Бургаски мами:)

  • 30 622
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 105
Е значи Дейзи можеш да дойдеш в мл.дом супер:). ще си пишем допълнително като наближи датата. А за среща аз мога и през делничните дни, трябва на всички да ни е удобно и защо да не го направим. Дейзи ти при коя лекарка ходиш, а и другите мами могат да пишат също, както и впечатленията си от ЖК.

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 16:40 от tania_burgas

# 31
  • Мнения: 2 456
Аз ходя при Миринчев.Доволна съм.Пусна ми всички необходими изследвания. Peace

# 32
  • Мнения: 23
Аз също съм фрии и мога да дойда на тази лекция в Младежкия дом.А пък за училището за бъдещи родители в Дева Мария,съм мн навита.Автобуса не е проблем пътува се средно по 15-20 мин.,билетчето ти е градско,а пък и разписанието им е на 30-40мин.Аз го имам,ако искаш ще ти го дам.А,ако желаеш можем да и ги посещаваме заедно лекциите.Всъщност ти кога горе-доло мислиш да се запишеш,а исках малко да придобия вид на бременна и тогава,което със сигурност др.месец ще се случи,аз от сега оформям едно коремче...

# 33
  • Мнения: 2 456
Аз на лекциите в "Дева Мария" не смятам да ходя.Някак си не ми струва уместно при положение,че изобщо и не ми е минавало като мисъл да раждам там. Peace

# 34
  • Мнения: 96
Здравейте, записвам се във вашата темичка Simple Smile
И аз съм от Бургас, в 26-та седмица съм, първа бременност.
Аз ходя при д-р Люцканов във Света София.
Живот и здраве съм решила да раждам във Ветрен. А другия месец вече ще съм в отпуска и смятам да посещавам лекциите за бременни там.

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 16:30 от Beauty_bs

# 35
  • Мнения: 105
Ох страхотно, значи можем да се съберем за лекциите в Дева мария например от края на август месец. даже тогава ще стане по - хлабничко и ще си пътуваме с автобуса. Само трябва да се разбере каква ще е програмата в Дева Мария и кога точно ще има лекции.
Крис72 още не си ни писала какво стана с прегледа при Калчева.
Beauty_bs добре дошла при нас. Люцканов май работи в Дева Мария нали? Ти от кой комплекс си?  Твоята севдмица е май по-големичка:) супер, аз днес влязох в 17г.с. Аз съм от Славейков.

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 17:18 от tania_burgas

# 36
  • Мнения: 96
Здравей  tania_burgas.
Да д-р Люцканов работи в Дева Мария, затова го избрах да ме наблюдава.
Аз съм от к-с Лазур, а ти?

# 37
  • Мнения: 105
От Славейков съм по-горе съм го описала, но нищо. Ти работиш ли или си стоиш в къщи? На колко си години ( ако не е тайна де  Embarassed).

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Здравейте отново!
Добре дошли на новите попълнения и нека видим колко мами ще се понасъберем.
Аз физически се чувствам много изтощена, все лежа, едва ставам да и обслужвам детето, гади ми се и ми прилошава.Надявам се до края на 4 месец да отминат тези неразположения, че много ме мъчат.
Иначе съм в болнични.Работя в Дома за стари хора тук в Бургас.Живея в Крайморие и понеже все ми прилошава и ми се гади 24 часа и на работа не мога да ходя.Дай Боже да си имаме живи и здрави бебчета и да изкараме една сравнително лека бременност.
И аз ходя на ЖК при Люцканов в Света София.Другия месец щял да излиза в отпуск и ще ходя по-рано от 15-то число.
Аз все още не мога да дойда на срещичка, поради това, че не ми е добре, но като задобрея.. Laughing

# 39
  • Мнения: 105
Шоколадово бонбонче пожелавам ти наистина да ти стане по-добре и дано това да е скоро. За срещата за сега няма май нищо сериозно, макар че се надявам да се организираме нещо. За сега живот и здраве си мисля да ходя на 01.08. в млад.дом на семинара, за който ви писах.

# 40
  • Мнения: 35
Привет, момичета, нови попълнения от Бургас, приемате ли?
В 13 г.с. съм, термин 30.01.2012 г.
Избрах си да ми наблюдава д-р Парушева, ходя на частно при нея и си плащам като поп. Confused
Засега нямам никакви неразположения и дай Боже и да нямам.

# 41
  • Мнения: 105
Здравей Палома:). радвам се,  че и ти се включи при нас:). Пожелавам ти и за напред да нямаш никакви проблеми. Какво по-хубаво от това нали:). Не съм чувала за д-р Парушева. Ти от кой комлекс си?

# 42
  • Мнения: 105
Добро утро момичета:). Днес се теглих сутринта на гладно като станах и май ми се струва, че много съм качила от 57 кг. сега съм 61.9 кг. Това много ли е как се движите вие? newsm78

# 43
  • Мнения: 2 456
Добро утро момичета:). Днес се теглих сутринта на гладно като станах и май ми се струва, че много съм качила от 57 кг. сега съм 61.9 кг. Това много ли е как се движите вие? newsm78
И много и малко. LaughingАко наддаваш по килограм на месец не е много, а направо е добре.Но пък ако си като повечето бременни,които в края наддават двойно в сравнение с началото на бременността може да се окаже и немалко.
Аз със първата бременност стартирах от 56 при височина 173см.За цялата бременност качих 18кг като забележи през първите четири месеца бях вече +8кг,т.е наддавах по 2кг всеки месец.Супер равномерно.Много бързо свалих килограмите след раждането без ограничаване на храненето.Още след четиридневният престой в родилното излязох-11кг,а после толкова бързо свалях килограми,че когато детето проходи/на девет месеца и половина/тежах под 50кг. ooooh!
В последните 5-6 години поддържам 58кг,но точно преди да забременея качих три килограма и този път стартирам от 61кг и т.к започнах вече с килограми плюс намирам за закономерно това,че не съм наддала и грам.Вчера пак тежах толкова колкото и на прегледа при АГ преди месец. Peace
Например леля ми и сестра ми са много слаби но и двете имат по две бременности и при двете се получи едно умерено качване на килограми до шестия месец и след това ooooh!.В резултат при стартови килограми 50-на и двете качиха по над 30кг.Леля бързо се е отървала от натрупаните килограми но сестра ми,заради появил се проблем с щитовидната жлеза/може би виновник за многото качени килограми/ още не може да влезе във форма.

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 08:55 от deyzi

# 44
  • Мнения: 96
От Славейков съм по-горе съм го описала, но нищо. Ти работиш ли или си стоиш в къщи? На колко си години ( ако не е тайна де  Embarassed).
Ще съм на работа още 2 седмици после излизам в отпуска, след това в майчинство. На 29 г. съм Simple Smile

И аз ходя на ЖК при Люцканов в Света София.Другия месец щял да излиза в отпуск и ще ходя по-рано от 15-то число.
Аз все още не мога да дойда на срещичка, поради това, че не ми е добре, но като задобрея.. Laughing
Да и аз знам, че ще е в отпуска и ми каза да отида преди 15-то число. Той ще е в отпуска до края на месеца така че няма проблем.
Дано да се оправиш бързичко и да не те мъчат неразположения в това топло време Simple Smile

tania_burgas и на мен ми се идва на семинара в Младежкия дом, но все още ще съм на работа пък и е в ранен час няма да мога да се измъкна, но за следващите ако има такива ще съм на линия.
За килограмите хич не ми се говори, аз си имах качени отпреди това и сега са ми малко в повече, но качвам по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт