Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 819
  • 250
  •   1
Отговори
# 135
Момичета, имам въпрос.
Някой писа тук за някакъв крем с невен за кожни проблеми, но ако може да повтори... Става ли за такива, дето май ще карат втори пубертет ... Не, че не полагам грижи -редовно миене , кремчета .. абе грижа се за лицето си, но за няколко дни пъпчасах по лицето и малко по гърба и направо се стреснах... Може и от лелката да е  newsm78 ама дайте акъл щом  крема помага.. Благодаря предварително!

# 136
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета! Минавам да се похваля и тук, че ще се пръсна от кеф: зех книжка днес newsm44 Естествено, думите на инструктора бяха: "Бе ти не кара много добре, ама ще направим компромис и дрън-дрън" newsm01 Ама все тая, важното е, че ме пуснаха. А самият изпитен ден премина мнноого интересно. Запознах се с адски интересни хора: психотерапевтка, доктор по химия, баба на 2 внучета, и един куп тинейджъри. Получи се супер приятелска атмосфера и взаимно се подкрепяхме, когато видехме, че някой се е сдухал.

Та така от мен...

# 137
  • Мнения: 471
Гризка, ЧЕСТИТО !!!  smile3501 Браво, много се радвам за теб. Пожелавам ти да натрупаш голям шофьорски опит, безпроблемно каране и никакви произшествия по пътищата на България и Европа   car003 И естествено много скоро до теб на седалката да стои едно бебче   Hands Thumbsup

# 138
  • Мнения: 4 310
Гризка, Бравос! newsm44 newsm44 newsm44 Айде лека и безаварийна и скоро твоя колица да си имаш!
irinii, Благодаря ти! Надявам се татко ти да се стабилизира. Съчувствам ти мила, наскоро и аз изживях такива тревоги.  Praynig

# 139
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета, чак сега ви изчитох -- работа и пак работа, нали знаете `луд умора няма`.
Няма да ви изреждам поименно, но ви стискам палци милички на вас , на които не трябва да им идва.
Дано да се похвалите.
Иринии, стискам палци за татко ти.
Кремът е Jardin става и за акне.
И ... стига сте сънували лоши неща, а само елхи, еленчета и Коледни подаръци.

# 140
  • Мнения: 1 029
Гризка,Честито!Много се радвам за теб!Желая ти безаварийно пътуване!
 smile3501  newsm01
И аз се замислям за курсове,през март,април.
Ирини и Вили,дано татковците ви бързо се оправят!

# 141
  • Мнения: 1 091
Момичета, помагайте със съвети и инфо, че много съм притеснена. Имам подут и болезнен лимфен възел от едната страна на тила. На някой случвало ли му се е? Ходих при личната лекарка, каза да пия витамини и да отида пак в петък. А дотогава? Незнам защо, но като го напипах, много се уплаших. Извинявайте предварително, че ви занимавам. Embarassed
Гризка, честито

# 142
  • Мнения: 9 131
Щом лекарката е казала че всичко е ок- послушай я. Верно, че малко  стряскащо звучи- подут лимфен възел- и знам какво си мислиш, обаче надали това би бил единствения симптом Grinning не се сдухвай, лимфни възли се подуват при настинка например Wink

Гризка, да почерпиш за книжката и казвай кога да се крием по къщите Mr. Green Шегувам се, разбира се- честито и със здраве да си я ползваш Blush

# 143
  • Мнения: 1 950
hot chocolate , напълно съм съгласна със Stefanie
може да звучи страшно но не е, действително лимфните възли понякога реагират и се подуват и от най-слаб възпалителен процес. Може също и от болен зъб. Аз съм имала подобни проблеми като дете, до ден днешен помня, че първо ме объркаха със заушка, но после се оказа лимфен възел, който се успокои много бързо, без някакви определени медикаменти освен витамини.
Стискам палци да ти мине съвсем скоро Praynig

# 144
  • Мнения: 4 970
Най-накрая - здравейте и от мен! Вчера ми гръмна компютъра и едвам сме работили-голям екшън беше.Днес- в късния следобед ми докараха нов и..цял ден събирам и пълня информация.Сега вдигам глава.Направо изпуших #Crazyа имам още от работния ден #2gunfireГризкаЧестита ти книжка-хайде - лека и безаварийна Laughing
Това е за сега от мен.Отивам да чета и наваксам пропуснатото........

