Дойде ли и последното ЮЛСКО човече - в "Родени" се местимe вече!

  • 29 129
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 609
Сигурна бях, че изпускам нещо...

Джужде, честита рожба и на теб!!!

Цветомила, честит рожден ден! Много щастие и здраве!

# 61
  • Мнения: 118
Здравейте!
Тази сутрин в 8.30 ч без проблеми се роди Сияна
3350 кг
50 см

Ще пиша пак при първа възможност, след като се приберем вкъщи. 

# 62
  • Мнения: 648
   Здравейте, момичета  bouquet Поздравления за всички нови майчици в темата, нека са ни живи и здрави и много щастливи дечицата Hug
Благодаря ви за прекрасните пожелания  bouquet
Вчера от сутринта ме метнаха едни убедителни и циклични контракции и усещах, че детето е решило да се ражда, в 20 часа бях в предродилна зала и в 23.19 се роди Кристиана- различното този път беше, че нашият тати беше с нас и участва максимално в процеса, което за мен беше огромна помощ Heart Eyes Криси се роди по- едричка от кака си и това също донесе нови усещания при мен. Сутринта засука и сега го е ударила на сън:)
Пожелавам леко раждане на всички, на които им предстои голямото събитие и хубав ден  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 515
Цвета,честита ти малка принцеса Сиана!Да ви е жива и здрава,а на теб бързо възстановяване! Hug

# 64
  • Мнения: 75
ЧЕСТИТА РОЗОВА РОАДОСТ НА НАДЕЖДИЦА, ДЖУДЕНЦЕ И ЦВЕТИ !!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ КУКЛИ И НЕКА РАСТАТ УМНИ, ЧАРОВНИ И БЕЗГРИЖНИ ДЕЧИЦА !!! А АНА ЩАСТЛИВИТЕ МАЙЧЕТА СКОРОШНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!
  Hug Hug Hug


МИМЕ, ЧЕСТИТ ТИ ЮНАК ! ДА В ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЖОРКО, МНОГО ДА ВИ РАДВА, ДА РАСТЕ ВСЕ С УСМИВКА НА УСТА И ДА ВИ ПРАВИ НАЙ-ГОРДИТЕ РОДИТЕЛИ НА СВЕТА !!!! СКОРО ДА СЕ ПРИИБИРАТЕ ВКЪШИ И ДА СИ СЕ НАРАДВТЕ СПОКОЙНО ЕДИН НА ДРУГ !!!


Успех на Диадора и Руми днес и уте на Юлско бебе !!! Чакаме новините за малките съкровища Simple Smile

Щурчаки, радвам се че се включи Simple Smile Браво , за упоритостта ти с кърменето, само така !!!!  Hug

Иринка, дано другата седмица сме заедно, че хич не ми се ще да пренося... то вече колкото по-малко време остава, толкова по-нетърпелива ставам... и то като чета всеки ден за новите бебшори.... иначе съм спокойна  Crazy

# 65
  • Мнения: 180
Smile'S, на изписването, което беше на 05.07 не сме слагали шапка. Акушерката даде зелена светлина. Сложих я само за няколко снимки. Сега при разходките не слагам шапка.

Честито на родилите мами! Да са ви живи и здрави дечицата! На вас бързо въстановяване!

Мецани, и тук да ти честитя младежа! Да е жив и здрав Георги и мнооооооого щастливо детство! На теббързо въстановяване и скоро да си бъдете у дома Hug

# 66
  • Мнения: 277
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА НА МЕЦАНИ, НАДЕЖДИЦА, ДЖУДЖЕ И ЦВЕТА ЗЗ

# 67
  • Мнения: 540
дами сега видях в друг форум че днес в 14,45 нашата Руми е родила момиченце,казва се Михаела-3 кг и 50 см.
Румка честито миличка да ти е жива и здрава рожбичката и много да те радва!

# 68
  • Мнения: 234
Честити бебчета и на Руми и Цвета 33! Бързо възстановяване на вас, момичета и скоро да си гушкате бебчетата вкъщи!
Мамите, които вече родиха, в болницата и по-специално в МД как се плаща - кеш или може и с карта, за да мога да се подготвя, че в последните няколко години нямаме навик да плащаме кеш. Мерси предварително

# 69
  • Мнения: 329
Честито щастие, миличка Марийче! Да разсте юначето Георги здраво, усмихнато и щастливо за гордост на мама и тате! Наздраве на таткото!


Честити сладуранки на Надеждица, Руми, Джудже и Цвета! Да са послушни и щастливи момиченца!!!

# 70
  • София
  • Мнения: 515
Честито съкровище и на Руми!Много  Hug и за двете!

# 71
  • Мнения: 90
честито и от мен на всички мами,и на мен остават още само 4 дена,искам да попитам мами,родили секцио в девата цената 750 лв ли е? да знам да се подготвя?

# 72
  • Мнения: 303
Честито на Мама Руми! Да им е жива и здрава малката красавица Михаела, много да ги радва, лакомо да похапва, а на мама Руми бързо възстановяване!


Преди малко се чух с Руми, звучи много бодро Simple Smile и се чувства добре! [/color]

Честити бебчета и на другите мамчета, да са живи и здрави, много послушни и сладко похапващи!

# 73
  • Мнения: 21
Ето ме и мен в новата тема с още една прекрасна новина - Bubulka  си има прекрасно момченце - Димитър - 3950 гр., 52 см. роден е днес - секцио  newsm44
Честити бебчета на всички мами и бързо възстановяване и от мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ехаа, колко бебенца пак си имаме  Grinning ЧЕСТИТО НА МАМА ЦВЕТИ, Bubulka  И МАМА РУМИ! дА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕчИЦАТА, ДА СИ ХАПВАТ И ПАМПЕРСИТЕ ДА ПЪЛНЯТ  Mr. Green БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ МАЙЧЕТА!



Общи условия

Активация на акаунт