Бургаски мами:)

  • 30 674
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 96
Привет, момичета, нови попълнения от Бургас, приемате ли?
В 13 г.с. съм, термин 30.01.2012 г.
Избрах си да ми наблюдава д-р Парушева, ходя на частно при нея и си плащам като поп. Confused
Засега нямам никакви неразположения и дай Боже и да нямам.
А при кой лекар смяташ да се запишеш по здравната каса? Поне изследванията ще са ти безплатни и имаш 2 безплатни ехографа. В началото и аз ходех на частно само, но в 14 г.с. се записах в Света София по здравната каса.

# 46
  • Мнения: 105
Добре щом не ви се говори за килограми няма да го правим:) , важното е бебчетат да са добре сега.

Beauty_bs - значи още малко ще поработиш и после почивка:). Аз вече не ходя на работа по други причини в болнични съм. На 32 г. съм. Ще се радвам, ако наистина има други семинари да се запознаем там или да ходим на училище за родители, например от края на другия месец знам ли.






# 47
  • Мнения: 190
Здравейте момичета, хайде и аз да се запише, втора бременност, имам секцио миналия август, детето почина роди се с ВСМ, ЖК ми беше при Миринчев, ФМ при него, раждането във Майчин дом Варна, никой и дума не каза че има проблем с детето. Сега ще ходя при Томова за първа ФМ, и след това ще се запиша на ЖК, спрях се на Дорийска, макар че е кофти това което прочетох за нея, но пък виждам че вие сте доволни от Миринчев, а аз както разбирате не съм. Ходя на работа, умирам от жега без климатик в стаята, смятам да раждам в Девата, на 29г. , май засега стига толкова инфо:))) ще се радвам още момичета да се включат. Ходите ли на плаж? Аз нещо не смея, нито веднъж не съм отишла.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте на всички отново,добре дошла на NIA.M,аз съм съгласна за семинара в младежкия дом,свободна съм по всяко време,пък и ми е близо аз живея до него,може ако    искате като наближи времето да се уговорим нещо да ходим заедно.

# 49
  • Мнения: 2 466
Ния,аз няколко пъти ходих на плаж,но заради детето и то когато баща му не може да ме отмени.Аз и по принцип не обичам да се пека с часове,както и да влизам в морето/гнус ме е/.Но ние живеем буквално до плажа и слизам сутрин към 8.30 до към 10ч.
Привет, момичета, нови попълнения от Бургас, приемате ли?
В 13 г.с. съм, термин 30.01.2012 г.
Избрах си да ми наблюдава д-р Парушева, ходя на частно при нея и си плащам като поп. Confused
Засега нямам никакви неразположения и дай Боже и да нямам.
Много добър избор на АГ. Peace

# 50
  • Мнения: 0
NIA.M относно плажа да ти кажа аз ходих 2 пъти ама за по-малко до към 11,12 часа,обаче после докторката ми каза да не ходя въобще,може да се разхождам до 10 сутринта  и чак след 6 следобяд.

# 51
  • Мнения: 190
Трябва да благодарим на tania_burgas , много е готино да си имаме място бургаските мами:))
deyzi забравих да ти кажа за часа при Томова, моя е от 12ч. и затова мисля че ще успея за БХС  да отида до Майчин дом.

# 52
  • Мнения: 2 466
Ния стискам ти палци както за резултатите от ФМ така и часовете да се движат в график и да успеете въпреки разстоянията и с БХС. Hug Hug

# 53
  • Мнения: 23
Добро утро мами!То вече си е добър ден де:)Супер края на другия месец,е чудесна идея.А лекциите са постоянно и през определен период се повтарят.То и аз живот и здраве мисля да родя в Девата нали ми е на едно дупе разстояние,може и пеша да отида до там.
Шоколадово бонбонче,Соц.работник ли си?Аз да, до преди да излезна в болнични работех в дома за деца лишени от родителска грижа,,Ал.Г.Коджакафалията,,,още със завършването си постъпих там на работа по стечение на обстоятелствата преди около година.Имам една колежка от университета,която май започна работа при вас Анелия-Анито.!
а за килограмите аз съм 157 висока и стартирах от 61 килограма,което си е малко извън нормата,ама малко.за мое щастие не съм качила много от началото,най-много килограм и половина.
На новозаписалите се мами Добре дошли!

# 54
  • Мнения: 35
А при кой лекар смяташ да се запишеш по здравната каса?
Не знам все още, кабинета на Парушева ми е на една крачка.
Пък може и да го пропусна този момент със ЗК. Peace

Опа, май доста социални работници се събрахме. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 190
Paloma negra , тъй като и на мен Парушева ми е на една крачка значи сме съседки:)) може заедно да се разхождаме:))))
deyzi мерси мила, и от мен стиснати палци за всички на които им предстоят прегледи.

# 56
  • Мнения: 105
Здравейте отново момичета,
NIA - много съжалявам за това, което ти се е случило. Напълно те разбирам, защото и при мен е втора бременност. Но първата завържи подобно на твоята, загубих детето си в 6 пълни месеца( НА следващия ден трябваше да влизам в седми месец). Наблюдаващ лекар ми беше Дорийска, която не си вдигна телефона когато имах проблем и когато имах вече наистина нужда от нея и която казваше че всичко било наред, да ама не - така, че ти си направи извода дали да се запишеш при нея. Избора си е твой. На плаж съм ходила само веднъж за един час, но не за мен тази работа:).

Да за Мл.дом не ни пречи да се разберем да ходим заедно с който иска, ама нека да наблежи. Може да се уговаряме и за разходки по по-хладните часове, защо не.

# 57
  • Мнения: 35
NIA.M, за разходки винаги съм готова. Laughing

# 58
  • Мнения: 190
tania_burgas благодаря ти за подкрепата, съжалявам и за вашето бебе, аз не я познавам Дорийска, дори не съм ходила никога на преглед при нея, избрах я от изчетеното в нета, и отхвърляйки по метода на изключването други лекари, просто незнам при кой да отида, за всички има и лошо и хубаво, а искам да раждам в Девата и затова искам да избера някой  който работи там, също и да е добър оператор за секцио, тъй като имам вече едно такова и то скоро.

# 59
  • Мнения: 105
NIA разбира се, както ти казах избора си е изцяло твой. аз реших да ти разкажа всичко това, за да те предпазя. аз също смятам пак да раждам със секцио както знаеш трябва при нас в Дева мария при д-р Хубчев, който ме спаси тогава и съм много доволна от него, но за съжаление не може да води ЖК, защото пътува от Русе.

Общи условия

Активация на акаунт