам Simple Smile най-хубавите Simple Smile

БУБЕ ние сме на МАД ТВ Simple Smile че тате не харесва планетата Simple Smile мама си слуша вероника под душа обаче Simple Smile
айде наздраве Simple Smile и ние нямаме  червен конец вече Simple Smile

Гери - аз все се измъквам с това "да не събудим Габче"  Mr. Green айде да се видим тая седмица Simple Smile

много се смях на историите с прашките ви Simple Smile аз нямам проблеми с мойто къри Simple Smile

Опосумче - много ще се радвам !!! айде евентуално в петък на обед Simple Smile или да ни дойдете на гости в аспарухово  Flutter много сте хубави и пораснали - голяма усмивка е Монито пу пу пу Simple Smile

мама на тони и ванко -  Hug страхотен сладурко и страхотен батко Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 153
Явно денят беше посветен на снимки на хубави бебета(чудесни, ама чудесни сте всички), а вечерта - на алкохол и секс- успех момичета! Peace
Жалко, че не можем да пием на една маса, но поне можем тук да споделим !:hug:
За музиката- аз слушам доста стилове, но за чалга ще трябва да съм мъртво пияна, за разлика от Криско!Той си има едно радио в неговата стая и по цял ден си пуска чалга-аз я спирам-той я пуска-..еми това му харесва на детето!Е-редува я с детски песнички! Peace
Вики е по рок музиката, а класиката я ненавиждат и двамата!
А аз и ММ сме музиканти (по душа)-той е цигулар, а аз пианистка, той свири на барабани( дори и в група), а аз пея в хор- е кажете ми сега чии гени наследяват децата? newsm78

# 682
  • Мнения: 10
Здравейте момичета Simple Smile

По принцип само ви чета, не пиша, но сега прочетох поста на Люси и не се стърпях... Simple Smile
От известно време много ми се беше припила бира и днес реших да си угодя и да си дрънна една Simple Smile Моя мъж, който по принцип е голям параноик що се отнася до бебка, взе да проверява разни саитове и статии може ли или неможе да се пие бира по време на кърмене и Познайте какво пише (той е турчин и тва го чете в турки сайтове): В никакъв случай да не се пие бира! детето спи много добре и след това става много раздразнително и нервно! Та биричката ми се размина  за съжаление Crossing Arms

Та мисълта ми беше, Люси, пробвай дали ще има някаква промяна ако не пиеш.   

# 683
  • Мнения: 22
Добра вечер момичета!

Вие яко сте се подкарали на алкохол и секс....... няма лошо. И аз днес опъвам яко биричките beer2
Днес се върнах по обяд от плажа, хапнах диня и опънах една биричка. Ами така де, за какво да я пия вечер след кърмене, кога ще ми се наливат  bombs А така действам за следобедния порцион Simple Smile

Щях да пиша доста неща, че от обяд ви изчитам, но не успях да пиша тогава. Детето ми развали рахатлъка.

Страхотни са всички бебешори (няма да изреждам, да не изтърва някой, но всички съм ги прегледала Simple Smile

Опосумче, къщичке и аз искам вече срещичка. Крайно време е и варненските мами да се организираме, срамота е толкова време!!!!

Полита, не я слушай твоята педи, че Тияна е дебела. И аз отидох с такива мисли първия месец, че качва доста, ама нищо общо. Жената казва, как да спреш да му даваш да яде. и Максим качва доста (те нали си прили4ат) но вече не го мисля, радвам се и това е.

Ох, имаше още какво да пиша, ама пустия му мозъка...........

Отивам да обръсна главата на мъжо и ако се сетя, пак ще пиша, ако не - УТРЕ!

Елфи,
на мен ми харесва втората снимка, с поизрасналата коса. По-чаровно ми стои.

# 684
  • Мнения: 22
Аааа много са ви сладки бебоците, момичета!  Hug Да са живи и здрави!

Наздраве на всички, аз съм само на студен чай, засега толкова.

Jenny_b много полезен линк за кърменето и диетите, жалко, че точно това балансирано полезно хранене не ми се отдава. ММ само ме изкушава като купува сладки неща всеки ден. Соленото не ми е проблем, обаче не мога да устоя на сладко. Моля го да спре, ама не става.   Twisted Evil

Нелли, твоят линк с целулитените звезди ми оправи настроението и самочувствието, честно! Мерси!  Heart Eyes

Елфи и аз да си кажа за прическите- и двете са хубави, но аз клоня към първата.

Lussy не плачи за килограмите, добре си наддава детето! Цели 3.5 см и над 600гр, е супер за трети месец Peace

Гери
завид завид за мерака  Mr. Green

Сега като ви гледах снимките и се сетих да питам- верно ли, че цветът на очите на кърмените бебета се избистря чак след като се отбият или това са врели некипели? Нашите очички още са тъмно сиви с някакви петънца и не мога да определя кафяви ли ще са, тъмно зелени ли ще са, шарени ли ще са...

Ми т'ва е, лека от нас   bowuu

# 685
  • Мнения: 251
Пак чета по нощите,ама утре ще съм  #Crazy

Червен конец не съм слагала на нито едно от децата,като бременна също не съм носила.
И мартеници  никога не слагам.

