Петъчна. Правили ли сте любов на плажа?

  • 11 070
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 399
Правила съм на плажа през нощта, като бях млада и правех секс, където ме свари нуждата.
  И аз така, нито съм носила хавлийка, нито съм усетила дискомфорт. В морето също, това са ми едни от най-хубавите спомени - ееех, лудост- младост....

# 31
  • Мнения: 12 692
И кво сега, напълни ми гъзо с песок.

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Не сме. Но бих пробвала. На някое 4исто море оба4е, тука нема на4ин просто Naughty

# 33
  • Мнения: 4 569
не съм. Tired

# 34
  • Мнения: 10 547
Знаете ли вица за жули?
Правят секс на плажа българин и французойка. Тя му казва:
- Mon julie....
- Жули, жули гъзо, ма е яко.

# 35
  • Мнения: 1 296
Е ако е бил отгоре как няма да му е яко Joy
Да му е мислила французойката като се е съгласила да е ,,основа,,.

# 36
  • Мнения: 571
"...стига бе тозиииии,всичко проваляяяяш пълниш ми дупето с пясъъъък" Joy Joy Joy
Не съм,ама как ми се иска Whistling Ей така за тръпката сякаш.Аман от консервативни мъже дето иначе на думи са.... Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 296
А, той и моят мъж се дърпа, ама май е само привидно Laughing
Като го понатисна я в банята, я на друго място и знаеш ли колко бързо престава да се дърпа Joy
Изчезва му и консерватизма, и задръжките Laughing

# 38
  • Мнения: 571
Абе,не си е работа взимане-даване с мъже дето са като девствени абитюрентки ooooh!
А има и такива.Срам ли,консерватизъм ли,що ли newsm78 Ама в леглото,на тъмно,мисионерска,не повече от 5 минути,тихо,гръб в гръб след това и заспиване...........И такива индивиди странни има.
После дай на плажа,па У водата,па зад водата...нема такива филми Mr. Green

# 39
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Правила съм на плажа през нощта, като бях млада и правех секс, където ме свари нуждата.
  И аз така, нито съм носила хавлийка, нито съм усетила дискомфорт. В морето също, това са ми едни от най-хубавите спомени - ееех, лудост- младост....
Peace


 Е , де не го ли направиш гА му е времето т.е.когато си  млад .... зАбрави после   Wink

С годините ставаме като принцесата и граховото зърно  Mr. Green





# 40
  • БГ
  • Мнения: 735
мдаааа това за принцесата го подкрепям има нещо такова Laughing

# 41
  • Мнения: 276
На самия плаж не съм, само във водата, но не ме кефи. Най си обичам на хубаво и удобно легло.
А и през нощта на плажа обикновено ми е много студено.

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е, секс он дъ бийч е класика. Питай нещо по-екстремно.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Във водата не съм, но нямам и желание там, само на плажа, на лунна светлина /така се случи/.Декор и помощно средтсво на бушуващите страсти беше лодката, която позлвах предимно аз де, за да с е държа:))) /цветна работа стана тук. Wink./.Обаче най-се изненадах като разбрах, че сме си имали воаьор, който на следващата вечер в компания от около 6 човека каза, че е видял двама подрпени на лодката да вършат разни неща в 4 сутринта, докато той е разхождал кучето, обаче намекна, че тези двама сме били ние.../срам/ Embarassed.Сумати време ми беше нелицеприятен този екземпляр Simple Smile

# 44
  • Мнения: 750
На плажа да, но беше малко каменист и .... тогава ми беше екстра, сега не бих  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт