За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 26

  • 18 403
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 736

Да не спамя - някой спомена крем Здраве. Видях, че има някаква лека серия, вероятно се размазва по-леко от обикновения. Нямат парабени.

Аз взех Здраве за бебета - наистина много по-лесно се размазва от обикновения и за нула време елиминира разраняване от лепенка за пъпче. Доволна съм и от него, и от обикновения.

# 46
  • София
  • Мнения: 44 396
Ами в крайна сметка ще му слагат  макарички в ушите и ще му махат третата сливица...
Утре отиваме за прегледи и изследвания...но не разбрах и дали ще сотанем там през ноща или ще нощуваме в къщи пък ще се върнем на др сутрин за операцията...въпреки че този вариант малко странен ми идва...но после по пътека трябвало 48 часа да стоим...и честно изобщо не знам сега утре нещо трябва ли да взимам или не...най-много ако ни оставят да пращам мъжът ми да донесе каквото и ако нещо трябва...

# 47
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз пробвах този без парабени от рекламата, еми на кожата на Валерия не повлия добре. Михаела може да мине и без мазане, тя е с нормална кожа и рядко се зачервява, но сестра и ...  ooooh! Все едно не я бях мазала с кремче, подарих го на свекърва ми и си купих обикновен крем Здраве. Сега пак е с няколко пъпчици на  дупето малката и само крема ни спира от рани след две намазвания почват да вехнат  Peace

# 48
  • Мнения: 15 379
И сърчицето ти се е свило, предполагам Sad.
Много неприятно, много!

Не можа ли да го израсте това пусто събиране на вода в ушите?

Аз сериозно се замислям да купя инхалатор. Отсега съм се замислила като почне градината през септември и като започнат онези ми ти сополи. Най-вече жълтите, които правят сериозните отити.
Вече от две мои приятелки получавам потвърждение, че инхалатор лекува жълтите сополи бързо, като децата не правят усложнения. И не се капят антибиотични капки в носа.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 396
Ами всъщност...за сега странн, но не...но когато влезем вече сигурно ще вми се свие...аз малко странно реагирам на такива неща...чак като почнат да се случват се панирам...или понякога като свършат...

За съжаление няма как да се чака израстване, защото пък можело някакви сраствания да почнат и да се стигне до глухота, от едното занемаряване...пробваха хората  колко стана...почти 2 месеца с алтернативни..но явно няма да стане...

А от инхалатора полза за носа не видях, много голяма в крайна сметка... то не че него лекувах, но не се оправи покрай инхалатора, без подобаващо количество капки. Та не знам дали профилактично върши чудеса срещу бактерии...

Иначе те казаха, че и третата сливица е нараснала и била настрани и пречела и тя на естахиевите в момента...

Но все още  се надявам на чудо и изведнъж на последната типманография да се окаже, че има значително подобрение и да  му се размине...

Деси - да, то не винаги само липсата на парабени прави нещо да е добро...

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 22:57 от Angel_Dust

# 50
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Явно това е най-доброто за нас към този момент. Скъпи козметики не съм пробвала, но не виждам и смисъл щом сега съм доволна.
Аз почвам да се панирам сега лека полека с наближаването на есента и тръгването на ясла. Питах педиатърката ни за нещо да подсилим предварително имунитета, каза че лятото нямало нужда при толкова пресни плодове и зеленчуци (те са за който ги яде не и щерките ми  Tired). Зимата давах витамини, на своя глава ги почнах и до хрема не сме стигали но вкъщи си бяхме, мисля че има разлика. После лекарката изписа едни с пчелно млечице, докараха ги до разтройство и ги спрях (това беше единственото различно към онзи момент в менюто им). Наскоро давах Био Гая, от 1 стигнаха до 4 и то редки изхождания на ден всеки ден. Пак говорих с доки и още на следващия ден след спирането всичко отшумя. Ако ми дадете някакви идеи да подсилвам от сега имунитета ще съм ви благодарна.

# 51
  • Мнения: 15 379
Ехинацея и Имунокинд.
От даването на ехинацея има ефект, определено.
Можеш да включиш и рибено масло. Аз давам Ескимо кидс.

При първоначалните симптоми на инфекция - Енгистол.

Истината е, че изцяло минах на хомеопатия. Ще взема и инхалатор май.


Ейндж, желая ти чудо Hug!
Дай Боже!

# 52
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Sourcherry, каква е схемата за даване на Ехинацея?

# 53
  • Мнения: 15 379
Има 2 вида ехинацея. На капки и на таблети.
Сега давам на таблети. Ехиначи на Волмарк. По едно мече на ден. За деца над 3 години: .

Има и ехинацея на капки, за деца, без етанол. Ето:


От тази на капки давах първо. Дозата е 1 милилитър/дневно. Тя е за деца над 1 година.
По спомен се даваше за 6-8 седмици и се прави почивка от 2 седмици. След това отначало.
Схемата е описана на опаковката.

# 54
  • София
  • Мнения: 39 941
Angel_Dust, пожелавам всичко да мине безпроблемно и стресиращо.
Моята щерка така и не стигна до макарички и слава богу израстна отит-ите.

Вземи тоалетни принадлежности и пижама. Мисля, че минимум 24 часа ще сте в б-ца. Предполагам, че ще обяснят.

И аз мисля операцията на Алекс да я правим началото на септ., за да се възстанови у дома преди градината.

# 55
  • Мнения: 15 379
Аз пък отлагам нашата.
А трябва да действам.

# 56
  • София
  • Мнения: 44 396
Мерси момичета...дано все мине възможно най-гладко...

иначе септември е по-добре, лятото заради жегите все пак избягват всичко, което може да се поотложи..но поне при нас времето се оказа усложливо...дано позадържи така...

# 57
  • София
  • Мнения: 39 941
Sourcherry, то и аз отлагам.
Сега се чудя ако я направим в началото на септември дали ще се възстанови за тръгване в градина. Операцията уж е лека, но все пак упойката е пълна.

# 58
  • Мнения: 15 379
Не знам доколко подобна интервенция би повлияла на имунният статус.
Освен това си мисля, че пишката трябва да е напълно зарастнала, когато тръгне на градина.

Аз искам на плуване да го запиша. Ама с този пишок ме е страх и не знам.

# 59
  • София
  • Мнения: 44 396
е то ако е началото на септември...все ще зарасне за 2-3 седмици...
Сърчи какво пък те притеснява пишока за плуването...

Общи условия

Активация на акаунт