Отговори
# 30
  • Мнения: 72
да се запиша и аз Grinning бубче,и 15 тема да беше написала е съвсем нормално предвид състоянието ни Joy
снощи бяхме на пицария и хапнах доста вкусни неща,но после катп ме хвана едно щастиеее.....ужас #Cussing out
колкото до магнезия аз го пия ри пъти дневно,но стягане на корема поне веднъж на ден получавам.
вие как сте с косопада?на мен ми падат цели кичури,но понеже коста ми е адски гъста не страдм много Grinning дано не оплешивея съвсем Joy

Деси, незнам на каква пицария си ходила, но гледам че са те оставили гладничка Laughing
За "щастието" и аз си го имам, от много плодове които си покарвам обилно със студена вода.
И аз бях вчера на 2 ФМ всичко ни е наред Hug.
кали,като се има предвид часът в който съм писала е добре че съм уцелила форума Joy
стягането при мен е без болка.усещам го като мускулен спазъм и корема ми става като камък за секунди

# 31
  • Мнения: 398
Да се разпиша и аз в новата темичка.
Роси,аз бях като теб и сутрин така ми ставаше лошо преди две  седмици.Оказа се,че съм с много ниско кръмно и хемоглобин.Изписаха ми феро-фолгама-желязо в която има и фолиева киселина и пия сутрин по едно кафе и се чувствам страхотно.Предното ми желязо което се дъвчеше на амуей ,организма ми не го е усвоявал.

# 32
  • Мнения: 50
tzop i az i chestita ni nova tema!!! ... sorry za latinizata ama pisha ot na miloto komputara i toi mrazi da mu smenqm klaviaturata.

# 33
  • Мнения: 21
Добро утро,сладурки.  bouquet Вчера и ние се прибрахме от вилата,вече съм на линия.Дано всички сте отпочинали добре през почивните дни.Бубе,благодарности за темичката,страхотна както винаги.Усмихнат ден,мами!!! Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 25
Добро утро и от мен Simple Smile Благодаря на Бубчето за хубавата тема ,че се грижи за нас   Hug Hug

 Аз също вчера се прибрах от виличката в Обзор Simple Smile Страхотно си изкарахме (не успях да отида на плажче ) , но ..... въпреки това беше страхотно .На мен също като поседя по дълго права и ми се втвърдява корема мисля да кажа на док да ми изпише нещо ,че снощи докато пазаряхме щях да си остана в магазина едвам се докопах до колата да почина малко и се оправи Simple Smile :* След това ми дойде музата да правя кекс в 10 вечерта и моя мъж беше в шах  Joy Joy

Целувки на всички и лека седмица

# 35
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Simple Smile
моето коремче продължава да се стяга/схваща/.... магнезия го пия от 1 седмица вече... а при силните болки и Но-шпа... др седмица съм на лекар и ще видим какво ще ми кажат Sad доста съм обезпокоена... за да ми е в покой коремчето, трябва нищо да не правя... Sad Sad а не съм свикнала така... Sad
хубава и спокойна седмица Simple Smile

# 36
  • Мнения: 45
Здравейте мами, да се запиша и аз в новата ни темичка и да я пълним само с хубави неща!
Събота и ние си бяхме на село, добре беше, ама много топло:)
Миналата седмица бяхме на ФМ, всичко е наред с беба, каза че вървяла 3 дена назад, ама не ме притеснява това. И аз продължавам да си пия магнезия и тези за хемоглобина. Пуснах си кръв и урина, ама резултатите ще ги знам като отида на ЖК, защото отиват директно при АГ-то.

И те така, лека и успешна седмица!

# 37
  • Мнения: 741
Добро утро майчета!
Гледам за втвърдяването си говорите...и моето така се втвърдява,но слава Богу за сега без болка.Имах предписах мегнерот от доки,но до сега несъм го вземала,понеже бяха се разредили стяганията,че да не кажа и спрели,но май от днес го започвам.
aleks2011 за това гадене незнам вече какво да правя.Вчера до обяд ми се гадеше и след като излязоме на дъъълга разходка ми мина,но ето че тази сутрин преди да стана от леглото пак ми беше така...и аз незнам вече...ужасно е!
Хайде желая ви една много успешна и хубава седмица!

