Петъчна. Правили ли сте любов на плажа?

  • 11 082
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 697
Във водата не съм, но нямам и желание там, само на плажа, на лунна светлина /така се случи/.Декор и помощно средтсво на бушуващите страсти беше лодката, която позлвах предимно аз де, за да с е държа:))) /цветна работа стана тук. Wink./.Обаче най-се изненадах като разбрах, че сме си имали воаьор, който на следващата вечер в компания от около 6 човека каза, че е видял двама подрпени на лодката да вършат разни неща в 4 сутринта, докато той е разхождал кучето, обаче намекна, че тези двама сме били ние.../срам/ Embarassed.Сумати време ми беше нелицеприятен този екземпляр Simple Smile

Ето това е по-интересно. Хващали ли са ви?

# 46
  • Мнения: 102
Преди 13-14г., кат бяхме гаджета с мъжо,на първото ни море/където всъщност се запознахме/, го направихме в неговата руска гумена лодка.Беше вълнуващо, романтично и много приятно, ама бяхме и млади.Водата, която беше влязла в лодката от някоя и друга вълничка, беше идеално средство за охлаждане срещу прежурящото слънце насред морето, а това дали някой ни е гледал грам не ме вълнуваше тогава.Виж сега е друго...

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 364
Да - и на плажа и във водата.  Sunglasses Само че на пясъка бяхме с хавлия. Не знам как е директно връху пясъка.
Имаше хора, но в далечината - може и да са ни видели. На мен лично ми беше интересно във водата - като в безтегловност си. Някои пози само там можехме да ги направим и беше интересно.
Но след разказаното от соте вече не гледам на плажния секс толкова романтично.
Аз лично съм виждала една двойка да се клати в морето.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Във водата не съм, но нямам и желание там, само на плажа, на лунна светлина /така се случи/.Декор и помощно средтсво на бушуващите страсти беше лодката, която позлвах предимно аз де, за да с е държа:))) /цветна работа стана тук. Wink./.Обаче най-се изненадах като разбрах, че сме си имали воаьор, който на следващата вечер в компания от около 6 човека каза, че е видял двама подрпени на лодката да вършат разни неща в 4 сутринта, докато той е разхождал кучето, обаче намекна, че тези двама сме били ние.../срам/ Embarassed.Сумати време ми беше нелицеприятен този екземпляр Simple Smile

Ето това е по-интересно. Хващали ли са ви?
Що се отнася до този случай, то и моя мъж е видял, че ни наблюдават, ама спира ли се чак накрая Laughing заради едната публика:)
А на въпроса ти дали са ни хващали - на плажа -не Laughing

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Не, нито на плажа, нито другаде Mr. Green

# 50
  • Мнения: 884
Да, отговорих с предпоследния отговор.
 Който не е -нищо не е изпуснал, лично на мен не ми хареса...Следващото лято повторихме, ама защото бяхме жертви на обстоятелствата, не защото много ми харесваше.

# 51
  • Мнения: 1 296
Ето това е по-интересно. Хващали ли са ви?
Мен и съпруга ми преди години за малко полицията да ни хване във влака. Буквално за секунди ,,се разминахме,, така да се каже.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 098
Има голям магнетизъм  всъчетанието  море, слънце, пясък...

Море, пясък - ясно, но това че споменаваш и слънцето ме навежда на мисълта, че става въпорс за секс на плажа през деня. Къде да го намеря този безлюден плаж  Thinking

За протокола - не, не съм правила нито на плажа, нито в морето - нещо не ме влече тази "класика".

# 53
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз не съм намерила безлюден ..........а вече с детето -трудна работа , но във водата навътре в морето  да . Peace Peace

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ние много обичаме да ходим на плаж през септември. Ходили сме и през октомври. Та тогава много по-лесно се намират безлюдни плажове.  Peace

# 55
  • БГ
  • Мнения: 735
Ние много обичаме да ходим на плаж през септември. Ходили сме и през октомври. Та тогава много по-лесно се намират безлюдни плажове.  Peace
супеер, това е идея Peace
но съм правила висоооко в планината на открито ,там си е  най-често безлюдно по върховете!

# 56
  • София
  • Мнения: 5 658
Във водата няма пясък и нищо никъде не жули  Embarassed Blush

Обаче тогава още нямаше деца. Пък с децата вече не става - ни с пясък, ни без пясък.

А миналото лято щях да се пребия на едни дървени стъпалца във Варна - слизам към пясъчната ивица покрай едно от заведенията и виждам, че на пясъка се ... хм... обичат двама влюбени, а до тях паркирана бебешката количка... и зазяпана по изненадващата гледка - щото тя е на 2 метра от заведението - не гледам къде стъпвам и кракът ми пропада в една дупка на стъпалата  ooooh! Щях да си строша крака, отървах се с леко натъртване само, а на другия ден бяхме на сватба - едва се покачих на обувките си и гледах да ходя мнооого внимателно  Grinning

# 57
  • Мнения: 4 569
Атти,  Joy

# 58
  • Мнения: X
Аз съм морско чадо и няма как да не съм правила. Преди да го направя слушах какви ли не митове и легенди по този въпрос. Било едва ли не извънземно преживяване. Баси минавката. Като пясъчния човек си после, включително някъде дълбоко в теб...

# 59
  • Мнения: 1 446
Да, само във водата. Един път с много хора наоколо, другият път не с чак толкова много.  Crazy

Атти, то не е смешно,ама си представих какво ти е било.

Общи условия

Активация на акаунт