Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 824
  • 250
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 272
mimika2304  много е хубаво това, че отново си влизаш в панталоните! Ще посрещнеш Новата година със самочувствие и с добро настроение от постигнатото! Не унивай! Сигурна съм, че ще ти се паднат най-хубавите късметчета от новогодишната баница и ще се сбъднат!

# 76
  • Мнения: 9 142
Мимика, благородно ти завиждам... аз нямам воля напоследък а имам за сваляне...видя ми се обаче по-лесно да си купя нов панталон за купона другата седмица, отколкото да сваля килца Embarassed

Абе мацки, тоя Лактофлор е изчезнал безследно като....и аз не знам като какво newsm78 Май трябвало да го поръчвам...уф Crossing Arms
Имам въпрос за фертилити френд: когато на лентичката се изпише Chart Not Updated, какво да правя? Прочетох, там беше обяснено, обаче ми иска да съм във ВИП акаунт, за да го оправи Tired някакви съвети?

# 77
  • Мнения: 3 376
Леа, Стефи и Фъстъчка, благодаря ви за съвета, но както вече писах в другата тема - лятото пих 2 курса Ципрофлоксацин и нямаше ефект. Бактериите ми се оказаха резистентни към него newsm45 За това и търся алтернативи сега.

Стеф, как така изчезнал Лактофлора? Не съм търсила скоро, но сега се стресирах като прочетох #Puppy dog Ще потърся и по софийските аптеки, ако има тук мога да ти изпратя с пратка по пощата.

# 78
  • Мнения: 9 142
Гризче, мерси ти, дано обаче не се стигне до това...в една от аптките ми казаха че мога да си поръчам директно от доставчика, който утре ще мине...така че ще пробвам. Иначе, масово във всички аптеки ми казват че от месеци, дори година и повече, не са зареждали такова нещо Shocked

# 79
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мацки.

Сно6и бе6е странна ве4ер zа мене.Цялата се бях подфундила,4ервени,4ак алени буЗи,стра6на топлона иЗлъ4ва тялото ми,а на мене ми бе6е студено.Болки в гърдите,стра6но главоболие отново и гадене.А в съ6тото време умирам от глас.Даже преЗ но6а ставах да ям.В4ера трябва6е да дойде лелявата,ала я няма.Днес съ6о липсва..Дали да не ида на доктор,или е рано по6е? newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 4 272
Веси, рано е още за доктор. Първо си направи тест. Ако е положителен, изчакай още няколко дни и тогава тичай на доктор. Хайде успех!

# 81
  • Мнения: 1 768
Днес покаЗа отрицателен Cry

# 82
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте красавици! Заринала съм се в работа, прескачам от данъчно на данъчно и от банка на банка....Днес е голям зор, утре имам важна сделка /стискайте палци, моля ви/ и се надявам от Четвъртък вече да се поуспокоят нещата и да имам повече време да чета и пиша тук! Късмет на всички! Прегръдки и пожелания да ви се сбъдне поне по една мечта тази седмица!

# 83
  • Мнения: 1 441
Здравейте предколедни сладуранки  Hug
Влизам само за 3 минути и половина да ви се обадя, защото полудявам от работа през последната седмица....  ooooh!
Шефа ми явно реши, че ще ме използва до дупка и ще ме накара да свърша де що има работа  #2gunfire.
А иначе в къщи слагахме дограма миналата седмица и всичко беше на вили и мотовили.... Изобщо нямах време да влизам във форума...Едва сме се оправили... И аз като Съншайн ще си сложа в подписа някаквя проклетия от типа на "Не ща да чуя повече за дограма!"   Laughing
Честито на всички, на които има за какво да се честити (Хъни, специално за теб   bouquet ), скорошно оздравяване и подобряване на настроениета на тези, които си имат болежки (и Бобчо на Леа) и успех на всички дето нещо си чакат  Wink
Аре, ще се видим пак (ама не знам кога)

П.С. И среща съм пропуснала............. Rolling Eyes Ама сте сладуранки бе........ Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 4 312
Стеф, лактофлора го продават в аптеката на Ceiba на Съединение /аз от там си го купувам винаги/ и също от тази на тунела "Север", дето преди беше билкова, а сега е денонощна. Някъде към 11 лева е. По другите аптека като че ли не са и чували за него. Ако търсиш противогъбен ефект, трябва да купиш лактофлор био плюс.
Последно тази събота си купих от Ceiba на Съединение. Laughing

Последна редакция: вт, 13 дек 2005, 12:16 от *vera

# 85
  • Мнения: 1 029
Леа,бързо оправяне на малкият сладур!
Стефчо,аз разбрах,че колкото повече изследвания правим,толкова повече неща откриваме.Така,че споко,щом не е страшно,няма страшно.И тенкю за хубавото подсещане за ф.киселина! Hug
Жабче,много хубави снимки,радвам се,че си изкарала страхотно!
Веси,нали щеше да се учиш на търпение,споко,ще стане скоро,ще видиш.Просто го чакай малко по-спокойно. Praynig
Симеона,Честито,лека бременност и здраво бебче!  bouquet
Мимика,дано и на теб се случат хубави неща по Коледа и НГ! Hug
И само да кажа,че когато Хера спре да пише тук,както и повечето мацки,този форум няма да е същият,но и пожелавам скоро да се премести в по-хубавият,за да го осъзнаят всички,които не са!Херко,гуш! Hug
Целувки на всички мацки,от мен!  bouquet
Гел,добрьо утрьо,как си и къде си?

Последна редакция: вт, 13 дек 2005, 12:36 от danidan

# 86
  • София
  • Мнения: 4 272
Хера днес отсъства, защото, доколкото си спомням освещават апартамента. Не мисля, че се е отказала да пише тук.  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 029
Не,Леичка,аз нямах предвид,че се е отказала,а по-принцип.Целувки Hug Hug Hug

# 88
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Гел,добрьо утрьо,как си и къде си?
Тук,тук!
И най-вече в чата.
Добриутро,дами!  bouquet  bouquet  bouquet
Добриутро,Херкоууууууууу!  bouquet
Поради липса на съществености не се явявам,че и без туй много станаха спамърките и провокаторките у форума...
Ама при следващо заяждане ще бъда безкомпромисна!
А който иска да се заяждаме предварително,да заповяда в чата,на ваше разположение съм,дами!  bouquet

# 89
  • Мнения: 9 142
Вера, аз също си помислих за онази аптека- тя е невероятно добре заредена и има всякакви неща, но просто нямах път натам - далечко ми е от Кичука, но пък сега като знам че има- ще ида специално. Много ти благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт