Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 125

  • 34 630
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 676
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Баги, Hug  много смело предложение  да започнем с биричка рано, рано... newsm78 Joy да не надминат жегите в темата тези от вън...

Кате, виждаш, че в нашата тема не се вълнуваме от препрадките между ЗС и Туба и Онур и връзката им...затова не се сърди, и за да не се чувстваш ограничена...има тема, където може спокойно да си ги изложиш... Hug
Ще ти споделя моето мнение...
За мен Туба е актрисата, която дава живот на художествения образ Хасрет, тя е професионалист и може да ме накара да заживея с този образ, да му даде сила на въздействие върху мен и да прокара идеите и изводите на екипа, да ги слее или противопостави на моите...това, обаче няма да ме накара да сложа знак за равенство между Туба и Хасрет...Туба си остава-актрисата...а, Хасрет-художественият образ от сериал...
Това се отнася и за останалите артисти...
Пред мен е на показ, целия живот на героите от ЗС от 1 до 56 епизод...пряк свидетел и участник съм на всяко действие, случка...този продукт-сериала е предназначен именно за това...за обсъждане, коментар, харесване, дори и несъгласие...
Личността на  на артистите кореспондира дотолкова, доколкото са успели или не с уменията си да ме направят съпречастна с живота на героите от сериала...обаче, връзка с личния им живот, дори и да има...не мисля че, е коректно да се обсъжда...според мен...

И още нещо...Туба е жена, човек...и нищо, което е всяка от нас не й липсва...напротив...ама, Туба е и актриса, професионалист...звезда...от този нейн образ имам нужда аз...мога ли да я сваля от небосклона...да, и дори няма да ми са нужни доказателства, истини, факти...въпроса е имам ли необходимост аз от това...бих ли се чувствала добре и конфортно...ами-НЕ!!!

Когато гледаш през прозорец имаш възможност да избираш...да видиш локвите на земята...или звездите на небето...е, аз избирам да гледам звездите... и Туба, прави тази гледка прекрасна...и не само тя!!!

Пак се разписах... Rolling Eyes

п.п. Знаете, че съм ФЕН НА СЕРИАЛА...потънала съм в него...но, не дотолкова, че да не поглеждам напред и след това...още повече, когато надеждите ми за новото са свързани с гаранции за нови удоволствия и усмивки... Laughing

Лек ден на всички, до по-късно... Hug

Последна редакция: пн, 18 юли 2011, 13:52 от margita9

# 677
  • Мнения: 2 195
Уси, за след това бях писала, че е нормално. Но всичко все пак трябва да е с мярка и толерантност.

# 678
  • Мнения: 15


Нямам таланта на Надин да откривам забавни клипчета, в тези сушави и горещи дни имаме  нужда точно нея. Надин  Hug.

Ето това може би ще ви разсмее, нека оставим да бъдем сериозни, точни и прецизни в работата си, а тук малко ларж, така ще разсеем един от митовете за българския характер, който за съжаление не е само мит.  

 Укротяване на опърничавия (филм) - Адриано Челентатно (двубоя с машината)

http://vbox7.com/play:ea5851d9


# 679
  • Мнения: 0
Привет!
Момичета, да съм изтървала някакви новини за 1 седмица,
откакто не съм влизала във форума newsm78
Нещо годеж или друго инфо няма ли, че няма как да изчета всичко назад, sorry.
Пишете със скоростта на светлината Laughing
Поздрави и се надявам да ме информирате.
Дето се казва - чакам инфо от първа ръка Laughing

# 680
  • Мнения: 2 116
Много умело включиха спорта като сюжетна линия...и гребане, и тенис...жалко, че пропуснаха плуването, Хасрет сподели, че не умее, но има желание да се научи...



ФенчеHug  зависи какви новини...около Туба и Онур-не, около Джансел-не, около ЗС-не, около темата- ами, пораздвижи се, има коментари за сериала, настроенията около участниците-артисти...клонят повече към позитивно, разбиращо и одобрително, харесващо мнение...изобщо поводи за усмивки и настроение има все повече и повече... Peace

# 681
  • Мнения: 2 116



"Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!"
(Алън Александър Милн "Мечо Пух")


Много са ми сладки тук...




# 682
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Рими, клипа на Челентано , който си ни предложила ме подсети , колко го харесвам не само като комик , а и като певец / нищо , че не е красавец /. Особено , много обичам една негова песен в дует с красивата му съпруга / тук , даже тя пее повече от него /. Успях да открия тази песен с превод на български , за който му е итересно ! Hug




Марги, а тези двамата от снимката са ми сладки винаги , дори и когато се "дракат" !

# 683
  • Мнения: 10 240
След снощното леко захлаждане днес жегата е направо убийствена.
Заповядайте:



И още нещо разхлаждащо:





# 684
  • Мнения: 2 116
Цвети, страхотни са клипчетата, които ни предлагаш-благодаря  Hug
Ама, ми се иска да прочета коментара ти към снощното клипче...може ли?
Сети ли се?/пост 639 стр.43/
Разбира се, приеми това мое любопитство...само като молба Laughing Heart Eyes

Ринка,  Hug с този сладолед ме приковаваш в темата...благодаря  Peace Laughing

# 685
# 686
  • Мнения: 10 240
 


РинкаHug с този сладолед ме приковаваш в темата.
Днес като сме без кафе в темата   Thinking ooooh! освен горещо ми е и сънливо.  Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 3
http://www.gecce.com/anket/sizce-en-guzel-vucutlu-erkek-oyuncumuz-kim-688.html

Това не е ли къщата на оджата?  newsm78  Кадрите са от сериала " Лейла и Месут" с Езги А. и вървеше по едно и също време с нашия сериал.

http://www.youtube.com/watch?v=Q5ggr6Wv4s8

Последна редакция: пн, 18 юли 2011, 16:58 от doriana

# 688
  • Мнения: 10 033


Ето кафето, сега Себи ще пусне и чая...

# 689
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, видях молбата ти , отправена към мен  Blush! Но , какво да ти отговоря - като и аз самата , нямам съвсем точно обяснение за това ! Първото , което си помислих е това , че все пак е възможно да дочака някой ден , Хасрет да промени решението си . Това беше виждането ми за сериала , но сега след известно време и най- вече другите събития - се питам дали тези думи , нямат връзка и с реалността / просто си спомних , че за първи път стана дума за отношения между Туба и Онур , преди предложението за брак и , че е възможно това да промени сценария /.

Общи условия

Активация на акаунт