Болки в корема от преяждане или натравяне с храна

  • 109 324
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 64
пийте зелен чай, помага на всичко!

# 76
  • Мнения: 10
Благодаря за съветите, deskatta! Оправи се детенце. Пу-пу!
Браво

# 77
  • Мнения: 52
Аз пък от доста време имам следния проблем:подут корем, който се появява на практика след всяко хранене .. Писна ми вече да изглеждам като дебеля... Close

опитай зърнстаца!

# 78
  • Мнения: 8
Активен въглен, Карбо му казват още. Прясно мляко. Ако е от натравяне. Има и чайчета Гастрофикс, много добре действат. Това е по- безвредното. Ако е за възрастен човек мога да препоръчам таблетки Дегазин и Про- комбо.

# 79
  • Мнения: 52
да, всичко зависи от организма...

# 80
  • Мнения: 64
Аз пък от доста време имам следния проблем:подут корем, който се появява на практика след всяко хранене .. Писна ми вече да изглеждам като дебеля... Close

опитай зърнстаца!

неееее-зърнастец няма да ти свърши работа! твърде силно действа-ако го изпиеш-няма да излезеш от тоалетната!!!

# 81
  • Мнения: 52
ами-както писах в предушния си пост-всичко зависи от организма! Може поне да види как на него ще му подейства!

# 82
  • Мнения: 24
princetosho, това е нервно напрежение от стрес... Води до какви ли не последствия и симптоми, но ако не се вземат мерки може да доведе до депресия... Изнервеност, непоносимост към хора, шум, главоболие, безразличие, неспокоен сън, раздразнителност, тягостни мисли... Да не говорим, че неправилното хранене също допринася за това или неправилното храносмилане...
Аз от години имам проблем със стомаха, понеже не ми откриват нищо, докторите все ми викат на нервна почва било... Не знам кое е първопричината - дали от нерви ме боли стомаха или обратно от постоянните стомашни проблеми, изпадам вече в нервни кризи.... Mr. Green
Но факт е, че стреса, в който живеем ни съсипва здравето.....

какво препоръчваш тогава??? Confused

# 83
  • Мнения: 57
Съветвам Ви да ядете редовно около пет пъти дневно и да пийете пон 2 литра вода, с такъв начин на хранене гарантирам Ви че няма да имате никакви болки в корема Mr. Green

# 84
  • Мнения: 52
Съветвам Ви да ядете редовно около пет пъти дневно и да пийете пон 2 литра вода, с такъв начин на хранене гарантирам Ви че няма да имате никакви болки в корема Mr. Green

фелинито-права си, но понякога човек не може да се откаже от всички тия вкусотии.... Embarassed

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Важно е храната да е приготвена правилно,по възможност да е домашна от качествени продукти,без запръжки,люто,кисело,мазно,газирано,мая,глутен,без 3-те бели "отрови"-брашно,сол,захар...често/през 3-4ч./по малки порции и хубаво сдъвкване на храната/един залък/30 сдъвквания/,вода да се пие 1/2ч.преди и 2ч.след хранене....хем изглежда лесно,хем не е толкова... Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 27
ами да права си, но кой днес има време да се храни по този начин... newsm78

# 87
  • Мнения: 8
Здравейте, както вече бях споделила имах проблеми след нахарнване, подуване и честа констипация. Ходих на гастроентеролог и той ми препоръча нов немски продукт Санузела Д по едно на ден по време на хранене в комбинация с разделно хранене. Ефекта е невороятен, освен че нямам вече абсолютно никакви проблеми със запека и успях с разделното хранене и приема на санузела да детоксикирам и организма си и съм изключително доволна. 

# 88
  • Мнения: 57
това хранителна добавка ли е или чайче??? newsm78

# 89
  • Мнения: 52
МАЙ ХРАНИТЕЛНА ДОБАВКА...

Общи условия

Активация на акаунт