Априлки 2012, тук се съберете и радостта си споделете!

  • 35 733
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 168
И аз съм по същия начин, момичета. По-скоро ми е студено постоянно, направо настръхвам от студ, докато другите около мен се потят. По-рядко имам усещане, че имам температура.
Лошото е, че ако тръгна да излизам някъде или се навличам и после ми става супер топло или пък не се навличам и умирам от студ.
Като цяло да си призная на ухо, много им се дразня на тези хормони.
Другото, което ме мъчи, е ужасно горчивия вкус в устата ми, само айрана временно ми помага, но то е за кратко. Все едно съм сдъвкала горчиво лекарство...

# 691
  • Мнения: 22
Така ще момичета,както се казва.лесно майка не се става,ама хубаво ,че можем да си споделяме и успокоявме една друга,че така всичко по лесно се понася.
Да ни закриля Господ и всичко да преминава бързо.

# 692
  • Мнения: 28
И аз съм така. От 2 седмици някъде ми е много студено, после много горещо, когато се пипам съм гореща, а нямам температура. С първата бременност съм го нямала това, но предполагам, че просто сме по-чувствителни към промяната на времето, смяната на сезоните. Надявам се до края на септември да отмината всички тези неразположения характерни за първото тримесечие.

# 693
  • Мнения: 0
Момичета аз съм в 7-ма седмица,имам болки ниско в корема все едно ще ми дойде всеки момент.Супер неприятно е,болките са от 2 седмици ,но не са постоянни.Проявяват се вечер.И вие ли сте така или аз не съм в ред?

# 694
  • Мнения: 22
pulidka,и аз съм така от време на време,явно е нормално,заради нарастване на матката,ама аз не му мисля много,като ме заболи по дълго време и удрям един но-шпа.

# 695
  • sofia
  • Мнения: 2 268
Момичета аз съм в 7-ма седмица,имам болки ниско в корема все едно ще ми дойде всеки момент.Супер неприятно е,болките са от 2 седмици ,но не са постоянни.Проявяват се вечер.И вие ли сте така или аз не съм в ред?
pulidka, мисля че почти всяка от нас е споделила, че от време на време има подобни болки. Май е нормално, само не се стресирай. Wink

# 696
  • Мнения: 2 100
И аз имам болки, пия си но шпа като бонбонки, до 6 на ден, на три приема.

# 697
  • Мнения: 367
.

Последна редакция: ср, 31 авг 2011, 09:22 от Felina

# 698
  • Мнения: 8
Много се успокоявам като ви чета. Добре, че ви има. Мен всички ме дразнят, най-вече майка ми, одеве ме пита как ще раждам???? Тя точката  Simple Smile едва е жива и си ме боли стабилно..., ох, знам, че сигурно се притеснява много, ама и аз нервнича. Разбрах за но-шпа, ще си ги купя утре да се успокоя и да си пия. Спокойна нощ на вас.

# 699
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета, днес бяхме при чичо доктор по спешност  Cry прокървих и много се изплаших, успокоих се чак сега когато чета, че и други мамчета са имали такъв проблем но са добре. Когато видях кръвта в паниката хукнах към болницата, но на улицата се стъписах - не знаех в коя болница да отида и при кой лекар защото лекарката която ми установи бременноста не искам да я виждам от части заради нея съм в това състояние. За протокола съм от София, на 32г. и ми е първа бременност. Ударих два телефонни разговора с приятелки и реших - газ към Майчин Дом ииииии попаднах на най-готиния и мил и учтив доктор който ме успокои после ме прегледа и ми отговори на всички въпроси, а повярвайте ми заринах го с такива  Grinning Сега пия Утрогестан, показаха ми и бебчо  Grinning с тупкащо сърчице, моля се само да се стиска в коремчето ми и да не ме пуска и да се оправя бързо newsm17  Та чичко доктор каза, че за съжаление никоя от нас не е застрахована, че нещо такова може да и се случи и че можем лесно да загубим бебчо именно за това не ни завеждат по документи че сме бременни до 3 месец. И аз имам леки предменструални болки които бързо отшумяват - 5/10 мин. и това идвало изцяло от нарастването на матката което е напълно нормално. Каза също така, че е нормално да чустваме топли или студени вълни заради хормоните които бушуват в нас. За гаденето каза че няма лек просто всеки организъм реагира различно на бременноста и най-доброто е да не оставаме гладни дори за час, за кръвното каза че ниското не е страшно дори по едно кафенце може на ден , но високото е опасно и още куп куп въпроси  Grinning мамите които също чакаха за преглед ме намразиха - сигурно бах повече от час в кабинета и вън беше станало митинг. Стискайте палци да се оправя защото истински ще се здухам ако загубя бебчо  Cry Поздрави на всички нови мамчета тук и леко бременеене  Wink

# 700
  • Мнения: 0
И мамчета, това което ме шокира - каквото и да ядете избягвайте черен дроб - изключително вредно е в първите месеци даже има ужасяващи последици, след 3месец обаче може  Wink

# 701
  • Мнения: 8 242
И аз съм така. От 2 седмици някъде ми е много студено, после много горещо, когато се пипам съм гореща, а нямам температура. С първата бременност съм го нямала това, но предполагам, че просто сме по-чувствителни към промяната на времето, смяната на сезоните. Надявам се до края на септември да отмината всички тези неразположения характерни за първото тримесечие.
Alida, кога ти е термина? Или лентичката не ти е наред нещо Simple Smile Защото така изглежда, че е някъде март? Съжалявам ако греша  Blush

# 702
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен. Искам да се присъединя към вас. 
На кратко за мен- на 26 год. съм, живея в София.
И аз живот и здраве чакам бебче през април Simple Smile
Това ми е втора бременност. Имам дъщеричка на 4 год., родена на 28 март Simple Smile

Това е засега от мен. До скоро. И хубав ден   bouquet

# 703
  • Мнения: 22
martiana и аз имах прокървяване в 5 г.с.с частично отлепяне,изписаха ми утрогестан 3*2 и веднага спря,на момента почти,сега продължавам с утрогестана поне до 4 месец каза док.
Не се тревожи,всичко ще е наред.
 Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 8 242
Сънувате ли кошмари? Вече..
Преди като че ли по-късно се сдобих с тази екстра.. А сега - от 2-3 вечери насам е ужас  Rolling Eyes
То и на работата са едни глупости само.. и явно е с натрупване..
Надявах се да нямам още такива екстри  Confused

Общи условия

Активация на акаунт