Днес по идея на mushence-то и ние кукнахме рано-рано в Морската градина.Ина спа почти целия ден с кратки прекъсвания за ядене.Сутрешния морски въздух опиянява бебоците Mr. Green

Чета,че много често се тревожите,че бебчетата не се хранят.Имам приятелка,чието момченце беше толкова злоядо,че накрая се наложи да го хранят със сонда през носа.Всички софийски светила-лекари бяха вдигнали ръце и казваха,че такова нещо не са виждали.Слава Богу,всичко мина замина и днес е едно прекрасно 6 годишно момченце.Даже все се сватосваме с майка му Heart Eyes



# 686
  • Мнения: 2 172
Аз поизтрезнях вече  Laughing Сега ме е срам  Blush

Къщиии...страхотна красавица имаш,очите ми останаха в нея  Flutter

Много ми е хубаво като пускате снимки на бебоците  Heart Eyes Трябва по-честичко да го правим  Peace

За прическата- ще се пострижа аз  smile3508,въпреки ,че ММ се потресе и не иска и да чуе.Нищо,че ми била изгоряла,да съм я пуснела до кръста пък тогава да режа изгорялото  hahaha

# 687
  • Мнения: 30
Емииии и от мен наздраве! Изгледахме един тъп филм и таткото се ориентира към кревата отегчен - по-добре  luvbed да бяхме правили. Ама карай, днес ще го пишем дъждовен.
Много хубава малката плувкиня   love001
Май само аз не съм ви запознала с малкото ми мишле  smile3555
Тази вечер изядох 3 царевици  #Crazy на някое муле съм заприличала.
Нелка, ще си ходя в Бс август месец, но точно кога не ми е ясно  newsm78
Ох, дано утре да е хубаво времето, че мислим да сме малко  newsm41
Лека от мен, че стана пак двеста часа  #Crazy

# 688
  • Мнения: 451
Пак съм сама в темата Mr. Green

Венци вдигна малко температура и сега му вися над главата като луда,защото се притесних много ooooh! На миналите ваксини тази "екстра" ни се размина,но този път не ни пропусна.Все още е 37,5,дано не се вдигне повече,но аз не съм давала нищо засега.Ще дремя за да наблюдавам Rolling Eyes

Много ни е хубаво талисманчето,а колко много е порастнал,браво Heart Eyes Мама на Тони и Ванко,ние сме едно към едно с палеца в устата и вече съм се видяла в чудо,но тъй като ние биба да не чуем,това ни е начинът да се успокояваме и да заспиваме.Незнам как да го отуча,защото като му го махам от устата започва да нервничи веднага ooooh!
Като стана въпрос за коригирана възраст,ако щете ми вярвайте скоро точно се бях замислила по повод развитието на детето-физическо,психическо и т.н.,когато е родено по-рано(пример-секцио 15-20дена по-рано от термин),то реално на каква възраст е и как се развива.Дали се гледа от датата на раждане или от датата на термина?Някой дали не знае как са точно нещата newsm78

Михаела,благодаря ти много миличка,вече съм готова на всичко да пробвам само и само да има някакъв ефект.Бирата по принцип и аз я пия за кърма,не че някога съм обичала,но ако трябва ще се пробва и без нея,за да видим как ще са нещата Peace

Нелли,Мариета,Jilia_Ch,благодаря за подкрепата,но наистина се чувствам ужасно,все едно съм най-некадърната и не мога да си нахраня детето като хората Sad Може би това,че повечето деца в темата качват доста,а моя толкова малко,ме събори много,но да се надяваме,че другия месец ще сме по-добре Praynig

Къщичке,Мария,прекрасни са ви дечицата Heart Eyes

П.П.Нелли,верно този сайт,който си пуснала ми вдигна доста и настроението,и самочувствието Mr. Green ТенкЮ Hug

# 689
  • Мнения: 331
Страхооотни бебочета и мами видях в последните няколко страници!  Heart Eyes Ще пропусна някой и за това няма да изброявам поименно, нооооо много красавици, много чудо - Филип ще има избор!  Laughing Heart Eyes Hug
Явно денят беше посветен на снимки на хубави бебета(чудесни, ама чудесни сте всички), а вечерта - на алкохол и секс- успех момичета! Peace
Жалко, че не можем да пием на една маса, но поне можем тук да споделим !:hug:
За музиката- аз слушам доста стилове, но за чалга ще трябва да съм мъртво пияна
Ихаааа, бравооо момичета, влизате във форма  Mr. Green За музиката и аз съм като теб,Марте, ама няма лошо !
Аз днес го ударих на шопинг  Blush Embarassed Blush -дънки, панталон, гащеризон и суетчер (без да броя 3-те костюма за които наддавам в ибей)  Embarassed Blush Embarassed - както вика ММ - в магазин съм като луд с картечница  #2gunfire Crazy
Искаааам и аз на среща с вас- завид, завид!  Crossing Arms Ама като си дойда зимата , от сега да знаете, задължително ще спретнем едно купонче в нас (място има, та ще чакам и ЕЛфундерчето и Херундерчето и Лусиундерчето и всички останали  Mr. Green )
Луска, за наддаването на Венци - не забравяй, че не малка част от нас си храним децата с АМ, та за това наддаваме така. Според мен ти се справяш чудесно и си прекрасна майка, просто всяко детенце е различно  Peaceа  Венци е толкова сладък, че как да му се сърди човек  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 05:46 от Норе

Общи условия

Активация на акаунт