Болки в корема от преяждане или натравяне с храна

  • 109 325
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41
Момичета помощ!
Така значи не ми е идвало последно от юли месец, но несъм бременна. Ходих на гинеколог каза че имам проблем с хормоните и ми изписа Оргаметрил за да ми дойде, но уви. Та сега имам гадене и то почти непрекъснато сутрин,обед,следобед,вечер и когато огладнея ако не ям започва да ми се гади това нормално ли е ? А сякаш същото време се кани да ми идва болят ме гърдите и т.н ама го няма и утре пак отивам на гинеколог на някой друга да му се е случвало същото нещастие? newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy

Какво стана с гинеколога. Как си?

Аз съм пила оргаметрил заради киста на яйчника, но не съм имала проблем.


Ами само ще кажа,че първата гинеколожка ми не е видяла бебeто вчера ходих при друг и той каза че съм бременна в 7ма седмица незнам как тя не го е видяла питах го дали има проблеми с този оргаметрил той каза,че няма да има изписа ми капки за повръщането и още 2 лекарства и сега си чакам бебчо  baby_neutral

Супер, лека бременност Simple Smile Peace Hug

# 61
  • sofia
  • Мнения: 3 706
При гадене взимам Деган. Действа без грешка!

# 62
  • Мнения: 21
Да, Деганът е много добро решение.

# 63
  • Мнения: 282
Гаденето ми е разминавало с чай от мента.

# 64
  • Мнения: 64
Здравейте, пише ви един враг на химията. Обикновенно приемам новите неща и не се инатя, не искам да бъда назадничав. Ама това вече на нищо не прилича- здравето на всички ни е застрашено от всички тези химикали около нас. Няма ли кой да проверява какво ядем, пием, дишаме? Защо никой не пише за това - колко са вредни хлорът във водата, изкуствените подсладители (аспартам) и овкусители (мононатриев глутамат), трансмазнините в маргарина, нитратите и пестицидите в зеленчуците и плодовете, бисфенолът в пластмасата на бутилките за минерална вода и т.н. Всички сме като включени в гигантски експеримент доколко химията ще се отрази на следващите поколения.... Confused

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
за всичко това отдавна се знае,пише и говори,но всеки сам си преценява кое,как и колко да използва

# 66
  • Мнения: 57
Деганът върши работа

# 67
  • Мнения: 7
Да и аз бих препоръчала деган. Наскоро се натрових с храна по много брутален начин и едвам ме изчистиха с активен въглен, ядох някакви пуешки кренвирши, но май бяха с изтекъл срок на годност.

# 68
  • Мнения: 24
Всичко ме дразни... з Sadдравейте, това ми е "болежката" напоследък, дразня се от дреболии, направо от нищо. Не знам дали е от възрастта 50 + или от напрегнатото ежедневие, но се ядосвам и чак излизам от кожата си. Автобусът пълен, че и закъснява, хората потни, дрехите тежат а още е рано за по-летните. На работа - пак ядове, шефът мърмори, все недоволен, а до пенсия има няма още 20-30 години, ако не вдигнат още летвата... е, дано не е чак толкова, само си говоря така. Не знам как е при вас, ама аз съм все напрегнат, а от този стрес ми се качи апетитът.  ConfusedСъщата работа както при пушачите, те като са нервни- запалват цигара, а аз си хапвам и хапвам. Ако не друго, поне солети или котешки езичета, но най си падам по сладките работи. Добре че устата е само една! Laughing

# 69
  • Мнения: 4 738
princetosho, това е нервно напрежение от стрес... Води до какви ли не последствия и симптоми, но ако не се вземат мерки може да доведе до депресия... Изнервеност, непоносимост към хора, шум, главоболие, безразличие, неспокоен сън, раздразнителност, тягостни мисли... Да не говорим, че неправилното хранене също допринася за това или неправилното храносмилане...
Аз от години имам проблем със стомаха, понеже не ми откриват нищо, докторите все ми викат на нервна почва било... Не знам кое е първопричината - дали от нерви ме боли стомаха или обратно от постоянните стомашни проблеми, изпадам вече в нервни кризи.... Mr. Green
Но факт е, че стреса, в който живеем ни съсипва здравето.....

# 70
  • Мнения: 57
капките от мента също много помагат Simple Smile

за съжаление-на мен въобще не действат:(

# 71
  • Мнения: 24
princetosho, това е нервно напрежение от стрес... Води до какви ли не последствия и симптоми, но ако не се вземат мерки може да доведе до депресия... Изнервеност, непоносимост към хора, шум, главоболие, безразличие, неспокоен сън, раздразнителност, тягостни мисли... Да не говорим, че неправилното хранене също допринася за това или неправилното храносмилане...
Аз от години имам проблем със стомаха, понеже не ми откриват нищо, докторите все ми викат на нервна почва било... Не знам кое е първопричината - дали от нерви ме боли стомаха или обратно от постоянните стомашни проблеми, изпадам вече в нервни кризи.... Mr. Green
Но факт е, че стреса, в който живеем ни съсипва здравето.....

съгласен съм...но какво да првим тогава??

# 72
  • Мнения: 8
Аз напоследък също имам  проблеми със стомаха, имам тежест след нахранване, ту диария , ту запек и вече това състояние продължава доста дълго време. Мисля да ходя да се консултирам със специялист. Ако вие сте имали подобни проблеми бих се радвала да споделите как сте ги решили.

# 73
  • Мнения: 27
Аз пък от доста време имам следния проблем:подут корем, който се появява на практика след всяко хранене .. Писна ми вече да изглеждам като дебеля... Close

# 74
  • Мнения: 24
някакви съвети??? Confused

Общи условия

Активация на акаунт