# 145
Добро утро момичета! Успешен ден на всички!
Гризка, поздравления!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet
Hot chocolate, послушй лекарката и не се притеснявай излишно!! Хайде нека поне една от вас днес да се похвали Wink

# 146
  • Мнения: 529
Здравейте и от мен сладурани  Laughing
Да се присъединя и аз към групичката на "лудналите от работа" Cry. Направо ще ме подлудят вече, и до края на годината ще става още по-зле. Но тъкмо ми остава по-малко време да мисля за глупости.   Twisted Evil Е, тази нощ е изключение - бях си казала, че ако днес сутринта темп. ми се задържи над 36.7 ще си направя тестче, и какво си мислите, събуждам се още по тъмно и хващам термометъра - 36.7 добре, ама часът е 2  #Crazy. Викам, няма да се излагам, ще чакам до сутринта  Rolling Eyes . Какво ти чакане, аз въобще не можах да изържа, станах в 4 направих си теста, видях гадната една черта  #Cussing out и след това се опитах наистина да поспя малко.  Sad Не успях разбира се и ето ме сега, първа писта в работата, трупам точки като най-работна  Wink .
Ще си чакам кротко лелката а пък тя дано да ме пропусне  Embarassed.
Желая ви много усмивки и пухкави коледни подаръци. Heart Eyes
Гриз, да ти е честита книжката, надявам се че върви в комплект с хубава кола  Grinning

# 147
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро!  tongue Stuck Out Tongue Winking Eye ppp  wavey

Гриз, честито Шофер!  smile3501 newsm01  car003 Добре дошла в нашата гилдия. Леко и безаварийно шофиране!

kakichka, не се измъчвай така, Мила! Всичко ще се подреди, рано или късно ще видиш двете чертички. Успокой се и не мисли за тези тестове, местове! Я виж какъв хубав празник идва! Украси ли вече елхата?  Hug Hug Hug

Хайде, лейдииииииз, чакам ви с предложенията за украса на елхичките!!!!




# 148
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета! Благодаря ви много за хубавите пожелания  bouquet Както се казва: от вчера вече пътищата не са същите newsm53 Но не се тревожете, още нямам официална книжка, тъй че можете да си се разхождате спокойно за известно време Laughing

Шоколадче, аз миналата година така имах подут лимфен възел, който после се оказа, че бил заради рубеола. Не искам да те плаша, де, а и да е рубеола - няма нищо страшно. Просто исках да кажа, че може да има всякакви причини за подуването. А може и да се е получило друго: да си пипнала някакъв вирус, с който лимфната система да е почнала да се бори, и в резултат ти не си се разболяла, но възлите са се подули. Ако е така, ще си мине само след известно време. Но те предупреждавам, че лимфните възли по принцип се възстановяват малко бавно, така че не се стряскай ако продължат да седят подути известно време.

Какичка, съжалявам много за кофти теста Cry Аз за да избягвам подобни ситуации просто... не правя почти никакви тестове. Нямам нервите да гледам по 1 черта. Колкото и да ми закъснява, просто си чакам, щото вече разбрах, че закъснението не е никак сигурен признак на бременност.

# 149
  • София
  • Мнения: 1 067
Искам да ви пожелая добро утро с нещо забавно, и ето ви един Виц!

В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква
второто:
- Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма.
Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя --- сплескан,
че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти!
Вторият на третия:
- Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме
сплотен колектив, един за всички, всички за един!
Третият - на четвъртия, четвъртият - на петия, петият - на шестия, шестият -
на седмия, седмият - на осмия...
Осмият на деветия:
- Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно!
Деветият на десетия, побутвайки го:
- Знаеш ли какво, приятелче... Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме
корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже... Като едно семейство
сме... Ние сме корпорация... Трябва да се държим заедно...
Десетият:
- Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!!

Малко дълъг стана постинга а и да не ми се карат че не е за тая тема вица, ама просто не удържах като го прочетох, и се смях 10 мин.

Стефани... гледам за Депеш се готвиш... разбра ли че идват на дата 21 Юни? Може да си уговорим една срещичка там и дружно да си слушаме...

Общи условия

Активация на акаунт