Деца с очни проблеми - тема 5

  • 62 407
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54 563
А , това за бебето не го съобразих .  Embarassed

Октоподче , много си умна ! Heart Eyes

La vie en rose , пожелавам ти го ! Hug

# 16
  • Мнения: 3 634
Октоподче , много си умна ! Heart Eyes

И красива! Laughing Пишете за някои други оптики, от които пазарувате, за да ги добавя в първият пост.

# 17
  • Мнения: 144
Мдааа, правилно сте разбрали, умници !  Hug Започнахме интензивни упражнения по въпроса, пък вие стискайте палци да си направим мома  Blush

А новините са такива, каквито ги приемем, нали знаете. Изхождам от мисълта, че можеше да бъде по-лошо и съм доволна. Дано и момците мислят същото в бъдеще и бъдат щастливи с малкото им дадено зрение, вярвам че е възможно.

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
La vie en rose, стискам силно палци скоро да се похвалиш с две чертички, а догодина - с едно прекрасно и здраво момиченце Peace!

Искрено ти се възхищавам за нагласата, ще ми се да бях силна като теб...целувки на теб и прекрасните ти деца Heart Eyes!

# 19
  • Мнения: 3 634
La vie en rose, ти мислиш ли, че проблемите на децата ти са поради генетични причини? Аз често съм разсъждавала върху това понеже очният проблем на съпругът ми е с 70% онаследяване, но ето че проблема на Мите е далеч от това като диагноза.

# 20
  • варна
  • Мнения: 1 395
 La vie en rose, пожелавам ти да се осъществи  заплануваното здраво момиченце. Heart Eyes
  На Мишел пожелавам да мине всичко по вода. Peace

# 21
  • Мнения: 247
Слънцето е и тук - радвам се на всички добри новини  Simple Smile  И аз изповядвам философията на La vie en rose  Laughing
Мама на мишлета - какви са тези процедури с квант?

# 22
  • малко градче
  • Мнения: 188
http://www.medicalcenterlife.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D … D0%BF%D0%B8%D1%8F   
   Не знам за вас, ама аз опитвам вече всякакви методи, тъй като традиционната медицина за 7г. не ни задържа поне малко диоптъра.
   С очите си видях момиченце на около 5г., което беше кривогледо с едното оче и имаше +3диоптъра. След процедури като нашите няма диоптри и оченцето е  почти на място.
   Длъжна съм да опитам всичко. Ако не стане то е ясно,че ще се оперира след 18г. , но дотогава до какви диоптри ще стигнем не се знае.  Баща и е с -1.25 от15 години и не мърда. Може би е ген?

# 23
  • Мнения: 54 563
мама на мишлета ,  Hug

Благодаря за инфото .  bouquet
Колко процедури трябва да се направят и само там ли я има тази терапия ?

# 24
  • Мнения: 144
 Hug Heart Eyes На всички за хубавите думи !

La vie en rose, ти мислиш ли, че проблемите на децата ти са поради генетични причини? Аз често съм разсъждавала върху това понеже очният проблем на съпругът ми е с 70% онаследяване, но ето че проблема на Мите е далеч от това като диагноза.
Ще ти призная, че когато имахме само едно дете съществуваше вероятност болестта да е случайност. При две със същите симптоми шансовете да е случайност са много малки и всички вярват, че е гентично. И понеже са две момчета имаше големи съмнения, че болестта се предава с хикс хромозома на майката. Сега обаче ни обясниха, че може и майката и бащата да са носители на повреден ген и съвсем случайно двете деца да са взели двата повредени гена едновременно. Това ще се докаже чак след година. Допълвам, че ние не сме болни,  но незнайни са пътищата генетични  Rolling Eyes

# 25
  • малко градче
  • Мнения: 188
Предполагам, че кванта го има в много градове. Ние сме от Горна Оряховица, но правим процедурите във Велико Търново.   Докато не видях детенцето изобщо нямах представа, че има такъв център там и че може да се приложи и медицина ,различна от традиционната. Процедурите с квант между другото ги прави докторка.

# 26
  • Мнения: 54 563
La vie en roseHug

Пожелавам ти да си имате момиченце със здрави очички ! Heart Eyes
А батковците да не се влошават ! Praynig

мама на мишлета ,

Понеже не съм чувала за такава терапия , във Велико Търново в каква болница ходите ?

# 27
  • Мнения: 8
Здравейте, и аз се включвам за да пожелая успех на Еми и на всички малки и пораснали деца. Искам да споделя нашия проблем имам дъщеря на 1г. и 9м. с диагноза стабизъм лекарят който я видя каза че ще се оправи с операция, но след като стане на 5г. Има ли някой с подобен проблем.

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравей, Борислава, добре дошла тук  bouquet!
Само страбизъм ли е диагнозата или имате и диоптри? Малксият ми син е с кривене на едното оче, но и с далекогледство. През очилата държи очите стабилно, така че засега изобщо не се говори за операция при него.
Кой ви е лекуващ лекар?

# 29
  • малко градче
  • Мнения: 188
Център " Светлина"  над пенимаркет до КАТ.

Общи условия

Активация на акаунт