Най-нелепият подарък

  • 303 949
  • 3 091
  •   1
Отговори
# 2 580
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Мишките са страхотни 😍

# 2 581
  • Мнения: 36 666
И на мен ми харесват мишките Simple Smile
Що се отнася до обеците - имам обратния случай.
Скрит текст:
Преди доста години започнах да си правя дрънкулки от полимерна глина, непрофесионални, само за мен. Не съм искала да ставам професионалистка, харесвам крафтинга и до момента опитвам най-различни неща. Последно си пирографирах нещо. Всичко си е за мен, просто ми доставя удоволствие да опитвам различни неща и да си ги трупам (или да си ги хвърлям - при всички случаи са си мои). Както и да е - тогава бях направила няколко чифта обеци, обаче мой роднина като видя, ми поиска едни и започна да се хвали на свои познати. На мен ми беше неприятно и казах на човека (не знаех, че ще бие барабана), обаче една позната разбрала и започна настоятелно да ми иска едни (под настоятелно имам предвид многократно, през различни дни - не се отказва и не забравя). Интересното е, че тя не ги поиска, защото ги харесва, а защото явно си е мислела, че ми прави някакъв комплимент (или че прави комплимент на този човек, чрез мен). На мен ми беше противно, но ми беше неудобно най-вече заради този човек, ако нещата не се случваха без негово знание, щях да я сиктердосам (извинявам се за израза). Та, дадох й едни и те потънаха, като в черна дупка - не съм ги виждала от тогава. От целия случай ми стана толкова гадно, че престанах да се занимавам с това хоби.

# 2 582
  • Мнения: 1 724
Аз правех за себе си крем от гъша мас и невен и приятелките ми подпитваха редовно няма ли пак да направя. Исках да им обясня как става, но те не искаха да знаят. Ами аз пък не исках да се чувствам ангажирана с това правене, защото е лесно, но си е цапотия и занимавка. Е, поотрязах ги.

# 2 583
  • Мнения: 5 832
Мишките са много яки!

# 2 584
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 066
Много сладки мишки. Аз си купих гномчета за коледна украса.

# 2 585
  • Мнения: 7 898
Да мишките са хубави, но пак са нестандартен подарък който много хора биха се чудили какво да правят.

# 2 586
  • София
  • Мнения: 35 244
Аз получих шедьовър на китайското творчество, представляващо двуетажен поднос за дребни сладкиши, увенчан с херувими, облачета,богата орнаментика и жълто злато, баш как си трябва.
Сглобих го с кански мъки, посмях се и сега ми седи курдисано на плота.
Ще взема автомобилен спрей и ще го префасонирам в поднос за бижута.

# 2 587
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Мишките са много сладки.
И аз правя подобни кукли и играчки, поръчват и за деца, но и за възрастни.

# 2 588
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 066
Аз получих шедьовър на китайското творчество, представляващо двуетажен поднос за дребни сладкиши, увенчан с херувими, облачета,богата орнаментика и жълто злато, баш как си трябва.
Сглобих го с кански мъки, посмях се и сега ми седи курдисано на плота.
Ще взема автомобилен спрей и ще го префасонирам в поднос за бижута.
Имам подарена нощна лампа, или са лебеди или нещо подобно, да я пратя към теб? Също е шедьовър 😁

# 2 589
  • Мнения: 11 967
С риск да прозвуча като простакеса, както е описан подносът ми звучи доста симпатично. Представям си нещо тип старинно. Не бих подарила такъв, защото не зная на всеки подредбата, но мисля, че би ми харесало. А може и да е много различен от представите ми

# 2 590
  • София
  • Мнения: 35 244
Ако беше винтидж щеше да ми хареса ужасно много. Но то си е новодел чайна лукс Mr. Green

# 2 591
  • София
  • Мнения: 13 914
Ако беше винтидж щеше да ми хареса ужасно много. Но то си е новодел чайна лукс Mr. Green
Супер идея ти е дошла. Аз така за бижута ползвам едни купи и подноси,  доста стари в които няма какво да сервирам.

# 2 592
  • Мнения: 36 666
Аз си имам двуетажен поднос за сладки с коледни мотиви - декември го сглабям, останалото време е разглобен и в шкаф.
А поднос със закачалка за бижута си взех преди време от Али - бронзов. Всъщност не бих се разсърдила, ако някой се сети да ми подари още един.

# 2 593
  • Мнения: 2 533
Чак нелеп подарък май нямам, но се сетих за една смешна ситуация наскоро.

От едно известно време повтарям колко много искам да си сменя телефона и винаги споменавам точно конкретния модел, към който съм се насочила. Приятелят ми беше с мен като си го купих, помогна ми да избера цвят даже. Тоест, запознат е. Поне така мислих докато не реши да ме зарадва и да ми подари кейс - в любимия ми цвят, точно в стила, който харесвам, но ... за тотално друг телефон. Joy

А конкретно за темата с нелепи подаръци се сещам за тайния Дядо Коледа в клас, който си организирахме (включваше се само който иска, не беше задължително). Един съученик подари на моя близка приятелка по това време не един, а ДВА душ-гела, да си ги сменяла. Joy Момичето беше много поддържано, изключително държащо на външен вид и хигиена. Малко се пообиди тогава.

# 2 594
  • Мнения: 3 025
Сещам се за един подарък, който не че не ми хареса,  а остана неизползваем по предназначение. Донесоха ми  типичните пантофки от Турция- отпред извити като малкия Мук, с пискюлче и камбанка накрая,  но 36 номер, а аз нося 40. Така и никога не ги обух, а ги сложих като екзотичен сувенир на секцията.

Общи условия

Активация на акаунт