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 17:33 от rosit@

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 795
Здравейте момичета,
вижте каква бебешка ваничка видях докато разглеждах онлайн:


 Joy  Joy  Joy  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте, мами
и аз да се запиша в новата темичка и благодаря на Бубчето за нея Simple Smile

Днес бях на преглед, всичко е наред с бебо, малко се бях притеснила, ама явно ще съм с мързеливо бебе, защото почти не иска да рита, но доки каза, че няма видимо някакъв проблем. отговаряме си на седмиците, на грамажа  Laughing, само майка му е много повече кила отколкото трябва   Sad Поне хемоглобинът ми е в норма Simple Smile
Ще се наложи да правя изследването за гестационен диабет, заради фамилна обремененост /и майка ми, и баща ми са с висока захар/, надявам се да няма проблеми. Някой беше писал, че е добре да има придружител като се прави.....така ли е?

Друго няма около мен.

  Hug на всички и хубав ден 

# 40
  • Мнения: 322
Chain на мен са ми правили това изследване няколко пъти  и винаги е било в болница!  Хубаво е да има някой с теб, защото от самата глюкоза може да ти прилошее. Взима се кръв няколко пъти през определен интервал от време, като мен лично взимането на кръв ми е неприятно. Иначе глюкозата не е чак толкова лоша на вкус. Все едно пиеш гъста много сладка каша. Моята доки ми каза, че ще прави изследването в 26 г.с. и пак ще полежа в болницата, но така се чувствам по-спокойна. Дано да нямаш проблеми и всичко да е ок.

При мен на ФМ ми казаха, че имам завишена дясна утерина и в петък съм на доплер. Някой знае ли какво точно означава това, доки каза, че може да е временно състояние, но аз се притеснявам. Рових из нета и доколкото се ориентирах е нещо съврзано с кръвопотока към плацентата!?  newsm78 И потвърдиха 100 % мъж!

# 41
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искала да помоля да ме запишете при вас!
Аз съм на 27 години от София,терминът ми е 18 ноември. Това ми е втора бременност и отново чакам момче Simple Smile
Благодаря!

# 42
  • Мнения: 195
Привет мамчета!  wavey

Бубчето благодаря за новата темичка и за страхотното оформление bouquet

fio не си спомням точно колко килограма качих през последния триместър, но в 8-ми месец не мръднах и бях решила, че повече няма да наддам. В 9-ти месец сложих още 2 кг.

И моят корем продължава да се втвърдява, а доста често ме боли и ниско долу. Магнезия го пия вече месец и половина и ефект не виждам. Вчера и нош-па взех, че не се търпеше. Бебето е много активно, постоянно се мести ту горе, ту ниско долу и много рита. Кръста и той като се натоваря ме заболява. Малката за капак вчера три истерии ми спретна и както ме болеше корема малко вповече ми дойде. Хайде стига съм се оплаквала.

happy mama добре дошла!  Hug

Желая ви лека и не толкова гореща седмица!


# 43
  • Мнения: 758
Здравейте милички!
Ние излекувахме шарката и сега сме изселени в едно селце на 10 км от града, където живеят нашите, за да им наглеждаме имота докато са на море. Е кеф си е извън града и това! Та на моето дете започна малко преждевременно ваканцията, ама такъв му бил късмета Simple Smile ама аз пак ще се измъча и сигурно като се върнем от почивка в средата на август ще го пусна пак на градина, че да си разбера и аз от отпуската.
Моят корем също се стяга, но не съм особено притеснена (дано няма защо наистина  Peace ), а  на консултацията миналата седмица потвърдиха бебка. Иначе е доста активна от две седмици насам, особено като съм легнала по гръб.
За килограми не ми се говори - 25 качих с предната бременност, като повечето са в последния триместър. Сега се движа +5+6 дано да са по-малко.

Добре дошла на happy mama! лека и безпроблемна бременност!

# 44
  • Мнения: 324

За килограми не ми се говори - 25 качих с предната бременност

Да си призная, и на мен, и то по същата причина  Tired
Моите бяха 20  Whistling, не искам и този път да кача толкова, та затова реших да направя проучване, да знам какво да очаквам  Crazy
Благодаря ви за отговорите   bouquet

happy mama, добре дошла   bouquet

Вчера и на мен ми се втвърди коремчето. Засега е единичен случай, дано не се повтаря  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт