ЗА ИЛИ ПРОТИВ ОЛЕКОТЕНИТЕ ЗАВИВКИ ЗА НОВОРОДЕНО?...

  • 6 858
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Ellypr
Здравейте пак,
Може и да не вярвате, но имаше пъпки на свивките на ръцете, вратлето и под целия памперс, даже си мислех да не е шарка и го водих на доктор  Embarassed  Embarassed .
Явно има различни деца и хора въобще  Grinning . У нас зимата е 19-20 градуса, през нощта децата са облечени с бельо (боди с къс ръкав, рядко дълъг-Дани и потник+боксери за Вики) и пижами - плътни, памучни, спят боси. Баткото спи с олекотена завивка, а малкия с ватирано чувалче без ръкави, което е по-тънко от завивката на баткото. Като цяло децата спят на по-ниска температура и с по-леки завивки от нас с таткото, защото иначе са неспокойни и се будят за вода.
Поздрави  Grinning


Необходими ли са ти потниците и бодитата? Може от това да се претоплят. Мойте спят само по пижама.

# 31
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Туфи
  Hands Thumbsup Ммммм, дано дано! За сега имам един безкрайно ДИВ водолей  #Onfire  #Onfire  #Onfire ..... и умничък, разбира се Wink  Wink  Wink


Ми това ни едно от многото положителни качества!!! Не се притеснявай с възрастта улягаме  Grinning  Laughing  Laughing

# 32
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
И на нас ни подариха два комплекта олекотени завивки. Само че единият, който е с невероятен десен се оказа ултра твърд. Въобще не обгръща бебо, стои като палатка отгоре му и не го използваме. Аз също използвам торба, защото спа като пън и не мога да ставам да го завивам сегиз тогиз  Embarassed

# 33
  • Мнения: 1 770
Цитат на: logo5ka
И на нас ни подариха два комплекта олекотени завивки. Само че единият, който е с невероятен десен се оказа ултра твърд. Въобще не обгръща бебо, стои като палатка отгоре му и не го използваме.


Офф, и мен това ме дразни в нашата олекотена завивка. Използвах я за малко през пролетта, през лятото я ползвах като постелка само, но сега ще ходя на пазар за чувалче. Дъщеря ми на времето само с такова спеше и е направо чудо. Че отвиването е много неприятно. Аз обичам да им е проветриво и прохладно в стаята и по-добре да са по-добре завити и на чист въздух, отколкото в задух. Без чувалчето това е невъзможно - трябва да спя в тяхното легло, за да ги завивам постоянно...което е абсурд, разбира се.

# 34
Цитат на: AFRODDITA
Абе, Ноnda защо са против обиколниците Rolling Eyes  Confused: ....

Заради внезапната смърт в леглото. Тук са много наплашени за това чудо, но и в интерес на истината статистиката им по едно време е била с голям процент Sad . Сега положението малко като ,че ли се е поокротило. Причината да се ползват и такива дупчещи одеалца и също тази.

# 35
  • Мнения: 1 704
Цитат на: edna_ot_vas


Къде в BG се продават обаче такива Confused:


мисля, че видях нещо подобно в метро.. може би не чак толкова дупчести, но доста рехави като плетка..

# 36
  • Мнения: 1 704
Правилно ли разбирам, че ако спинка в чувалче... олекотените завивки се оказват напълно излишни ... или и върху чувалчето мяткате завивка Confused

# 37
Цитат на: Mags
Правилно ли разбирам, че ако спинка в чувалче... олекотените завивки се оказват напълно излишни ... или и върху чувалчето мяткате завивка Confused

Чувалчето е напълно достатъчно. Няма да го пържиш това дете я Wink  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Honda
Цитат на: Mags
Правилно ли разбирам, че ако спинка в чувалче... олекотените завивки се оказват напълно излишни ... или и върху чувалчето мяткате завивка Confused

Чувалчето е напълно достатъчно. Няма да го пържиш това дете я Wink  Simple Smile


абе и на мен ми се видя множко, ама аз да си питам  Laughing

# 39
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Yvette
Необходими ли са ти потниците и бодитата? Може от това да се претоплят. Мойте спят само по пижама.


Проблема е в отвиването. За това и за мен най-добре си е чувалчето.

# 40
  • Мнения: 255
Цитат
мисля, че видях нещо подобно в метро.. може би не чак толкова дупчести, но доста рехави като плетка..


Mags, мерси за инфото , а в интерес на истината тия дни и аз успях да се натъкна на нещо  подобно...Един вид, който търси намира Wink

Общи условия

Активация на акаунт