Болки в корема от преяждане или натравяне с храна

  • 109 293
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8
хранителна добавка http://www.dr-wolz.medilem.bg/sanuzella-d.html.
ефетка му е страхотен, дори проблемите със запека ми реши. 

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Каква му е цената?

# 92
  • Мнения: 52
проверих-около 20-тина лева, наистина ли си заслужава?? newsm78

# 93
  • Мнения: 64
ами да права си, но кой днес има време да се храни по този начин... newsm78

аз много държа на това какво ям! Затова почти никога нямам подобни проблеми Mr. GreenОпитай да храниш редовно и здравословно и ще видиш, че проблемът ще изчезне!

# 94
  • Мнения: 8
аз адмирирам разделното хранене и подбора правилните и качествените храни. И смятам че си заслужава 20 лв. за 60 капсули съответно аз го приемах два месеца и резултата е страхотен.

# 95
  • Мнения: 57
проверих-около 20-тина лева, наистина ли си заслужава?? newsm78

и аз се замислям са си купя, дано да си струва newsm78

# 96
  • Мнения: 27
по -добре започний да се храниш по-здравосовно Crazy

# 97
  • Мнения: 52
аз адмирирам разделното хранене и подбора правилните и качествените храни. И смятам че си заслужава 20 лв. за 60 капсули съответно аз го приемах два месеца и резултата е страхотен.

значи как действа точно??? newsm78

# 98
  • Мнения: 24
пийте зелен чай, помага на всичко!

аз май не мога да пия зелен чай, имам чувство, че след като го изпия съм още по-раздразнен и неспокоен
Sad

# 99
  • Мнения: 398
пийте зелен чай, помага на всичко!

аз май не мога да пия зелен чай, имам чувство, че след като го изпия съм още по-раздразнен и неспокоен
Sad

Ако не си свикнал с вкуса му, взимай си комбинация зелен чай и лимон. Иначе за успокоение има други билкови комбинации под формата пак на чай.
Но като цяло, помисли за варианти да отделяш време за релакс, да презареждаш - ако имаш хоби, отделяй му време. Не подценявай разходки, някакъв спорт, някои друг масаж, риболов...Натрупаното напрежение прави човек раздразнителен. А посягането към храна е рефлекс, не необходимост. Опитвай съзнателно в такива моменти да пренасочваш действието към нещо друго.

# 100
  • Мнения: 1
Здравейте , аз съм нова във форума , но доста 4есто съм влизала за да 4ета коментари , по някоя тема , но днес реших да се регистрирам ии така моя проблем е следния , предполагам 4е не съм единствена и все пак преди две седмици , съпругат ми беше купил някакво пилешко месо и на вид беше добре , прибрах го и след 2 , 3 дена го извадих да го сготвя , като 4е ли имаше някакъв по странен мирис , предположих 4е е от месото тъй като не беше изтекъл срока на годност показах го на мъжа ми и той каза 4е мисли 4е е добре и така както и да е сготвих го  и на другия ден забелязах пъпка на единия ми крак и малко по малко запо4наха да се появяват и други , 4ервени и ме сърбят , и снощи ми излезнаха и по дупето и по бедрата долу на краката на корема , много ме дразнят , и преди ми се е слу4вало нещо подобно но са излизали няколко и из4езват пак същите със същите симптоми , намазах ги с един крем хидрокортизон е името и първите пъпки затихнаха , но снощи ми излязоха нови и така незнам какво да правя уж ги 4акам да минат сами за да не ходя по доктори ии така вие какво мислите ??   а и възможно ли е от крема нещо да се появяват други , но както казах след пурвите пъпки сложих от него и микстура ментолата за да не ме сърбят и затихнаха и после пак нови ужас , много неприятно :/

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 18:11 от jessygreen561@yahoo.com

# 101
  • Мнения: 164
Момичета, моля ви помогнете ми да разчетем изследванията на майка ми, докато стане готквартира хистологията й. На 39г е от 10 дни има болки в стомаха (високо), ходи при една жена, която и предписа някакви лекарства, но болката само утихва и отново се връща. Днес е ходила при друг лекар, пуснал й е пълна кръвна картина + редица(доста) други кръвни изследвания. Има само два показателя, които са извън границите, а именно   GLU - 6,5 (4,1-5,9) и AMS - 169 (28-100). Направили са й гастроскопия, със следната диагноза: хронопровод - проходим и с нормална лигавица. Стомах-хипертоничен, каскада към задната стена, съдържа малко колич.стом. сок без примеси. Лигавицата в антена е слабо хиперемирана. Перисталтика нормална. Пилор-пропуска апарата. Булбус-дуодени б.о. Дуоденум-норма.
Каскаден стомах. Еритематозен антрален гастрит. Взет материал за хистологично изследване - една биопсия от антрум на хистология и ХП.
Изключително много Ви благодаря предварително

# 102
  • Мнения: 676
Висока кръвна захар и висока амилаза - може да има някакъв проблем с панкреаса. И все пак, форума не е най-удачното място за разчитане на изследвания. Най-добре ги вземете и посетете личния лекар, за начало.

# 103
  • София
  • Мнения: 980
КОга са болките преди или след хранене? Нощем, денем?
Жлъчката гледаха ли я?
При мен са високо горе след хранене и то нощем. Зверски болки.

# 104
  • Мнения: 398

jessygreen561@yahoo.com не се мъчи в догатки, отиди направо при дерматолог да хвърли едно око и да минава бързо.

Общи условия

Активация на акаунт