Болки в корема от преяждане или натравяне с храна

  • 109 358
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
molq , pomognete. sinat mi e na 15god.i poveche ot edin mesec go boli korem. pravixa mu v pernik izsledvaniq , no ne otkrixa nishto a nego si go boli i nikakvi xapcheta ne deistvat.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 26 624
след нахранване ли го боли,какви изследвания му правиха?

# 47
  • Мнения: 29
molq , pomognete. sinat mi e na 15god.i poveche ot edin mesec go boli korem. pravixa mu v pernik izsledvaniq , no ne otkrixa nishto a nego si go boli i nikakvi xapcheta ne deistvat.

Най-добре е да отидете на още един преглед, при друг лекар, щом там не са ви помогнали.
Бързо оздравяване  Peace

# 48
  • Мнения: 41
molq , pomognete. sinat mi e na 15god.i poveche ot edin mesec go boli korem. pravixa mu v pernik izsledvaniq , no ne otkrixa nishto a nego si go boli i nikakvi xapcheta ne deistvat.

Най-добре е да отидете на още един преглед, при друг лекар, щом там не са ви помогнали.
Бързо оздравяване  Peace

Да и аз така мисля, необходима е консултация с още един специалист. Бързо оздравяване и от мен Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 136
Какъв му е хранителния режим?

# 50
  • Мнения: 29
molq , pomognete. sinat mi e na 15god.i poveche ot edin mesec go boli korem. pravixa mu v pernik izsledvaniq , no ne otkrixa nishto a nego si go boli i nikakvi xapcheta ne deistvat.

Здравейте. Как е детенцето?

# 51
  • Мнения: 2
Доколкото знам чаят от лайка помага!

# 52
  • Мнения: 29
Чая от лайка успокоява. Но мисля, че само той няма да е достатъчен

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 144
Момичета помощ!
Така значи не ми е идвало последно от юли месец, но несъм бременна. Ходих на гинеколог каза че имам проблем с хормоните и ми изписа Оргаметрил за да ми дойде, но уви. Та сега имам гадене и то почти непрекъснато сутрин,обед,следобед,вечер и когато огладнея ако не ям започва да ми се гади това нормално ли е ? А сякаш същото време се кани да ми идва болят ме гърдите и т.н ама го няма и утре пак отивам на гинеколог на някой друга да му се е случвало същото нещастие? newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy

# 54
  • Мнения: 41
Момичета помощ!
Така значи не ми е идвало последно от юли месец, но несъм бременна. Ходих на гинеколог каза че имам проблем с хормоните и ми изписа Оргаметрил за да ми дойде, но уви. Та сега имам гадене и то почти непрекъснато сутрин,обед,следобед,вечер и когато огладнея ако не ям започва да ми се гади това нормално ли е ? А сякаш същото време се кани да ми идва болят ме гърдите и т.н ама го няма и утре пак отивам на гинеколог на някой друга да му се е случвало същото нещастие? newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy

Какво стана с гинеколога. Как си?
Аз съм пила оргаметрил заради киста на яйчника, но не съм имала проблем.

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 144
Момичета помощ!
Така значи не ми е идвало последно от юли месец, но несъм бременна. Ходих на гинеколог каза че имам проблем с хормоните и ми изписа Оргаметрил за да ми дойде, но уви. Та сега имам гадене и то почти непрекъснато сутрин,обед,следобед,вечер и когато огладнея ако не ям започва да ми се гади това нормално ли е ? А сякаш същото време се кани да ми идва болят ме гърдите и т.н ама го няма и утре пак отивам на гинеколог на някой друга да му се е случвало същото нещастие? newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy

Какво стана с гинеколога. Как си?

Аз съм пила оргаметрил заради киста на яйчника, но не съм имала проблем.


Ами само ще кажа,че първата гинеколожка ми не е видяла бебeто вчера ходих при друг и той каза че съм бременна в 7ма седмица незнам как тя не го е видяла питах го дали има проблеми с този оргаметрил той каза,че няма да има изписа ми капки за повръщането и още 2 лекарства и сега си чакам бебчо  baby_neutral

# 56
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Натали, точно щях да напиша, че аз съм имала такова гадене на празен стомах само като бременна, и прочетох следващия ти пост, че е това  Simple Smile. Честито и лека бременност  bouquet.
Аз влязох тук, защото днес се тръшнах буквално изведнъж от зверско гадене и разстройство Sick. Сигурно е вирус, защото преди 3 часа си бях абсолютен кукуряк, а сега едва съм жива. Кажете, според вас за предпочитане е да се повърне или да го подтискам? Така или иначе съм в тоалетната през 5 минути, но това гадене ме побърква направо.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 26 624
повърни ако можеш,ще ти олекне....после пийни чай от мента или лайка,или какъвто ти е любим...ако имаш активен въглен изпии един или хапни добре препечена филийка хляб

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 144
О да и аз до скоро имах ужасно гадене и почти не задържах храна в себе си но си хапвах препечена филийка със сиренце и май само тя ми носсеше, но пък след това каквото ям не го повръщах Simple Smile

# 59
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Доли, благодаря ти, въгленът ли ми помогна или беше някакъв скоротечен вирус, не знам, но на сутринта и помен нямаше ни от гадене, ни от разстройство. Само 6 часа трая целият ужас, ама отдавна не ми беше ставало толкова зле.

Общи условия

Активация на акаунт